Samsung QE85QN70FAU 2,16 m (85") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVASA1LCD0793Detailní popis produktu
Samsung QE85QN70FAU 2,16 m (85") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Ano |
| Spotřeba elektrické energie | 127 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 300 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 127 kWh |
| Maximální spotřeba energie | 310 W |
| Režim úspory energie | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Typ rámečku | Bez rámečku (3) |
| Barva | Černá |
| Rozhraní upevnění panelu | 600 x 400 |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| RMS výkon | 20 W |
| Režimy zvuku | Adaptive Sound Pro |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Aktivní hlasový zesilovač (AVA) | Ano |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Šířka (s podstavcem) | 1901,7 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 366,5 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 1901,7 mm |
| Výška (s podstavcem) | 1144,2 mm |
| Výška (bez stojánku) | 1086,5 mm |
| Šířka stojanu | 37,5 cm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 42,3 kg |
| Hmotnost (bez stojánku) | 40,7 kg |
| Hloubka stojanu | 36,6 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 26,9 mm |
| Výška balení | 1200 mm |
| Hmotnost včetně balení | 53,9 kg |
| Hloubka balení | 171 mm |
| Šířka balení | 2059 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Common interface (CI) | Ano |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Upscaling pomocí UI | Ano |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Real Depth Enhancer |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Neo Quantum HDR, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Multi View | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Funkce Tap View | Ano |
| Snímač Eco | Ano |
| Podpora TV klíče | Ano |
| Technologie tlumení podsvícení | Supreme UHD Dimming |
| Technologie displeje | Neo QLED |
| Nativní obnovovací frekvence | 100 Hz |
| Úhlopříčka displeje | 2,16 m (85") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Quantum Matrix Technology |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 144 Hz |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 214 cm |
| Technologie pohybové interpolace | Motion Xcelerator |
| Formát digitálního signálu | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Počet OSD jazyků | 28 |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Zrcadlení zvuku | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Internetová televize | Ano |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | HbbTV 2.0.3 |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Varování | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad. |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Wide Viewing Angle, NQ4 AI Gen2 Processor, EyeComfort Mode, Auto HDR Remastering, 4K AI Upscaling, Samsung TV Plus |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2204881 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806095917023 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Spotřeba elektrické energie: | 127 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 300 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 127 kWh |
| Maximální spotřeba energie: | 310 W |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Typ rámečku: | Bez rámečku (3) |
| Barva: | Černá |
| Rozhraní upevnění panelu: | 600 x 400 |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| RMS výkon: | 20 W |
| Režimy zvuku: | Adaptive Sound Pro |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.0 kanály/kanálů |
| Aktivní hlasový zesilovač (AVA): | Ano |
| Object Tracking Sound+ (OTS+): | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Šířka (s podstavcem): | 1901,7 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 366,5 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 1901,7 mm |
| Výška (s podstavcem): | 1144,2 mm |
| Výška (bez stojánku): | 1086,5 mm |
| Šířka stojanu: | 37,5 cm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 42,3 kg |
| Hmotnost (bez stojánku): | 40,7 kg |
| Hloubka stojanu: | 36,6 cm |
| Hloubka (bez stojánku): | 26,9 mm |
| Výška balení: | 1200 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 53,9 kg |
| Hloubka balení: | 171 mm |
| Šířka balení: | 2059 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Common interface (CI): | Ano |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| Verze CI+ (Common Interface Plus): | 1.4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Upscaling pomocí UI: | Ano |
| Technologie zpracování obrazu: | Samsung Real Depth Enhancer |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Neo Quantum HDR, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Multi View: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| Funkce Tap View: | Ano |
| Snímač Eco: | Ano |
| Podpora TV klíče: | Ano |
| Technologie tlumení podsvícení: | Supreme UHD Dimming |
| Technologie displeje: | Neo QLED |
| Nativní obnovovací frekvence: | 100 Hz |
| Úhlopříčka displeje: | 2,16 m (85") |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Reklamní název dynamického kontrastu: | Quantum Matrix Technology |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Podporované obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 214 cm |
| Technologie pohybové interpolace: | Motion Xcelerator |
| Formát digitálního signálu: | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Počet OSD jazyků: | 28 |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Zrcadlení zvuku: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Tizen |
| Internetová televize: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV): | HbbTV 2.0.3 |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Varování: | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad. |
| Technologie Samsung (AV/TV): | Wide Viewing Angle, NQ4 AI Gen2 Processor, EyeComfort Mode, Auto HDR Remastering, 4K AI Upscaling, Samsung TV Plus |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2204881 |
