Philips 43PUS9010/12 televizor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Tmavě šedá
Kód: TVAPHILCD0364
Skladem
Detailní informace
Detailní popis produktu
Verze Bluetooth 5.2
Připojení na síť Ethernet Ano
Bluetooth Ano
Standardy Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi Ano
Stupnice energetické účinnosti A až G
Typ napájení Vnitřní
Vstupní střídavé napětí 100 - 240 V
Spotřeba energie (v pohotovosti) 0,5 W
Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin 114 kWh
Třída energetické účinnosti (SDR) F
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin 51 kWh
Třída energetické účinnosti (HDR) G
Frekvence vstupního střídavého napětí 50/60 Hz
Nepřímé osvětlení Ano
Podpora standardu VESA pro montáž Ano
Rozhraní upevnění panelu 100 x 200 mm
Barva Tmavě šedá
Audio dekodéry Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS:X
Zvukové výstupní kanály 2.0 kanály/kanálů
Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) Ano
RMS výkon 20 W
Ekvalizér Ano
Počet reproduktorů 2
Výška (s podstavcem) 629 mm
Výška (bez stojánku) 567 mm
Hmotnost (bez stojánku) 8,82 kg
Hmotnost (se stojánkem) 10,6 kg
Hloubka (bez stojánku) 77 mm
Šířka (bez stojánku) 962 mm
Hloubka (s podstavcem) 216 mm
Šířka (s podstavcem) 962 mm
Hmotnost včetně balení 13,7 kg
Výška balení 740 mm
Hloubka balení 150 mm
Šířka balení 1070 mm
Digitální optický audio výstup 1
PC in (D-Sub) Ne
Verze HDCP 2.3
Common interface (CI) Ano
Počet HDMI portů 4
Počet portů USB 2.0 2
Audio Return Channel (ARC) Ano
HDCP Ano
Počet portů Ethernetu (RJ-45) 1
Média pro přehrávání MPEG4, AVI, MPEG2, MPEG1, AV1, H.264, MKV, VP9, HEVC, H.265
Podpora HDR Ano
Teletext 1000 str.
Podporované formáty zvukových souborů AAC, WAV, MP3, FLAC
Snímač okolního osvětlení Ano
Funkce teletextu Ano
Technologie zpracování obrazu Philips P5 Perfect Picture Engine
Herní režim Ano
Podporovaný formát titulků TXT, SMI, SRT, SSA, ASS, SUB
Podporované formáty obrázků HEIF, BMP, GIF, JPEG, PNG
Herní funkce Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Variabilní obnovovací frekvence (VRR)
Nativní obnovovací frekvence 120 Hz
Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) 108 cm
Rozlišení displeje 3840 x 2160 px
Úhlopříčka displeje 109,2 cm (43")
Nativní poměr stran 16:9
Tvar obrazovky Plochý
Typ HD rozlišení 4K Ultra HD
Technologie displeje QLED
Dodávané kabely AC
Počítačový podstavec Ano
Dálkový ovladač Ano
Typ tuneru Digitální
Formát digitálního signálu DVB-S, DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-S2
ECO mód Ano
Pracuje s Google Assistant Ano
Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon Ano
Automatické vypnutí Ano
Internetová televize Ano
Režim obrazu Dolby Vision
Smart TV Ano
HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) Ano
Video aplikace Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Disney+, YouTube, HBO
Poskytovaný operační systém Titan OS
Doplňkové parametry
Kategorie: LCD TVs
EAN: 8718863045930
Verze Bluetooth: 5.2
Připojení na síť Ethernet: Ano
Bluetooth: Ano
Wi-Fi: Ano
Typ napájení: Vnitřní
Nepřímé osvětlení: Ano
Barva: Tmavě šedá
RMS výkon: 20 W
Ekvalizér: Ano
Počet reproduktorů: 2
Výška (s podstavcem): 629 mm
Výška (bez stojánku): 567 mm
Hloubka (bez stojánku): 77 mm
Šířka (bez stojánku): 962 mm
Hloubka (s podstavcem): 216 mm
Šířka (s podstavcem): 962 mm
Výška balení: 740 mm
Hloubka balení: 150 mm
Šířka balení: 1070 mm
PC in (D-Sub): Ne
Verze HDCP: 2.3
Common interface (CI): Ano
Počet HDMI portů: 4
Počet portů USB 2.0: 2
HDCP: Ano
Podpora HDR: Ano
Teletext: 1000 str.
Snímač okolního osvětlení: Ano
Funkce teletextu: Ano
Herní režim: Ano