Samsung The Frame QE50LS03FAU 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVASA1LCD0780Detailní popis produktu
Samsung The Frame QE50LS03FAU 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ano |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Spotřeba elektrické energie | 69 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 69 kWh |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 123 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Režim úspory energie | Ano |
| Barva | Černá |
| Barva podstavce | Černá |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Typ rámečku | VNB (velmi úzký rámeček) |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Adaptivní zvuk | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Výška (s podstavcem) | 679,2 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1124,1 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 227,8 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 12,2 kg |
| Výška (bez stojánku) | 644,9 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 24,9 mm |
| Šířka stojanu | 75,7 cm |
| Hloubka stojanu | 22,8 cm |
| Šířka (bez stojánku) | 1124,1 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 11,8 kg |
| Hmotnost včetně balení | 20,9 kg |
| Šířka balení | 1251 mm |
| Hloubka balení | 174 mm |
| Výška balení | 775 mm |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Common interface (CI) | Ano |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Počet RF portů | 3 |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Technologie tlumení podsvícení | Supreme UHD Dimming |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Quantum HDR, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Funkce Tap View | Ano |
| Televizní zvuk do mobilního zařízení | Ano |
| Multi View | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings | Ano |
| Upscaling pomocí UI | Ano |
| Ambientní režim | Ano |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound |
| Obrazová galerie | Ano |
| Snímač Eco | Ano |
| Podpora TV klíče | Ano |
| Technologie zpracování obrazu | NQ4 AI Gen 2 Processor |
| Podpora HDR | Ano |
| Herní režim | Ano |
| Funkce titulkování | Ano |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| LED podsvícení | Ano |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 125 cm |
| Úhlopříčka displeje | 127 cm (50") |
| Technologie pohybové interpolace | Motion Xcelerator |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Technologie displeje | QLED |
| Typ LED podsvícení | Duální LED dioda |
| Nativní obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Automatické vyhledávání kanálů | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Počet OSD jazyků | 28 |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Hlasový průvodce | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Zrcadlení zvuku | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Zrcadlení TV | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.4 |
| Internetová televize | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Dolby Atmos®, Q-Symphony, Object Tracking Sound Lite, Karaoke Mode, Adaptive Sound Pro, Modern Frame Design & Bezel, Real Depth Enhancer, Smart Calibration Pro, Works With Google Assistant, Samsung TV Plus, One Connect Box, 4K AI Upscaling, Art Mode, Matte Display, EyeComfort Mode, Samsung SmartThings, AI Auto Game Mode, Wide Viewing Angle |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097110538 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Ano |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Spotřeba elektrické energie: | 69 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 69 kWh |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 123 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Barva podstavce: | Černá |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Typ stojánku: | Stojan s nožkami |
| Typ rámečku: | VNB (velmi úzký rámeček) |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| RMS výkon: | 20 W |
| Adaptivní zvuk: | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| Výška (s podstavcem): | 679,2 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 1124,1 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 227,8 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 12,2 kg |
| Výška (bez stojánku): | 644,9 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 24,9 mm |
| Šířka stojanu: | 75,7 cm |
| Hloubka stojanu: | 22,8 cm |
| Šířka (bez stojánku): | 1124,1 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 11,8 kg |
| Hmotnost včetně balení: | 20,9 kg |
| Šířka balení: | 1251 mm |
| Hloubka balení: | 174 mm |
| Výška balení: | 775 mm |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| Počet portů USB 2.0: | 3 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Common interface (CI): | Ano |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Počet RF portů: | 3 |
| Verze CI+ (Common Interface Plus): | 1.4 |
| Technologie tlumení podsvícení: | Supreme UHD Dimming |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Quantum HDR, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Funkce Tap View: | Ano |
| Televizní zvuk do mobilního zařízení: | Ano |
| Multi View: | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings: | Ano |
| Upscaling pomocí UI: | Ano |
| Ambientní režim: | Ano |
| Herní funkce: | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound |
| Obrazová galerie: | Ano |
| Snímač Eco: | Ano |
| Podpora TV klíče: | Ano |
| Technologie zpracování obrazu: | NQ4 AI Gen 2 Processor |
| Podpora HDR: | Ano |
| Herní režim: | Ano |
| Funkce titulkování: | Ano |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| LED podsvícení: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 125 cm |
| Úhlopříčka displeje: | 127 cm (50") |
| Technologie pohybové interpolace: | Motion Xcelerator |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Antireflexní obrazovka: | Ano |
| Technologie displeje: | QLED |
| Typ LED podsvícení: | Duální LED dioda |
| Nativní obnovovací frekvence: | 50 Hz |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Montážní sada: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Automatické vyhledávání kanálů: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Počet OSD jazyků: | 28 |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Hlasový průvodce: | Ano |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Zrcadlení zvuku: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Zrcadlení TV: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Tizen |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV): | 2.0.4 |
| Internetová televize: | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Technologie Samsung (AV/TV): | Dolby Atmos®, Q-Symphony, Object Tracking Sound Lite, Karaoke Mode, Adaptive Sound Pro, Modern Frame Design & Bezel, Real Depth Enhancer, Smart Calibration Pro, Works With Google Assistant, Samsung TV Plus, One Connect Box, 4K AI Upscaling, Art Mode, Matte Display, EyeComfort Mode, Samsung SmartThings, AI Auto Game Mode, Wide Viewing Angle |
