Samsung The Frame QE43LS03FAU 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVASA1LCD0794Detailní popis produktu
Samsung The Frame QE43LS03FAU 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 52 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 114 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba elektrické energie | 52 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Typ rámečku | VNB (velmi úzký rámeček) |
| Barva | Černá |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Barva podstavce | Černá |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Adaptivní zvuk | Ano |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Hloubka (bez stojánku) | 24,9 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 969,5 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 8,6 kg |
| Výška (bez stojánku) | 557,8 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 8,9 kg |
| Šířka stojanu | 67,8 cm |
| Šířka (s podstavcem) | 969,5 mm |
| Výška (s podstavcem) | 591,9 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 196,8 mm |
| Hloubka stojanu | 19,7 cm |
| Šířka balení | 1087 mm |
| Hloubka balení | 165 mm |
| Výška balení | 677 mm |
| Hmotnost včetně balení | 15,5 kg |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Počet RF portů | 3 |
| Common interface (CI) | Ano |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Ambientní režim | Ano |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound |
| Multi View | Ano |
| Televizní zvuk do mobilního zařízení | Ano |
| Obrazová galerie | Ano |
| Funkce Tap View | Ano |
| Snímač Eco | Ano |
| Podpora TV klíče | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Quantum HDR |
| Upscaling pomocí UI | Ano |
| Funkce titulkování | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Technologie zpracování obrazu | NQ4 AI Gen 2 Processor |
| Herní režim | Ano |
| Technologie tlumení podsvícení | Supreme UHD Dimming |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Úhlopříčka displeje | 109,2 cm (43") |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| LED podsvícení | Ano |
| Typ LED podsvícení | Duální LED dioda |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 108 cm |
| Technologie displeje | QLED |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Technologie pohybové interpolace | Motion Xcelerator |
| Montážní sada | Ano |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Automatické vyhledávání kanálů | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Hlasový průvodce | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Počet OSD jazyků | 28 |
| Zrcadlení TV | Ano |
| Zrcadlení zvuku | Ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.4 |
| Smart TV | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Internetová televize | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Varování | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Object Tracking Sound Lite, Q-Symphony, Samsung TV Plus, Matte Display, EyeComfort Mode, Samsung SmartThings, AI Auto Game Mode, Real Depth Enhancer, Smart Calibration Pro, Adaptive Sound Pro, Modern Frame Design & Bezel, One Connect Box, Karaoke Mode, Dolby Atmos®, Wide Viewing Angle, 4K AI Upscaling, Art Mode, Works With Google Assistant |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2204827 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097110965 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Bluetooth: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 52 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 114 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Spotřeba elektrické energie: | 52 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Typ stojánku: | Stojan s nožkami |
| Typ rámečku: | VNB (velmi úzký rámeček) |
| Barva: | Černá |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Barva podstavce: | Černá |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Adaptivní zvuk: | Ano |
| RMS výkon: | 20 W |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Hloubka (bez stojánku): | 24,9 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 969,5 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 8,6 kg |
| Výška (bez stojánku): | 557,8 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 8,9 kg |
| Šířka stojanu: | 67,8 cm |
| Šířka (s podstavcem): | 969,5 mm |
| Výška (s podstavcem): | 591,9 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 196,8 mm |
| Hloubka stojanu: | 19,7 cm |
| Šířka balení: | 1087 mm |
| Hloubka balení: | 165 mm |
| Výška balení: | 677 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 15,5 kg |
| Počet portů USB 2.0: | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Verze CI+ (Common Interface Plus): | 1.4 |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| Počet RF portů: | 3 |
| Common interface (CI): | Ano |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Ambientní režim: | Ano |
| Herní funkce: | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound |
| Multi View: | Ano |
| Televizní zvuk do mobilního zařízení: | Ano |
| Obrazová galerie: | Ano |
| Funkce Tap View: | Ano |
| Snímač Eco: | Ano |
| Podpora TV klíče: | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Quantum HDR |
| Upscaling pomocí UI: | Ano |
| Funkce titulkování: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| Technologie zpracování obrazu: | NQ4 AI Gen 2 Processor |
| Herní režim: | Ano |
| Technologie tlumení podsvícení: | Supreme UHD Dimming |
| Obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Úhlopříčka displeje: | 109,2 cm (43") |
| Antireflexní obrazovka: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| LED podsvícení: | Ano |
| Typ LED podsvícení: | Duální LED dioda |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 108 cm |
| Technologie displeje: | QLED |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Technologie pohybové interpolace: | Motion Xcelerator |
| Montážní sada: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Formát digitálního signálu: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Automatické vyhledávání kanálů: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Hlasový průvodce: | Ano |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Počet OSD jazyků: | 28 |
| Zrcadlení TV: | Ano |
| Zrcadlení zvuku: | Ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV): | 2.0.4 |
| Smart TV: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Tizen |
| Internetová televize: | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Varování: | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Technologie Samsung (AV/TV): | Object Tracking Sound Lite, Q-Symphony, Samsung TV Plus, Matte Display, EyeComfort Mode, Samsung SmartThings, AI Auto Game Mode, Real Depth Enhancer, Smart Calibration Pro, Adaptive Sound Pro, Modern Frame Design & Bezel, One Connect Box, Karaoke Mode, Dolby Atmos®, Wide Viewing Angle, 4K AI Upscaling, Art Mode, Works With Google Assistant |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2204827 |
