LG QNED evo AI 55QNED93A6A 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVALG-LCD0724Detailní popis produktu
LG QNED evo AI 55QNED93A6A 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Profily Bluetooth | A2DP |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 185 kWh |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | Ano |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 84 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Vstupní střídavé napětí | 100-240 V |
| Barva | Černá |
| Bezrámový design | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 300 mm |
| Typ stojánku | Připojený stojan |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Režimy zvuku | Clear Voice Pro, AI Sound Pro |
| Počet reproduktorů | 4 |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| RMS výkon | 40 W |
| Zvukové výstupní kanály | 2.2 kanály/kanálů |
| Zabudovaný subwoofer | Ano |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| RMS výkon subwooferu | 20 W |
| Výška (s podstavcem) | 776 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1226 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 13,7 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 325 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 1226 mm |
| Šířka stojanu | 32,4 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 57,9 mm |
| Hloubka stojanu | 32,5 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 12,5 kg |
| Výška (bez stojánku) | 709 mm |
| Hloubka balení | 128 mm |
| Hmotnost včetně balení | 18,8 kg |
| Šířka balení | 1560 mm |
| Výška balení | 830 mm |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet RF portů | 2 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Common interface (CI) | Ano |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet HDMI portů | 4 |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Obrazový procesor | α8 AI Processor 4K |
| Připravenost na WiSA | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10), Dynamic Tone Mapping PRO |
| DVD přehrávač | Ne |
| AMD FreeSync | Ano |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Média pro přehrávání | HEVC/H.265, VP9, AV1 |
| Funkce teletextu | Ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Podpora HDR | Ano |
| Technologie zpracování obrazu | LG AI Picture Pro |
| Multi View | Ano |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Herní režim | Ano |
| Funkce titulkování | Ano |
| Technologie tlumení podsvícení | Precision Dimming |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 139 cm |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 144 Hz |
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie displeje | QNED MiniLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ LED podsvícení | Mini LED |
| Nativní obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Technologie pohybové interpolace | Motion Pro |
| LED podsvícení | Ano |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Formát digitálního signálu | DVB-T, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2 |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Hlasový průvodce | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Programovatelný interval | 8 dny |
| Počet OSD jazyků | 38 |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Internetová televize | Ano |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Varování | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Technologie LG (AV/TV) | AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, Dynamic Tone Mapping Pro, WOW Orchestra, Bluetooth Surround Ready, LG Sound Sync, ThinQ™ |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2230367 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096416099 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Profily Bluetooth: | A2DP |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 185 kWh |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 84 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Vstupní střídavé napětí: | 100-240 V |
| Barva: | Černá |
| Bezrámový design: | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 300 x 300 mm |
| Typ stojánku: | Připojený stojan |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Režimy zvuku: | Clear Voice Pro, AI Sound Pro |
| Počet reproduktorů: | 4 |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| RMS výkon: | 40 W |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.2 kanály/kanálů |
| Zabudovaný subwoofer: | Ano |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| RMS výkon subwooferu: | 20 W |
| Výška (s podstavcem): | 776 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 1226 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 13,7 kg |
| Hloubka (s podstavcem): | 325 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 1226 mm |
| Šířka stojanu: | 32,4 cm |
| Hloubka (bez stojánku): | 57,9 mm |
| Hloubka stojanu: | 32,5 cm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 12,5 kg |
| Výška (bez stojánku): | 709 mm |
| Hloubka balení: | 128 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 18,8 kg |
| Šířka balení: | 1560 mm |
| Výška balení: | 830 mm |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Počet RF portů: | 2 |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verze CI+ (Common Interface Plus): | 1.4 |
| Common interface (CI): | Ano |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Obrazový procesor: | α8 AI Processor 4K |
| Připravenost na WiSA: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10), Dynamic Tone Mapping PRO |
| DVD přehrávač: | Ne |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Média pro přehrávání: | HEVC/H.265, VP9, AV1 |
| Funkce teletextu: | Ano |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync |
| Podpora HDR: | Ano |
| Technologie zpracování obrazu: | LG AI Picture Pro |
| Multi View: | Ano |
| Herní funkce: | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Herní režim: | Ano |
| Funkce titulkování: | Ano |
| Technologie tlumení podsvícení: | Precision Dimming |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 139 cm |
| Podporované obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Úhlopříčka displeje: | 139,7 cm (55") |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Technologie displeje: | QNED MiniLED |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Typ LED podsvícení: | Mini LED |
| Nativní obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Technologie pohybové interpolace: | Motion Pro |
| LED podsvícení: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Formát digitálního signálu: | DVB-T, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2 |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Hlasový průvodce: | Ano |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Programovatelný interval: | 8 dny |
| Počet OSD jazyků: | 38 |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Internetová televize: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | WebOS |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Varování: | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Technologie LG (AV/TV): | AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, Dynamic Tone Mapping Pro, WOW Orchestra, Bluetooth Surround Ready, LG Sound Sync, ThinQ™ |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2230367 |
