Philips 43PUS9010/12 televizor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Tmavě šedá
Kód: TVAPHILCD0364Detailní popis produktu
Philips 43PUS9010/12 televizor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Tmavě šedá| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 114 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 51 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Nepřímé osvětlení | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 200 mm |
| Barva | Tmavě šedá |
| Audio dekodéry | Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS:X |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| RMS výkon | 20 W |
| Ekvalizér | Ano |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Výška (s podstavcem) | 629 mm |
| Výška (bez stojánku) | 567 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 8,82 kg |
| Hmotnost (se stojánkem) | 10,6 kg |
| Hloubka (bez stojánku) | 77 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 962 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 216 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 962 mm |
| Hmotnost včetně balení | 13,7 kg |
| Výška balení | 740 mm |
| Hloubka balení | 150 mm |
| Šířka balení | 1070 mm |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Verze HDCP | 2.3 |
| Common interface (CI) | Ano |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| HDCP | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Média pro přehrávání | MPEG4, AVI, MPEG2, MPEG1, AV1, H.264, MKV, VP9, HEVC, H.265 |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Podpora HDR | Ano |
| Teletext | 1000 str. |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC, WAV, MP3, FLAC |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Funkce teletextu | Ano |
| Technologie zpracování obrazu | Philips P5 Perfect Picture Engine |
| Herní režim | Ano |
| Podporovaný formát titulků | TXT, SMI, SRT, SSA, ASS, SUB |
| Podporované formáty obrázků | HEIF, BMP, GIF, JPEG, PNG |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Nativní obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 108 cm |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka displeje | 109,2 cm (43") |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Technologie displeje | QLED |
| Dodávané kabely | AC |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Typ tuneru | Digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-S, DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-S2 |
| ECO mód | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Internetová televize | Ano |
| Režim obrazu | Dolby Vision |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Video aplikace | Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Disney+, YouTube, HBO |
| Poskytovaný operační systém | Titan OS |
| Technologie Philips (AV/TV) | Micro Dimming Pro, Gamebar 2.0, Works With Matter, P5 Perfect Picture Engine, Works With Control4 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8718863045930 |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 114 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | F |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 51 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Nepřímé osvětlení: | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 100 x 200 mm |
| Barva: | Tmavě šedá |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS:X |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.0 kanály/kanálů |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| RMS výkon: | 20 W |
| Ekvalizér: | Ano |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Výška (s podstavcem): | 629 mm |
| Výška (bez stojánku): | 567 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 8,82 kg |
| Hmotnost (se stojánkem): | 10,6 kg |
| Hloubka (bez stojánku): | 77 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 962 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 216 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 962 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 13,7 kg |
| Výška balení: | 740 mm |
| Hloubka balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 1070 mm |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Verze HDCP: | 2.3 |
| Common interface (CI): | Ano |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| HDCP: | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Média pro přehrávání: | MPEG4, AVI, MPEG2, MPEG1, AV1, H.264, MKV, VP9, HEVC, H.265 |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Podpora HDR: | Ano |
| Teletext: | 1000 str. |
| Podporované formáty zvukových souborů: | AAC, WAV, MP3, FLAC |
| Snímač okolního osvětlení: | Ano |
| Funkce teletextu: | Ano |
| Technologie zpracování obrazu: | Philips P5 Perfect Picture Engine |
| Herní režim: | Ano |
| Podporovaný formát titulků: | TXT, SMI, SRT, SSA, ASS, SUB |
| Podporované formáty obrázků: | HEIF, BMP, GIF, JPEG, PNG |
| Herní funkce: | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Nativní obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 108 cm |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka displeje: | 109,2 cm (43") |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Technologie displeje: | QLED |
| Dodávané kabely: | AC |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Typ tuneru: | Digitální |
| Formát digitálního signálu: | DVB-S, DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-S2 |
| ECO mód: | Ano |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Internetová televize: | Ano |
| Režim obrazu: | Dolby Vision |
| Smart TV: | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Video aplikace: | Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Disney+, YouTube, HBO |
| Poskytovaný operační systém: | Titan OS |
| Technologie Philips (AV/TV): | Micro Dimming Pro, Gamebar 2.0, Works With Matter, P5 Perfect Picture Engine, Works With Control4 |
