LG CreateBoard Standard Interaktivní tabule 165,1 cm (65") 3840 x 2160 px Dotyková obrazovka Černá
Kód: TVALG-LCD0766Detailní popis produktu
LG CreateBoard Standard Interaktivní tabule 165,1 cm (65") 3840 x 2160 px Dotyková obrazovka Černá| Wake-on-LAN ready | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba elektrické energie | 140 W |
| Maximální spotřeba energie | 295 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Výkon reproduktoru | 40 W |
| Zabudovaný subwoofer | Ano |
| RMS výkon subwooferu | 20 W |
| Šířka | 1488,4 mm |
| Hloubka | 99,7 mm |
| Hmotnost | 34,8 kg |
| Výška | 907,5 mm |
| Šířka fazety (levá/horní, pravá/dolní) | 15/25,6/15/43,5 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy | Android |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Výška balení | 1014 mm |
| Hmotnost včetně balení | 41,5 kg |
| Šířka balení | 1628 mm |
| Hloubka balení | 185 mm |
| Konektor USB | USB typu C, Micro-USB A |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 5 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Porty RS-232 | 1 |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Počet výstupních HDMI portů | 1 |
| Výstupní port S/PDIF | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Line-in | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Slot OPS | 1 |
| Počet RGB portů | 1 |
| Počet portů USB typu C | 2 |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Velikost dotykového objektu (min.) | 2 mm |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| LED podsvícení | Ano |
| Počet současných doteků | 50 |
| Dynamický kontrast | 5000:1 |
| Barevný gamut | 72% |
| Kvalita držatel | 1 |
| Kontrastní poměr (typický) | 5000:1 |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Odezva | 6,5 ms |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | VA |
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Jas displeje | 400 cd/m² |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Tloušťka skla displeje | 3,2 mm |
| Doba odezvy dotykového systému | 5 ms |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Návod na použití | Ano |
| Dodávané kabely | USB, HDMI, Výkon |
| Stylus v ceně | Ano |
| Stručný návod | Ano |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 50000 h |
| Barva | Černá |
| Rozhraní upevnění panelu | 600 x 400 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Montovatelné na zeď | Ano |
| Certifikace | IEC 62368-1:2018; UL 62368-1:2019 |
| Zabudovaný projektor | Ne |
| Varování | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Poskytovaný operační systém | Android |
| Architektura profesoru | ARM Cortex A73 + ARM Cortex A53 |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Rodina grafické karty | ARM |
| Verze operačního systému | 14 |
| Grafická karta | Mali-G52 MP8 |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Certifikáty shody | Federální komunikační komise (FCC) |
| Osvědčení o udržitelnosti | EPEAT, ENERGY STAR, ErP |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096421253 |
| Wake-on-LAN ready: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba elektrické energie: | 140 W |
| Maximální spotřeba energie: | 295 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Výkon reproduktoru: | 40 W |
| Zabudovaný subwoofer: | Ano |
| RMS výkon subwooferu: | 20 W |
| Šířka: | 1488,4 mm |
| Hloubka: | 99,7 mm |
| Hmotnost: | 34,8 kg |
| Výška: | 907,5 mm |
| Šířka fazety (levá/horní, pravá/dolní): | 15/25,6/15/43,5 |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy: | Android |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Ano |
| Výška balení: | 1014 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 41,5 kg |
| Šířka balení: | 1628 mm |
| Hloubka balení: | 185 mm |
| Konektor USB: | USB typu C, Micro-USB A |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 5 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Porty RS-232: | 1 |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| Počet výstupních HDMI portů: | 1 |
| Výstupní port S/PDIF: | Ano |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| Line-in: | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Slot OPS: | 1 |
| Počet RGB portů: | 1 |
| Počet portů USB typu C: | 2 |
| Snímač okolního osvětlení: | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Velikost dotykového objektu (min.): | 2 mm |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| LED podsvícení: | Ano |
| Počet současných doteků: | 50 |
| Dynamický kontrast: | 5000:1 |
| Barevný gamut: | 72% |
| Kvalita držatel: | 1 |
| Kontrastní poměr (typický): | 5000:1 |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Odezva: | 6,5 ms |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Typ panelu: | VA |
| Úhlopříčka displeje: | 165,1 cm (65") |
| Dotyková technologie: | Vícedotekové |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| Maximální rychlost obnovy: | 60 Hz |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Jas displeje: | 400 cd/m² |
| Počet barev displeje: | 1,07 mld. barev |
| Tloušťka skla displeje: | 3,2 mm |
| Doba odezvy dotykového systému: | 5 ms |
| Antireflexní obrazovka: | Ano |
| Typ LED podsvícení: | Direct-LED |
| Návod na použití: | Ano |
| Dodávané kabely: | USB, HDMI, Výkon |
| Stylus v ceně: | Ano |
| Stručný návod: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF): | 50000 h |
| Barva: | Černá |
| Rozhraní upevnění panelu: | 600 x 400 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Montovatelné na zeď: | Ano |
| Certifikace: | IEC 62368-1:2018; UL 62368-1:2019 |
| Zabudovaný projektor: | Ne |
| Varování: | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Maximální vnitřní paměť: | 64 GB |
| Poskytovaný operační systém: | Android |
| Architektura profesoru: | ARM Cortex A73 + ARM Cortex A53 |
| Kapacita paměti RAM: | 8 GB |
| Rodina grafické karty: | ARM |
| Verze operačního systému: | 14 |
| Grafická karta: | Mali-G52 MP8 |
| Zabudovaný procesor: | Ano |
| Certifikáty shody: | Federální komunikační komise (FCC) |
| Osvědčení o udržitelnosti: | EPEAT, ENERGY STAR, ErP |
