Samsung QE32LS03CBU 81,3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVASA1LCD0582Detailní popis produktu
Samsung QE32LS03CBU 81,3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Černá| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 27 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 49 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Režim úspory energie | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Maximální spotřeba energie | 55 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba elektrické energie | 27,4 W |
| Rok uvedení na trh | 2023 |
| Barva podstavce | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ne |
| Barva | Černá |
| Q-Symphony | Ano |
| Adaptivní zvuk | Ano |
| Audio technologie multiroom | Samsung Multiroom Link |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Ano |
| RMS výkon | 20 W |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Šířka stojanu | 59,1 cm |
| Hloubka stojanu | 14,3 cm |
| Šířka (bez stojánku) | 727,3 mm |
| Výška (bez stojánku) | 426,8 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 25,5 mm |
| Výška (s podstavcem) | 451,9 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 143,3 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 5,1 kg |
| Hmotnost (se stojánkem) | 5,2 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 727,3 mm |
| Výška balení | 507 mm |
| Šířka balení | 815 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7,8 kg |
| Hloubka balení | 119 mm |
| Počet RF portů | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Common interface (CI) | Ano |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Funkce Tap View | Ano |
| Podpora bezdrátové technologie Dex | Ano |
| Televizní zvuk do mobilního zařízení | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings | Ano |
| Funkce teletextu | Ano |
| Funkce titulkování | Ano |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Podpora HDR | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Nativní obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Počet barev displeje | 1 miliard barev |
| Technologie displeje | QLED |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Úhlopříčka displeje | 81,3 cm (32") |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 80 cm |
| E-manuál | Ano |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Typ dálkového ovladače | TM2361E |
| Formát digitálního signálu | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Hlasový průvodce | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli | Ne |
| Časový posun | Ano |
| Univerzální průvodce | Ano |
| Zrcadlení zvuku | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Smart TV | Ano |
| Internetová televize | Ano |
| Video aplikace | Samsung TV Plus |
| Varování | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad. |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Micro Dimming Pro |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806094949926 |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 27 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 49 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Maximální spotřeba energie: | 55 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 27,4 W |
| Rok uvedení na trh: | 2023 |
| Barva podstavce: | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Q-Symphony: | Ano |
| Adaptivní zvuk: | Ano |
| Audio technologie multiroom: | Samsung Multiroom Link |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.0 kanály/kanálů |
| Object Tracking Sound+ (OTS+): | Ano |
| RMS výkon: | 20 W |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Šířka stojanu: | 59,1 cm |
| Hloubka stojanu: | 14,3 cm |
| Šířka (bez stojánku): | 727,3 mm |
| Výška (bez stojánku): | 426,8 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 25,5 mm |
| Výška (s podstavcem): | 451,9 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 143,3 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 5,1 kg |
| Hmotnost (se stojánkem): | 5,2 kg |
| Šířka (s podstavcem): | 727,3 mm |
| Výška balení: | 507 mm |
| Šířka balení: | 815 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 7,8 kg |
| Hloubka balení: | 119 mm |
| Počet RF portů: | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Verze CI+ (Common Interface Plus): | 1.4 |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Common interface (CI): | Ano |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Funkce Tap View: | Ano |
| Podpora bezdrátové technologie Dex: | Ano |
| Televizní zvuk do mobilního zařízení: | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings: | Ano |
| Funkce teletextu: | Ano |
| Funkce titulkování: | Ano |
| Technologie zpracování obrazu: | Samsung Contrast Enhancer |
| Podpora HDR: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Reklamní název dynamického kontrastu: | Mega Contrast |
| Nativní obnovovací frekvence: | 50 Hz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Počet barev displeje: | 1 miliard barev |
| Technologie displeje: | QLED |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Úhlopříčka displeje: | 81,3 cm (32") |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 80 cm |
| E-manuál: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Typ dálkového ovladače: | TM2361E |
| Formát digitálního signálu: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Hlasový průvodce: | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby: | Ano |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli: | Ne |
| Časový posun: | Ano |
| Univerzální průvodce: | Ano |
| Zrcadlení zvuku: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Tizen |
| Smart TV: | Ano |
| Internetová televize: | Ano |
| Video aplikace: | Samsung TV Plus |
| Varování: | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad. |
| Technologie Samsung (AV/TV): | Micro Dimming Pro |
