Samsung QE55QN80FAU 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Stříbrná
Kód: TVASA1LCD0730Detailní popis produktu
Samsung QE55QN80FAU 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Stříbrná| Miracast | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 217 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 76 kWh |
| Maximální spotřeba energie | 230 W |
| Spotřeba elektrické energie | 76 W |
| Režim úspory energie | Ano |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Barva podstavce | Šedá |
| Název barvy | Carbon Silver |
| Typ rámečku | Bez rámečku (3) |
| Typ stojánku | Stojan |
| Barva | Stříbrná |
| Podpora malého nástěnného držáku | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Aktivní hlasový zesilovač (AVA) | Ano |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Adaptivní zvuk | Ano |
| Zvukové výstupní kanály | 4.0 kanály/kanálů |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| RMS výkon | 30 W |
| Q-Symphony | Ano |
| Režimy zvuku | Prostorový, Adaptive Sound Pro |
| Deskriptor předvýběru zvuku | Ano |
| Hmotnost (bez stojánku) | 16,4 kg |
| Hmotnost (se stojánkem) | 17,2 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 1227,6 mm |
| Výška (s podstavcem) | 764 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 47,2 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 247,4 mm |
| Výška (bez stojánku) | 706,2 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 1227,6 mm |
| Výška balení | 813 mm |
| Návod na použití | Ano |
| Šířka balení | 1352 mm |
| Hloubka balení | 148 mm |
| Hmotnost balení | 22 kg |
| Hmotnost včetně balení | 22 kg |
| Procesor | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Zvuková technologie | Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite, 360 Audio, Surround, Active Voice Amplifier Pro |
| Vstup antény | DVB-T2CS2 |
| Roční spotřeba energie | 105 kWh |
| Elektrická síť | Ano |
| Podstavec | AERO LINEAR |
| HDMI | Ano |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Common interface (CI) | Ano |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Počet RF portů | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| AMD FreeSync | Ano |
| Automatický pohotovostní režim | Ano |
| Upscale na 4K | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Neo Quantum HDR, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), HDR 10+ |
| Podpora HDR | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings | Ano |
| Herní režim | Ano |
| Funkce titulkování | Ano |
| Technologie displeje | Neo QLED |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 144 Hz |
| Nativní obnovovací frekvence | 100 Hz |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie pohybové interpolace | Motion Xcelerator |
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Inteligentní ovladač součástí balení | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Typ dálkového ovladače | TM2360E (UK Add TM1240A) |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Zrcadlení obrazovky | Ano |
| Video aplikace | Samsung TV Plus |
| Verze operačního systému | Tizen |
| Internetová televize | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Technologie Samsung (AV/TV) | AI Auto Game Mode, SmartThings Calibration, Gaming Hub, Neo Quantum HDR, Samsung Multi View, Dolby Atmos®, Samsung Q-Symphony, 4K AI Upscaling, SmartThings, Auto HDR Remastering, Real Depth Enhancer, Auto Game Mode (ALLM), Object Tracking Sound Lite, Smart TV powered by Tizen, Samsung Health, Multiple Voice Assistants, NQ4 AI Gen2 Processor, Režim AI Energy, Samsung TV Plus, Dálkový ovladač SolarCell, Quantum Matrix Technology Core, AI Mode, Colour Booster Pro, PANTONE Validated, AI Customisation Mode, Universal Gesture, AI Sound Pro, Samsung Knox Security, Generative Wallpaper, Herní lišta, Motion Xcelerator 144Hz, FreeSync Premium Pro, Supersize Picture Enhancer |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806095995540 |
| Miracast: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 217 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 76 kWh |
| Maximální spotřeba energie: | 230 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 76 W |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200 mm |
| Barva podstavce: | Šedá |
| Název barvy: | Carbon Silver |
| Typ rámečku: | Bez rámečku (3) |
| Typ stojánku: | Stojan |
| Barva: | Stříbrná |
| Podpora malého nástěnného držáku: | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Aktivní hlasový zesilovač (AVA): | Ano |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Adaptivní zvuk: | Ano |
| Zvukové výstupní kanály: | 4.0 kanály/kanálů |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| RMS výkon: | 30 W |
| Q-Symphony: | Ano |
| Režimy zvuku: | Prostorový, Adaptive Sound Pro |
| Deskriptor předvýběru zvuku: | Ano |
| Hmotnost (bez stojánku): | 16,4 kg |
| Hmotnost (se stojánkem): | 17,2 kg |
| Šířka (s podstavcem): | 1227,6 mm |
| Výška (s podstavcem): | 764 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 47,2 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 247,4 mm |
| Výška (bez stojánku): | 706,2 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 1227,6 mm |
| Výška balení: | 813 mm |
| Návod na použití: | Ano |
| Šířka balení: | 1352 mm |
| Hloubka balení: | 148 mm |
| Hmotnost balení: | 22 kg |
| Hmotnost včetně balení: | 22 kg |
| Procesor: | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Zvuková technologie: | Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite, 360 Audio, Surround, Active Voice Amplifier Pro |
| Vstup antény: | DVB-T2CS2 |
| Roční spotřeba energie: | 105 kWh |
| Elektrická síť: | Ano |
| Podstavec: | AERO LINEAR |
| HDMI: | Ano |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Common interface (CI): | Ano |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Počet RF portů: | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Automatický pohotovostní režim: | Ano |
| Upscale na 4K: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Neo Quantum HDR, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), HDR 10+ |
| Podpora HDR: | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings: | Ano |
| Herní režim: | Ano |
| Funkce titulkování: | Ano |
| Technologie displeje: | Neo QLED |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Podporované obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Nativní obnovovací frekvence: | 100 Hz |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Technologie pohybové interpolace: | Motion Xcelerator |
| Úhlopříčka displeje: | 139,7 cm (55") |
| Inteligentní ovladač součástí balení: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Typ dálkového ovladače: | TM2360E (UK Add TM1240A) |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Ovládání hlasem: | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby: | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Tizen |
| Zrcadlení obrazovky: | Ano |
| Video aplikace: | Samsung TV Plus |
| Verze operačního systému: | Tizen |
| Internetová televize: | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Technologie Samsung (AV/TV): | AI Auto Game Mode, SmartThings Calibration, Gaming Hub, Neo Quantum HDR, Samsung Multi View, Dolby Atmos®, Samsung Q-Symphony, 4K AI Upscaling, SmartThings, Auto HDR Remastering, Real Depth Enhancer, Auto Game Mode (ALLM), Object Tracking Sound Lite, Smart TV powered by Tizen, Samsung Health, Multiple Voice Assistants, NQ4 AI Gen2 Processor, Režim AI Energy, Samsung TV Plus, Dálkový ovladač SolarCell, Quantum Matrix Technology Core, AI Mode, Colour Booster Pro, PANTONE Validated, AI Customisation Mode, Universal Gesture, AI Sound Pro, Samsung Knox Security, Generative Wallpaper, Herní lišta, Motion Xcelerator 144Hz, FreeSync Premium Pro, Supersize Picture Enhancer |
