LG FHD 32LQ63006LA.AEU televizor 81,3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVALG-LCD0541Detailní popis produktu
LG FHD 32LQ63006LA.AEU televizor 81,3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Černá| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Miracast | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 40 kWh |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 27 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Název barvy | Ceramic Black |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rolovatelný displej | Ne |
| Barva | Černá |
| RMS výkon | 10 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Hloubka (bez stojánku) | 82,9 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 4,65 kg |
| Šířka stojanu | 60,6 cm |
| Výška (s podstavcem) | 464 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 180 mm |
| Výška (bez stojánku) | 437 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 4,7 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 736 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 736 mm |
| Hmotnost včetně balení | 5,85 kg |
| Šířka balení | 812 mm |
| Výška balení | 510 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Hloubka balení | 142 mm |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Common interface (CI) | Ano |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Podpora HDR | Ano |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Úhlopříčka displeje | 81,3 cm (32") |
| Technologie displeje | LED |
| Typ tuneru | Digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2, DVB-S2 |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Internetová televize | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Video aplikace | Catch-up TV |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.1 |
| Poskytovaný operační systém | Web OS |
| Smart TV | Ano |
| Verze operačního systému | 22 |
| Varování | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806091636959 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Miracast: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 40 kWh |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 27 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Název barvy: | Ceramic Black |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Rolovatelný displej: | Ne |
| Barva: | Černá |
| RMS výkon: | 10 W |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Hloubka (bez stojánku): | 82,9 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 4,65 kg |
| Šířka stojanu: | 60,6 cm |
| Výška (s podstavcem): | 464 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 180 mm |
| Výška (bez stojánku): | 437 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 4,7 kg |
| Šířka (bez stojánku): | 736 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 736 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 5,85 kg |
| Šířka balení: | 812 mm |
| Výška balení: | 510 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Hloubka balení: | 142 mm |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Common interface (CI): | Ano |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| Verze HDMI: | 1.4 |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Podpora HDR: | Ano |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu: | Ano |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Úhlopříčka displeje: | 81,3 cm (32") |
| Technologie displeje: | LED |
| Typ tuneru: | Digitální |
| Formát digitálního signálu: | DVB-T2, DVB-S2 |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Internetová televize: | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Video aplikace: | Catch-up TV |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV): | 2.0.1 |
| Poskytovaný operační systém: | Web OS |
| Smart TV: | Ano |
| Verze operačního systému: | 22 |
| Varování: | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad. |
