LIN 40LFHD1200 SMART TV 40" Full HD DVB-T2
Kód: TVALI-LCD0003Detailní popis produktu
LIN 40LFHD1200 SMART TV 40" Full HD DVB-T2| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 36 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Barva | Černá |
| RMS výkon | 16 W |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Šířka (bez stojánku) | 905,7 mm |
| Výška (s podstavcem) | 574 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 85 mm |
| Šířka (se základnou) | 90,6 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 6 kg |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,2 kg |
| Hloubka (se základnou) | 21,8 cm |
| Výška (bez stojánku) | 520,6 mm |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Slot CI | 1 |
| Počet portů USB | 2 |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Funkce teletextu | Ano |
| Technologie displeje | LED |
| Nativní obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Úhlopříčka displeje | 101,6 cm (40") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Typ tuneru | Analog |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2, DVB-C, DVB-T, DVB-S, DVB-S2 |
| Smart TV | Ano |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Varování | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 5907518339040 |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 36 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Barva: | Černá |
| RMS výkon: | 16 W |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Šířka (bez stojánku): | 905,7 mm |
| Výška (s podstavcem): | 574 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 85 mm |
| Šířka (se základnou): | 90,6 cm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 6 kg |
| Hmotnost (se stojánkem): | 6,2 kg |
| Hloubka (se základnou): | 21,8 cm |
| Výška (bez stojánku): | 520,6 mm |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Slot CI: | 1 |
| Počet portů USB: | 2 |
| Výstup sluchátek: | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Funkce teletextu: | Ano |
| Technologie displeje: | LED |
| Nativní obnovovací frekvence: | 50 Hz |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Typ LED podsvícení: | Direct-LED |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| Úhlopříčka displeje: | 101,6 cm (40") |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Typ tuneru: | Analog |
| Formát digitálního signálu: | DVB-T2, DVB-C, DVB-T, DVB-S, DVB-S2 |
| Smart TV: | Ano |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Varování: | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
