Samsung QE77S85FAEXXU televizor 195,6 cm (77") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVASA1LCD0795Detailní popis produktu
Samsung QE77S85FAEXXU televizor 195,6 cm (77") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Spotřeba elektrické energie | 122 W |
| Maximální spotřeba energie | 430 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Režim úspory energie | Ano |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 122 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 233 kWh |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 300 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Název barvy | Graphite black |
| Barva nohou | Černá |
| Barva | Černá |
| Typ rámečku | Bez rámečku (4) |
| Podpora malého nástěnného držáku | Ne |
| Barva podstavce | Černá |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| RMS výkon | 20 W |
| Režimy zvuku | Adaptive Sound Pro, Prostorový |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Adaptivní zvuk | Ano |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Q-Symphony | Ano |
| Hloubka (s podstavcem) | 330,2 mm |
| Výška (s podstavcem) | 1060 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1721,4 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 28,8 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 1721,4 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 28,1 kg |
| Hloubka (bez stojánku) | 33,9 mm |
| Výška (bez stojánku) | 991,4 mm |
| Hloubka balení | 169 mm |
| Hmotnost včetně balení | 37,9 kg |
| Návod na použití | Ano |
| Šířka balení | 1889 mm |
| Výška balení | 1168 mm |
| Hmotnost balení | 37,9 kg |
| Procesor | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Zvuková technologie | Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite, Adaptive Sound Pro, 360 Audio, Surround |
| Roční spotřeba energie | 169 kWh |
| Podstavec | SIMPLE LINEAR |
| HDMI | Ano |
| Vstup antény | DVB-T2CS2 |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Common interface (CI) | Ano |
| Počet RF portů | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), HDR 10+ |
| AMD FreeSync | Ano |
| Upscale na 4K | Ano |
| Automatický pohotovostní režim | Ano |
| Ambientní režim | Ano |
| Herní režim | Ano |
| Funkce titulkování | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Technologie displeje | OLED |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Technologie pohybové interpolace | Motion Xcelerator |
| Úhlopříčka displeje | 195,6 cm (77") |
| Protiodrazový | Ano |
| Nativní obnovovací frekvence | 100 Hz |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Typ dálkového ovladače | TM2360E |
| Inteligentní ovladač součástí balení | Ano |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ano |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Video aplikace | Samsung TV Plus |
| Smart TV | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Internetová televize | Ano |
| Verze operačního systému | Tizen |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Zrcadlení obrazovky | Ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli | Ano |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Ultra Viewing Angle with Anti-Reflection Screen, Samsung Knox Security, Auto HDR Remastering, Real Depth Enhancer, Auto Game Mode (ALLM), Motion Xcelerator 120Hz, Object Tracking Sound Lite, Smart TV powered by Tizen, Herní lišta, Multiple Voice Assistants, NQ4 AI Gen2 Processor, Režim AI Energy, AI Customisation Mode, OLED HDR, 4K AI Upscaling, SmartThings, FreeSync Premium, Contour Design, Dálkový ovladač SolarCell, SmartThings Calibration, Samsung TV Plus, AI Mode, Colour Booster Pro, Slim Fit Wall-Mount Compatible, AI Auto Game Mode, Samsung Multi View, Dolby Atmos®, Samsung Q-Symphony, PANTONE Validated, Samsung Health, Universal Gesture, AI Sound Pro |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806095995311 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Spotřeba elektrické energie: | 122 W |
| Maximální spotřeba energie: | 430 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | F |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 122 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 233 kWh |
| Rozhraní upevnění panelu: | 400 x 300 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Název barvy: | Graphite black |
| Barva nohou: | Černá |
| Barva: | Černá |
| Typ rámečku: | Bez rámečku (4) |
| Podpora malého nástěnného držáku: | Ne |
| Barva podstavce: | Černá |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| RMS výkon: | 20 W |
| Režimy zvuku: | Adaptive Sound Pro, Prostorový |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Adaptivní zvuk: | Ano |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.0 kanály/kanálů |
| Q-Symphony: | Ano |
| Hloubka (s podstavcem): | 330,2 mm |
| Výška (s podstavcem): | 1060 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 1721,4 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 28,8 kg |
| Šířka (bez stojánku): | 1721,4 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 28,1 kg |
| Hloubka (bez stojánku): | 33,9 mm |
| Výška (bez stojánku): | 991,4 mm |
| Hloubka balení: | 169 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 37,9 kg |
| Návod na použití: | Ano |
| Šířka balení: | 1889 mm |
| Výška balení: | 1168 mm |
| Hmotnost balení: | 37,9 kg |
| Procesor: | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Zvuková technologie: | Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite, Adaptive Sound Pro, 360 Audio, Surround |
| Roční spotřeba energie: | 169 kWh |
| Podstavec: | SIMPLE LINEAR |
| HDMI: | Ano |
| Vstup antény: | DVB-T2CS2 |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Common interface (CI): | Ano |
| Počet RF portů: | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), HDR 10+ |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Upscale na 4K: | Ano |
| Automatický pohotovostní režim: | Ano |
| Ambientní režim: | Ano |
| Herní režim: | Ano |
| Funkce titulkování: | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Technologie displeje: | OLED |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Maximální rychlost obnovy: | 120 Hz |
| Technologie pohybové interpolace: | Motion Xcelerator |
| Úhlopříčka displeje: | 195,6 cm (77") |
| Protiodrazový: | Ano |
| Nativní obnovovací frekvence: | 100 Hz |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Typ dálkového ovladače: | TM2360E |
| Inteligentní ovladač součástí balení: | Ano |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby: | Ano |
| Ovládání hlasem: | Ano |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Video aplikace: | Samsung TV Plus |
| Smart TV: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Tizen |
| Internetová televize: | Ano |
| Verze operačního systému: | Tizen |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Zrcadlení obrazovky: | Ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli: | Ano |
| Technologie Samsung (AV/TV): | Ultra Viewing Angle with Anti-Reflection Screen, Samsung Knox Security, Auto HDR Remastering, Real Depth Enhancer, Auto Game Mode (ALLM), Motion Xcelerator 120Hz, Object Tracking Sound Lite, Smart TV powered by Tizen, Herní lišta, Multiple Voice Assistants, NQ4 AI Gen2 Processor, Režim AI Energy, AI Customisation Mode, OLED HDR, 4K AI Upscaling, SmartThings, FreeSync Premium, Contour Design, Dálkový ovladač SolarCell, SmartThings Calibration, Samsung TV Plus, AI Mode, Colour Booster Pro, Slim Fit Wall-Mount Compatible, AI Auto Game Mode, Samsung Multi View, Dolby Atmos®, Samsung Q-Symphony, PANTONE Validated, Samsung Health, Universal Gesture, AI Sound Pro |
