Samsung The Frame QE65LS03FAU 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVASA1LCD0761Detailní popis produktu
Samsung The Frame QE65LS03FAU 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Internetový prohlížeč | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Režim úspory energie | Ano |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 231 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Spotřeba elektrické energie | 108 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 108 kWh |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Barva podstavce | Černá |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Typ rámečku | VNB (velmi úzký rámeček) |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 300 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Barva | Černá |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Adaptivní zvuk | Ano |
| Režimy zvuku | Adaptive Sound Pro |
| RMS výkon | 40 W |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0.2 kanály/kanálů |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Hloubka (bez stojánku) | 24,9 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 22,4 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 1456,8 mm |
| Výška (bez stojánku) | 831,9 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 260,9 mm |
| Výška (s podstavcem) | 868,9 mm |
| Hloubka stojanu | 26,1 cm |
| Šířka (s podstavcem) | 1456,8 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 22,8 kg |
| Šířka stojanu | 107,7 cm |
| Šířka balení | 1614 mm |
| Výška balení | 950 mm |
| Hloubka balení | 191 mm |
| Hmotnost včetně balení | 32,1 kg |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Common interface (CI) | Ano |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Počet RF portů | 3 |
| Technologie tlumení podsvícení | Supreme UHD Dimming |
| Snímač Eco | Ano |
| Podpora TV klíče | Ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Televizní zvuk do mobilního zařízení | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Obrazová galerie | Ano |
| AMD FreeSync | Ano |
| Funkce Tap View | Ano |
| Ambientní režim | Ano |
| Upscaling pomocí UI | Ano |
| Technologie zpracování obrazu | NQ4 AI Gen 2 Processor |
| Multi View | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Quantum HDR, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Podpora aplikace SmartThings | Ano |
| Herní režim | Ano |
| Funkce titulkování | Ano |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 144 Hz |
| Typ LED podsvícení | Duální LED dioda |
| Nativní obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Technologie pohybové interpolace | Motion Xcelerator |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie displeje | QLED |
| LED podsvícení | Ano |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 163 cm |
| Montážní sada | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Automatické vyhledávání kanálů | Ano |
| Hlasový průvodce | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Počet OSD jazyků | 28 |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.4 |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Zrcadlení zvuku | Ano |
| Zrcadlení TV | Ano |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Internetová televize | Ano |
| Technologie Samsung (AV/TV) | AI Auto Game Mode, Dolby Atmos®, Q-Symphony, Karaoke Mode, One Connect Box, Real Depth Enhancer, Smart Calibration Pro, Matte Display, EyeComfort Mode, Samsung SmartThings, Works With Google Assistant, Samsung TV Plus, Object Tracking Sound, 4K AI Upscaling, Art Mode, Adaptive Sound Pro, Modern Frame Design & Bezel, Wide Viewing Angle |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2236339 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097278009 |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Bluetooth: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 231 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Spotřeba elektrické energie: | 108 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 108 kWh |
| Typ stojánku: | Stojan s nožkami |
| Barva podstavce: | Černá |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Typ rámečku: | VNB (velmi úzký rámeček) |
| Rozhraní upevnění panelu: | 400 x 300 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Adaptivní zvuk: | Ano |
| Režimy zvuku: | Adaptive Sound Pro |
| RMS výkon: | 40 W |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.0.2 kanály/kanálů |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| Hloubka (bez stojánku): | 24,9 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 22,4 kg |
| Šířka (bez stojánku): | 1456,8 mm |
| Výška (bez stojánku): | 831,9 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 260,9 mm |
| Výška (s podstavcem): | 868,9 mm |
| Hloubka stojanu: | 26,1 cm |
| Šířka (s podstavcem): | 1456,8 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 22,8 kg |
| Šířka stojanu: | 107,7 cm |
| Šířka balení: | 1614 mm |
| Výška balení: | 950 mm |
| Hloubka balení: | 191 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 32,1 kg |
| Verze CI+ (Common Interface Plus): | 1.4 |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Common interface (CI): | Ano |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Počet RF portů: | 3 |
| Technologie tlumení podsvícení: | Supreme UHD Dimming |
| Snímač Eco: | Ano |
| Podpora TV klíče: | Ano |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Televizní zvuk do mobilního zařízení: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| Obrazová galerie: | Ano |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Funkce Tap View: | Ano |
| Ambientní režim: | Ano |
| Upscaling pomocí UI: | Ano |
| Technologie zpracování obrazu: | NQ4 AI Gen 2 Processor |
| Multi View: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Quantum HDR, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Podpora aplikace SmartThings: | Ano |
| Herní režim: | Ano |
| Funkce titulkování: | Ano |
| Podporované obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Typ LED podsvícení: | Duální LED dioda |
| Nativní obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Antireflexní obrazovka: | Ano |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Úhlopříčka displeje: | 165,1 cm (65") |
| Technologie pohybové interpolace: | Motion Xcelerator |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Technologie displeje: | QLED |
| LED podsvícení: | Ano |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 163 cm |
| Montážní sada: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Formát digitálního signálu: | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Automatické vyhledávání kanálů: | Ano |
| Hlasový průvodce: | Ano |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Počet OSD jazyků: | 28 |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV): | 2.0.4 |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Zrcadlení zvuku: | Ano |
| Zrcadlení TV: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Tizen |
| Internetová televize: | Ano |
| Technologie Samsung (AV/TV): | AI Auto Game Mode, Dolby Atmos®, Q-Symphony, Karaoke Mode, One Connect Box, Real Depth Enhancer, Smart Calibration Pro, Matte Display, EyeComfort Mode, Samsung SmartThings, Works With Google Assistant, Samsung TV Plus, Object Tracking Sound, 4K AI Upscaling, Art Mode, Adaptive Sound Pro, Modern Frame Design & Bezel, Wide Viewing Angle |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2236339 |
