LG NanoCell AI 65NANO81A3A televizor 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVALG-LCD0725Detailní popis produktu
LG NanoCell AI 65NANO81A3A televizor 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Bluetooth | Ano |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Profily Bluetooth | A2DP |
| Wi-Fi | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 152 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 100 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Vstupní střídavé napětí | 100-240 V |
| Režim úspory energie | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Barva | Černá |
| Bezrámový design | Ano |
| Zabudovaný subwoofer | Ne |
| Režimy zvuku | AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| RMS výkon | 20 W |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Hloubka (bez stojánku) | 57,7 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 1454 mm |
| Výška (s podstavcem) | 909 mm |
| Šířka stojanu | 78,4 cm |
| Hloubka stojanu | 34 cm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 23 kg |
| Hmotnost (bez stojánku) | 21,6 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 340 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1454 mm |
| Výška (bez stojánku) | 838 mm |
| Výška balení | 970 mm |
| Hmotnost včetně balení | 30,7 kg |
| Hloubka balení | 228 mm |
| Šířka balení | 1600 mm |
| Certifikace Digital Living Network Alliance (DLNA) | Ano |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Common interface (CI) | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Počet RF portů | 2 |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Funkce titulkování | Ano |
| Funkce teletextu | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode, Dynamic Tone Mapping, Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Multi View | Ano |
| Média pro přehrávání | HEVC/H.265, AV1, VP9 |
| Upscale na 4K | Ano |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Nahrávání na USB | Ne |
| Podpora HDR | Ano |
| DVD přehrávač | Ne |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Herní režim | Ano |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Technologie displeje | NanoCell |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 164 cm |
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Včetně soundbaru | Ne |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-S, DVB-T2, DVB-T, DVB-S2 |
| Obraz v obraze (PIP) | Ne |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Kompatibilní s Apple Siri | Ano |
| Počet OSD jazyků | 38 |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ne |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Hotelový režim | Ne |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Programovatelný interval | 8 dny |
| Hlasový průvodce | Ano |
| Základní hotelový režim | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Verze operačního systému | 25 |
| Internetová televize | Ano |
| Integrovaný Chromecast | Ano |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
| Varování | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Technologie LG (AV/TV) | AI Acoustic Tuning, Bluetooth Surround Ready, AI Super Upscaling 4K, AI Sound Pro, WOW Orchestra, LG Sound Sync, ThinQ™ |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2229696 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096358443 |
| Bluetooth: | Ano |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.1 |
| Profily Bluetooth: | A2DP |
| Wi-Fi: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 152 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 100 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | F |
| Vstupní střídavé napětí: | 100-240 V |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Barva: | Černá |
| Bezrámový design: | Ano |
| Zabudovaný subwoofer: | Ne |
| Režimy zvuku: | AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| RMS výkon: | 20 W |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.0 kanály/kanálů |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital |
| Hloubka (bez stojánku): | 57,7 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 1454 mm |
| Výška (s podstavcem): | 909 mm |
| Šířka stojanu: | 78,4 cm |
| Hloubka stojanu: | 34 cm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 23 kg |
| Hmotnost (bez stojánku): | 21,6 kg |
| Hloubka (s podstavcem): | 340 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 1454 mm |
| Výška (bez stojánku): | 838 mm |
| Výška balení: | 970 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 30,7 kg |
| Hloubka balení: | 228 mm |
| Šířka balení: | 1600 mm |
| Certifikace Digital Living Network Alliance (DLNA): | Ano |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Common interface (CI): | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Počet RF portů: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verze CI+ (Common Interface Plus): | 1.4 |
| Funkce titulkování: | Ano |
| Funkce teletextu: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Filmmaker Mode, Dynamic Tone Mapping, Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Multi View: | Ano |
| Média pro přehrávání: | HEVC/H.265, AV1, VP9 |
| Upscale na 4K: | Ano |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Herní funkce: | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Nahrávání na USB: | Ne |
| Podpora HDR: | Ano |
| DVD přehrávač: | Ne |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu: | Ano |
| Herní režim: | Ano |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Typ LED podsvícení: | Direct-LED |
| Technologie displeje: | NanoCell |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 164 cm |
| Úhlopříčka displeje: | 165,1 cm (65") |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Včetně soundbaru: | Ne |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu: | DVB-S, DVB-T2, DVB-T, DVB-S2 |
| Obraz v obraze (PIP): | Ne |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Kompatibilní s Apple Siri: | Ano |
| Počet OSD jazyků: | 38 |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby: | Ne |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Hotelový režim: | Ne |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Programovatelný interval: | 8 dny |
| Hlasový průvodce: | Ano |
| Základní hotelový režim: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Verze operačního systému: | 25 |
| Internetová televize: | Ano |
| Integrovaný Chromecast: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | WebOS |
| Varování: | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Technologie LG (AV/TV): | AI Acoustic Tuning, Bluetooth Surround Ready, AI Super Upscaling 4K, AI Sound Pro, WOW Orchestra, LG Sound Sync, ThinQ™ |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2229696 |
