Samsung The Frame QE65LS03FWU 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVASA1LCD0754Detailní popis produktu
Samsung The Frame QE65LS03FWU 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Internetový prohlížeč | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Režim úspory energie | Ano |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 211 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Maximální spotřeba energie | 190 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 112 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba elektrické energie | 112 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 300 |
| Typ rámečku | VNB (velmi úzký rámeček) |
| Nepřímé osvětlení | Ano |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Barva | Černá |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0.2 kanály/kanálů |
| Adaptivní zvuk | Ano |
| RMS výkon | 40 W |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Šířka stojanu | 104,2 cm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 22 kg |
| Výška (s podstavcem) | 866,5 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 256,8 mm |
| Výška (bez stojánku) | 836,9 mm |
| Hloubka stojanu | 25,7 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 21,8 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 1456,7 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 1456,7 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 24,9 mm |
| Výška balení | 933 mm |
| Šířka balení | 1598 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Hloubka balení | 164 mm |
| Hmotnost včetně balení | 32,3 kg |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Common interface (CI) | Ano |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Počet RF portů | 2 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet HDMI portů | 5 |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Ambientní režim | Ano |
| Funkce titulkování | Ano |
| Herní režim | Ano |
| Upscaling pomocí UI | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings | Ano |
| AMD FreeSync | Ano |
| Podpora MBR | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Neo Quantum HDR, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Technologie tlumení podsvícení | Supreme UHD Dimming |
| Multi View | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Funkce Tap View | Ano |
| Snímač Eco | Ano |
| Nativní obnovovací frekvence | 100 Hz |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 163 cm |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 100 Hz, 144 Hz |
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Typ LED podsvícení | Mini LED |
| LED podsvícení | Ano |
| Technologie displeje | Neo QLED |
| Technologie pohybové interpolace | Motion Xcelerator |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Typ montážní sady | Montáž na zeď |
| Dodávané kabely | AC |
| E-manuál | Ano |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Typ dálkového ovladače | TM2561E |
| Montážní sada | Ano |
| Automatické vyhledávání kanálů | Ano |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2, DVB-T |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Jazyk nabídky OSD | Více |
| Hlasový průvodce | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Počet OSD jazyků | 27 |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Internetová televize | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Zrcadlení TV | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Zrcadlení zvuku | Ano |
| Univerzální průvodce | Ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.4 |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Adaptive Sound Pro, Procesor NQ4 AI Gen3, Auto HDR Remastering Pro, Quantum Matrix Technology Slim, Micro Dimming, Karaoke Mode, Matte Display, EyeComfort Mode, AI Motion Enhancer Pro, Real Depth Enhancer, Smart Calibration, Wide Viewing Angle, 4K AI Upscaling Pro, AI Auto Game Mode, One Connect Box, 4K AI Upscaling, Active Voice Amplifier Pro, Art Mode, Neo Quantum HDR, Samsung TV Plus, Object Tracking Sound, Art Store, Q-Symphony, Contrast Enhancer |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097109457 |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 211 kWh |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Maximální spotřeba energie: | 190 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 112 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Spotřeba elektrické energie: | 112 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 400 x 300 |
| Typ rámečku: | VNB (velmi úzký rámeček) |
| Nepřímé osvětlení: | Ano |
| Typ stojánku: | Stojan s nožkami |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Barva: | Černá |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.0.2 kanály/kanálů |
| Adaptivní zvuk: | Ano |
| RMS výkon: | 40 W |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Šířka stojanu: | 104,2 cm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 22 kg |
| Výška (s podstavcem): | 866,5 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 256,8 mm |
| Výška (bez stojánku): | 836,9 mm |
| Hloubka stojanu: | 25,7 cm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 21,8 kg |
| Šířka (s podstavcem): | 1456,7 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 1456,7 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 24,9 mm |
| Výška balení: | 933 mm |
| Šířka balení: | 1598 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Hloubka balení: | 164 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 32,3 kg |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Verze CI+ (Common Interface Plus): | 1.4 |
| Common interface (CI): | Ano |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Počet RF portů: | 2 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C: | 1 |
| Počet HDMI portů: | 5 |
| Počet portů USB 2.0: | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Ambientní režim: | Ano |
| Funkce titulkování: | Ano |
| Herní režim: | Ano |
| Upscaling pomocí UI: | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings: | Ano |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Podpora MBR: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Neo Quantum HDR, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Technologie tlumení podsvícení: | Supreme UHD Dimming |
| Multi View: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium Pro |
| Funkce Tap View: | Ano |
| Snímač Eco: | Ano |
| Nativní obnovovací frekvence: | 100 Hz |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 163 cm |
| Podporované obnovovací frekvence displeje: | 100 Hz, 144 Hz |
| Úhlopříčka displeje: | 165,1 cm (65") |
| Typ LED podsvícení: | Mini LED |
| LED podsvícení: | Ano |
| Technologie displeje: | Neo QLED |
| Technologie pohybové interpolace: | Motion Xcelerator |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Typ montážní sady: | Montáž na zeď |
| Dodávané kabely: | AC |
| E-manuál: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Typ dálkového ovladače: | TM2561E |
| Montážní sada: | Ano |
| Automatické vyhledávání kanálů: | Ano |
| Formát digitálního signálu: | DVB-T2, DVB-T |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Jazyk nabídky OSD: | Více |
| Hlasový průvodce: | Ano |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Ovládání hlasem: | Ano |
| Počet OSD jazyků: | 27 |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Internetová televize: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Zrcadlení TV: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Tizen |
| Zrcadlení zvuku: | Ano |
| Univerzální průvodce: | Ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV): | 2.0.4 |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli: | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Technologie Samsung (AV/TV): | Adaptive Sound Pro, Procesor NQ4 AI Gen3, Auto HDR Remastering Pro, Quantum Matrix Technology Slim, Micro Dimming, Karaoke Mode, Matte Display, EyeComfort Mode, AI Motion Enhancer Pro, Real Depth Enhancer, Smart Calibration, Wide Viewing Angle, 4K AI Upscaling Pro, AI Auto Game Mode, One Connect Box, 4K AI Upscaling, Active Voice Amplifier Pro, Art Mode, Neo Quantum HDR, Samsung TV Plus, Object Tracking Sound, Art Store, Q-Symphony, Contrast Enhancer |
