LG QNED evo AI 75QNED93A6A 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVALG-LCD0697
Skladem
Detailní informace
Detailní popis produktu
Připojení na síť Ethernet Ano
Verze Bluetooth 5.3
Standardy Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth Ano
Wi-Fi Ano
Internetový prohlížeč Ano
Profily Bluetooth A2DP
Vstupní střídavé napětí 100-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí 50/60 Hz
Režim úspory energie Ano
Spotřeba energie (v pohotovosti) 0,5 W
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin 140 kWh
Třída energetické účinnosti (SDR) G
Třída energetické účinnosti (HDR) G
Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin 305 kWh
Rozhraní upevnění panelu 400 x 300 mm
Rok uvedení na trh 2025
Barva Černá
Podpora standardu VESA pro montáž Ano
Bezrámový design Ano
Typ stojánku Připojený stojan
Zabudovaný subwoofer Ano
Audio dekodéry Dolby Atmos, Dolby Digital
Počet reproduktorů 4
Zvukové výstupní kanály 2.2 kanály/kanálů
RMS výkon 40 W
RMS výkon subwooferu 20 W
Režimy zvuku AI Sound Pro, Clear Voice Pro
Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) Ano
Hloubka stojanu 40,2 cm
Výška (s podstavcem) 1028 mm
Šířka (s podstavcem) 1667 mm
Hloubka (s podstavcem) 402 mm
Hmotnost (se stojánkem) 27,6 kg
Šířka stojanu 55 cm
Hmotnost (bez stojánku) 25,7 kg
Šířka (bez stojánku) 1667 mm
Hloubka (bez stojánku) 58,8 mm
Výška (bez stojánku) 955 mm
Hloubka balení 164 mm
Hmotnost včetně balení 38 kg
Šířka balení 2060 mm
Výška balení 1103 mm
Počet portů Ethernetu (RJ-45) 1
Verze CI+ (Common Interface Plus) 1.4
Počet HDMI portů 4
Common interface Plus (CI+) Ano
Verze HDMI 2.1
Počet portů USB 2.0 2
Počet RF portů 2
PC in (D-Sub) Ne
Common interface (CI) Ano
Consumer Electronics Control (CEC) SimpLink
Audio Return Channel (ARC) Ano
Digitální optický audio výstup 1
Technologie tlumení podsvícení Precision Dimming Pro
Obrazový procesor α8 AI Processor 4K
Připravenost na WiSA Ano
Počet jader procesoru 4
Média pro přehrávání HEVC/H.265, AV1, VP9
Funkce teletextu Ano
Funkce titulkování Ano
Multi View Ano
Herní režim Ano
AMD FreeSync Ano
Technologie zpracování obrazu LG AI Picture Pro
DVD přehrávač Ne
Podpora HDR Ano
Typ AMD FreeSync FreeSync
Rozlišení displeje 3840 x 2160 px
Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) 189 cm
Technologie pohybové interpolace Motion Pro
Technologie displeje QNED MiniLED
Úhlopříčka displeje 190,5 cm (75")
Nativní poměr stran 16:9
Tvar obrazovky Plochý
LED podsvícení Ano
Typ HD rozlišení 4K Ultra HD
Podporované obnovovací frekvence displeje 144 Hz
Typ LED podsvícení Mini LED
Nativní obnovovací frekvence 120 Hz
Dodávané kabely AC
Počítačový podstavec Ano
Dálkový ovladač Ano
Typ tuneru Analogový a digitální
Formát digitálního signálu DVB-T, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2
Počet OSD jazyků 38
Programovatelný interval 8 dny
Elektronický programový průvodce (EPG) Ano
On Screen Display (OSD) Ano
Hlasový průvodce Ano
Pracuje s Google Assistant Ano
HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) Ano
Poskytovaný operační systém WebOS
Internetová televize Ano
Smart TV Ano
Podpora Apple AirPlay 2 Ano
Doplňkové parametry
Kategorie: LCD TVs
EAN: 8806096416754
Připojení na síť Ethernet: Ano
Verze Bluetooth: 5.3
Bluetooth: Ano
Wi-Fi: Ano
Internetový prohlížeč: Ano
Profily Bluetooth: A2DP
Režim úspory energie: Ano
Rok uvedení na trh: 2025
Barva: Černá
Bezrámový design: Ano
Typ stojánku: Připojený stojan
Zabudovaný subwoofer: Ano
Počet reproduktorů: 4
RMS výkon: 40 W
RMS výkon subwooferu: 20 W
Hloubka stojanu: 40,2 cm
Výška (s podstavcem): 1028 mm
Šířka (s podstavcem): 1667 mm
Hloubka (s podstavcem): 402 mm
Šířka stojanu: 55 cm
Šířka (bez stojánku): 1667 mm
Výška (bez stojánku): 955 mm
Hloubka balení: 164 mm
Hmotnost včetně balení: 38 kg
Šířka balení: 2060 mm
Výška balení: 1103 mm
Počet HDMI portů: 4
Verze HDMI: 2.1
Počet portů USB 2.0: 2
Počet RF portů: 2
PC in (D-Sub): Ne
Common interface (CI): Ano
Připravenost na WiSA: Ano
Počet jader procesoru: 4
Funkce teletextu: Ano
Funkce titulkování: Ano
Multi View: Ano
Herní režim: Ano
AMD FreeSync: Ano
DVD přehrávač: Ne
Podpora HDR: Ano
Typ AMD FreeSync: FreeSync
Nativní poměr stran: 16:9
Tvar obrazovky: Plochý
LED podsvícení: Ano
Typ HD rozlišení: 4K Ultra HD
Typ LED podsvícení: Mini LED