LG OLED evo AI OLED55C51LA televizor 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVALG-LCD0688Detailní popis produktu
LG OLED evo AI OLED55C51LA televizor 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Internetový prohlížeč | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 77 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 191 kWh |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 200 |
| Barva | Černá |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Zvukové výstupní kanály | 2.2 kanály/kanálů |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Režimy zvuku | Clear Voice Pro, AI Sound Pro |
| RMS výkon | 40 W |
| TV Sound Mode Share | Ano |
| Hmotnost (se stojánkem) | 16 kg |
| Výška (s podstavcem) | 757 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 230 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1222 mm |
| Šířka stojanu | 47 cm |
| Šířka (bez stojánku) | 1222 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 14,1 kg |
| Výška (bez stojánku) | 703 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 45,1 mm |
| Výška balení | 810 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Šířka balení | 1360 mm |
| Hloubka balení | 187 mm |
| Hmotnost včetně balení | 21,3 kg |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Počet RF portů | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Podporované formáty zvukových souborů | apt-X, AC4, PCM, HE-AAC, AC3, AAC, MP2, WMA, EAC3, MP3 |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Technologie zpracování obrazu | LG AI Picture Pro |
| Upscaling pomocí UI | Ano |
| Multi View | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| AMD FreeSync | Ano |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC |
| Podpora HDR | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic Tone Mapping PRO, Filmmaker Mode |
| Připravenost na WiSA | Ano |
| Technologie tlumení podsvícení | Pixel Dimming |
| Odezva | 0,1 ms |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Technologie pohybové interpolace | OLED Motion |
| Technologie displeje | OLED evo |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 139,7 cm |
| Nativní obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2, DVB-C, DVB-S/S2 |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Internetová televize | Ano |
| Verze operačního systému | 25 |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
| Varování | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad. |
| Technologie LG (AV/TV) | ThinQ™, LG Channels, LG Sound Sync, Bluetooth Surround Ready, WOW Orchestra, Magic Remote Control |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2221770 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096381885 |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 77 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | F |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 191 kWh |
| Rozhraní upevnění panelu: | 300 x 200 |
| Barva: | Černá |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.2 kanály/kanálů |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Režimy zvuku: | Clear Voice Pro, AI Sound Pro |
| RMS výkon: | 40 W |
| TV Sound Mode Share: | Ano |
| Hmotnost (se stojánkem): | 16 kg |
| Výška (s podstavcem): | 757 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 230 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 1222 mm |
| Šířka stojanu: | 47 cm |
| Šířka (bez stojánku): | 1222 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 14,1 kg |
| Výška (bez stojánku): | 703 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 45,1 mm |
| Výška balení: | 810 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Šířka balení: | 1360 mm |
| Hloubka balení: | 187 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 21,3 kg |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Počet RF portů: | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| Počet portů USB 2.0: | 3 |
| Podporované formáty zvukových souborů: | apt-X, AC4, PCM, HE-AAC, AC3, AAC, MP2, WMA, EAC3, MP3 |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu: | Ano |
| Technologie zpracování obrazu: | LG AI Picture Pro |
| Upscaling pomocí UI: | Ano |
| Multi View: | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA: | Ano |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Herní funkce: | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Typ NVIDIA G-SYNC: | G-SYNC |
| Podpora HDR: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic Tone Mapping PRO, Filmmaker Mode |
| Připravenost na WiSA: | Ano |
| Technologie tlumení podsvícení: | Pixel Dimming |
| Odezva: | 0,1 ms |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Technologie pohybové interpolace: | OLED Motion |
| Technologie displeje: | OLED evo |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Úhlopříčka displeje: | 139,7 cm (55") |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 139,7 cm |
| Nativní obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Formát digitálního signálu: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S/S2 |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Internetová televize: | Ano |
| Verze operačního systému: | 25 |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | WebOS |
| Varování: | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad. |
| Technologie LG (AV/TV): | ThinQ™, LG Channels, LG Sound Sync, Bluetooth Surround Ready, WOW Orchestra, Magic Remote Control |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2221770 |
