LG UHD AI 43UA73003LA televizor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVALG-LCD0722Detailní popis produktu
LG UHD AI 43UA73003LA televizor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Wi-Fi | Ano |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 54 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 76 kWh |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 300 mm |
| Barva podstavce | Černá |
| Bezrámový design | Ne |
| Barva | Černá |
| Směr reproduktoru | Down firing |
| Audio dekodéry | Dolby AC3, Dolby AC4 |
| RMS výkon | 20 W |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Režimy zvuku | Clear Voice Pro, AI Sound Pro |
| Šířka (s podstavcem) | 957 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 233 mm |
| Šířka stojanu | 95,3 cm |
| Výška (bez stojánku) | 558 mm |
| Výška (s podstavcem) | 608 mm |
| Hloubka stojanu | 23,3 cm |
| Šířka (bez stojánku) | 957 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 6,7 kg |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,8 kg |
| Hloubka (bez stojánku) | 57,9 mm |
| Šířka balení | 1075 mm |
| Hmotnost včetně balení | 9,1 kg |
| Výška balení | 646 mm |
| Hloubka balení | 115 mm |
| Výstup S/PDIF | 1 |
| Podpora Google aplikací | Google Cast, Google Home |
| Obrazový mód | 10 ways |
| Intelligent Voice Recognition | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Počet RF portů | 2 |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| DVD přehrávač | Ne |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Plug and Play | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic Tone Mapping, Filmmaker Mode |
| Podporované formáty zvukových souborů | EAC3, PCM, AAC, MP2, apt-X, MP3, HE-AAC |
| Podpora HDR | Ano |
| Multi View | Ano |
| Obrazový procesor | α7 Gen8 AI Processor 4K |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
| Automatická kontrola jasu | Ne |
| LED podsvícení | Ano |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Zobrazovací formát | 2160p |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Úhlopříčka displeje | 109,2 cm (43") |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 108 cm |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Formát digitálního signálu | DVB-S2, DVB-C, DVB-T, DVB-S, DVB-T2 |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Typ ovládání | Dálkový ovladač |
| Smart TV | Ano |
| Verze operačního systému | 25 |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Internetová televize | Ano |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
| Varování | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Technologie LG (AV/TV) | LG Sound Sync, Bluetooth Surround Ready, Kompatibilní s Apple HomeKit, WOW Orchestra, ThinQ™, AI Super Upscaling 4K |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2240965 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096340066 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.1 |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 54 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 76 kWh |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Typ stojánku: | Stojan s nožkami |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 300 x 300 mm |
| Barva podstavce: | Černá |
| Bezrámový design: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Směr reproduktoru: | Down firing |
| Audio dekodéry: | Dolby AC3, Dolby AC4 |
| RMS výkon: | 20 W |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.0 kanály/kanálů |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Režimy zvuku: | Clear Voice Pro, AI Sound Pro |
| Šířka (s podstavcem): | 957 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 233 mm |
| Šířka stojanu: | 95,3 cm |
| Výška (bez stojánku): | 558 mm |
| Výška (s podstavcem): | 608 mm |
| Hloubka stojanu: | 23,3 cm |
| Šířka (bez stojánku): | 957 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 6,7 kg |
| Hmotnost (se stojánkem): | 6,8 kg |
| Hloubka (bez stojánku): | 57,9 mm |
| Šířka balení: | 1075 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 9,1 kg |
| Výška balení: | 646 mm |
| Hloubka balení: | 115 mm |
| Výstup S/PDIF: | 1 |
| Podpora Google aplikací: | Google Cast, Google Home |
| Obrazový mód: | 10 ways |
| Intelligent Voice Recognition: | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| Počet RF portů: | 2 |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| DVD přehrávač: | Ne |
| Herní funkce: | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Plug and Play: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic Tone Mapping, Filmmaker Mode |
| Podporované formáty zvukových souborů: | EAC3, PCM, AAC, MP2, apt-X, MP3, HE-AAC |
| Podpora HDR: | Ano |
| Multi View: | Ano |
| Obrazový procesor: | α7 Gen8 AI Processor 4K |
| Podporované grafické rozlišení: | 3840 x 2160 |
| Automatická kontrola jasu: | Ne |
| LED podsvícení: | Ano |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Typ LED podsvícení: | Direct-LED |
| Zobrazovací formát: | 2160p |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Úhlopříčka displeje: | 109,2 cm (43") |
| Technologie displeje: | LED |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 108 cm |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Dodávané kabely: | AC |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Formát digitálního signálu: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T, DVB-S, DVB-T2 |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Typ ovládání: | Dálkový ovladač |
| Smart TV: | Ano |
| Verze operačního systému: | 25 |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Internetová televize: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | WebOS |
| Varování: | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Technologie LG (AV/TV): | LG Sound Sync, Bluetooth Surround Ready, Kompatibilní s Apple HomeKit, WOW Orchestra, ThinQ™, AI Super Upscaling 4K |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2240965 |
