LG OLED evo AI OLED65C51LA televizor 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVALG-LCD0690Detailní popis produktu
LG OLED evo AI OLED65C51LA televizor 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 234 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 95 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 200 |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Typ stojánku | Stojan |
| Audio dekodéry | Dolby Digital, Dolby Atmos |
| RMS výkon | 40 W |
| Zvukové výstupní kanály | 2.2 kanály/kanálů |
| Režimy zvuku | AI Sound Pro, AI Acoustic Tuning, Clear Voice Pro |
| TV Sound Mode Share | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Hloubka (s podstavcem) | 230 mm |
| Hloubka stojanu | 23 cm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 18,5 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 1441 mm |
| Výška (s podstavcem) | 880 mm |
| Šířka stojanu | 47 cm |
| Výška (bez stojánku) | 826 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 1441 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 45,1 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 16,6 kg |
| Výška balení | 950 mm |
| Hmotnost včetně balení | 26,4 kg |
| Hloubka balení | 200 mm |
| Šířka balení | 1600 mm |
| Záruční doba | 5 rok/roky |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Typ RF konektoru | F, IEC |
| Common interface (CI) | Ano |
| Počet RF portů | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Technologie tlumení podsvícení | Pixel Dimming |
| Nahrávání na USB | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů | PCM, HE-AAC, AC3, AC4, EAC3, WMA, AAC, MP2, apt-X, MP3 |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Herní režim | Ano |
| Herní funkce | 4K HFR (High Frame Rate), Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Dashboard, HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Multi View | Ano |
| Upscaling pomocí UI | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10), Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic Tone Mapping PRO |
| Obrazový procesor | α9 Gen 8 AI Processor 4K |
| AMD FreeSync | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC |
| Podpora HDR | Ano |
| Technologie zpracování obrazu | LG AI Picture Pro |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Odezva | 0,1 ms |
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie pohybové interpolace | OLED Motion |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| LED podsvícení | Ano |
| Technologie displeje | OLED evo |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 164 cm |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 144 Hz |
| Nativní obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Typ dálkového ovladače | Magic Remote MR25GA |
| Formát digitálního signálu | DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, DVB-T |
| Automatické vyhledávání kanálů | Ano |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Počet tunerů | 1 tuner/tunerů |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Kompatibilní s Apple Siri | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
| Internetová televize | Ano |
| Verze operačního systému | 25 |
| Smart TV | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Varování | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Technologie LG (AV/TV) | LG Sound Sync, Bluetooth Surround Ready, Magic Remote Control, WOW Orchestra, LG Channels, ThinQ™, AI Super Upscaling 4K |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2224420 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096363560 |
| Standardy Wi-Fi: | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Bluetooth: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 234 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 95 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | F |
| Rozhraní upevnění panelu: | 300 x 200 |
| Barva: | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Typ stojánku: | Stojan |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital, Dolby Atmos |
| RMS výkon: | 40 W |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.2 kanály/kanálů |
| Režimy zvuku: | AI Sound Pro, AI Acoustic Tuning, Clear Voice Pro |
| TV Sound Mode Share: | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Hloubka (s podstavcem): | 230 mm |
| Hloubka stojanu: | 23 cm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 18,5 kg |
| Šířka (s podstavcem): | 1441 mm |
| Výška (s podstavcem): | 880 mm |
| Šířka stojanu: | 47 cm |
| Výška (bez stojánku): | 826 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 1441 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 45,1 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 16,6 kg |
| Výška balení: | 950 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 26,4 kg |
| Hloubka balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 1600 mm |
| Záruční doba: | 5 rok/roky |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Počet portů USB 2.0: | 3 |
| Typ RF konektoru: | F, IEC |
| Common interface (CI): | Ano |
| Počet RF portů: | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Technologie tlumení podsvícení: | Pixel Dimming |
| Nahrávání na USB: | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů: | PCM, HE-AAC, AC3, AC4, EAC3, WMA, AAC, MP2, apt-X, MP3 |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu: | Ano |
| Herní režim: | Ano |
| Herní funkce: | 4K HFR (High Frame Rate), Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Dashboard, HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Multi View: | Ano |
| Upscaling pomocí UI: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10), Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic Tone Mapping PRO |
| Obrazový procesor: | α9 Gen 8 AI Processor 4K |
| AMD FreeSync: | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA: | Ano |
| Typ NVIDIA G-SYNC: | G-SYNC |
| Podpora HDR: | Ano |
| Technologie zpracování obrazu: | LG AI Picture Pro |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Odezva: | 0,1 ms |
| Úhlopříčka displeje: | 165,1 cm (65") |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Technologie pohybové interpolace: | OLED Motion |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| LED podsvícení: | Ano |
| Technologie displeje: | OLED evo |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 164 cm |
| Podporované obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Nativní obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Dodávané kabely: | AC |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Typ dálkového ovladače: | Magic Remote MR25GA |
| Formát digitálního signálu: | DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, DVB-T |
| Automatické vyhledávání kanálů: | Ano |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Počet tunerů: | 1 tuner/tunerů |
| Ovládání hlasem: | Ano |
| Kompatibilní s Apple Siri: | Ano |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | WebOS |
| Internetová televize: | Ano |
| Verze operačního systému: | 25 |
| Smart TV: | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Varování: | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Technologie LG (AV/TV): | LG Sound Sync, Bluetooth Surround Ready, Magic Remote Control, WOW Orchestra, LG Channels, ThinQ™, AI Super Upscaling 4K |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2224420 |
