LG 65UL3Q-E 65" Digital Signage 4K UHD Wi-Fi WebOS Černý
Kód: TVALG-LCD0764Detailní popis produktu
LG 65UL3Q-E 65" Digital Signage 4K UHD Wi-Fi WebOS Černý| Wi-Fi | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Spotřeba (ekonomický režim) | 0,5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 114 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | Není dostupný |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Maximální spotřeba energie | 176 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Spotřeba elektrické energie | 114 W |
| Tvorba tepla (maximální) | 600,537 BTU/h |
| Tvorba tepla (typická) | 388,984 BTU/h |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 1,08 cm |
| Umístění / poloha | Vnitřní |
| Orientace | Horizontání/vertikální |
| Barva rámečku | Black |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 1,08 cm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1,08 cm |
| Barva | Černá |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 300 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Design výrobků | Plochá digitální tabule |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| RMS výkon | 20 W |
| Šířka displeje | 1452,9 mm |
| Hloubka displeje | 59,7 mm |
| Hmotnost displeje | 16,5 kg |
| Výška displeje | 829,2 mm |
| Hloubka balení | 976 mm |
| Šířka balení | 1635 mm |
| Výška balení | 141 mm |
| Hmotnost včetně balení | 21,8 kg |
| Certifikáty shody | Federální komunikační komise (FCC), CB, CE, Elektromagnetická kompatibilita (EMC) |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| PC Audio out | Ano |
| RS-232C | Ano |
| Verze HDMI | 2.2/1.4 |
| USB port | Ano |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Jazyk nabídky OSD | Arabština, Francouzština, Korejština, Angličtina, Japonština, Turečtina, Polský, Ruský, Švédský, Německý, Norský, Portugalština, Španělština, Zjednodušená čínština, Finský, Dánsky, Tradiční čínština, Čeština, Holandský, Řečtina, Italština |
| Provozní hodiny (hodiny/dny) | 16/7 |
| Účel | Obchodní |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Podpora webRTC | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Dynamický kontrast | 1000000:1 |
| Barevná sytost | 80% |
| Ghosting | 1% |
| Životnost | 30000 h |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Odezva | 8 ms |
| Kontrastní poměr (typický) | 1200:1 |
| Typ panelu | ADS |
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Jas displeje | 350 cd/m² |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LED |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Dodávané kabely | Výkon |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Varování | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Teplotní senzor | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Verze operačního systému | 6,1 |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2293366 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096497517 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Spotřeba (ekonomický režim): | 0,5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 114 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | Není dostupný |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Maximální spotřeba energie: | 176 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,5 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 114 W |
| Tvorba tepla (maximální): | 600,537 BTU/h |
| Tvorba tepla (typická): | 388,984 BTU/h |
| Šířka zkosené hrany (vrch): | 1,08 cm |
| Umístění / poloha: | Vnitřní |
| Orientace: | Horizontání/vertikální |
| Barva rámečku: | Black |
| Šířka zkosené hrany (strana): | 1,08 cm |
| Šířka zkosené hrany (dno): | 1,08 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozhraní upevnění panelu: | 300 x 300 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Design výrobků: | Plochá digitální tabule |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 2 |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| RMS výkon: | 20 W |
| Šířka displeje: | 1452,9 mm |
| Hloubka displeje: | 59,7 mm |
| Hmotnost displeje: | 16,5 kg |
| Výška displeje: | 829,2 mm |
| Hloubka balení: | 976 mm |
| Šířka balení: | 1635 mm |
| Výška balení: | 141 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 21,8 kg |
| Certifikáty shody: | Federální komunikační komise (FCC), CB, CE, Elektromagnetická kompatibilita (EMC) |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| PC Audio out: | Ano |
| RS-232C: | Ano |
| Verze HDMI: | 2.2/1.4 |
| USB port: | Ano |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| Jazyk nabídky OSD: | Arabština, Francouzština, Korejština, Angličtina, Japonština, Turečtina, Polský, Ruský, Švédský, Německý, Norský, Portugalština, Španělština, Zjednodušená čínština, Finský, Dánsky, Tradiční čínština, Čeština, Holandský, Řečtina, Italština |
| Provozní hodiny (hodiny/dny): | 16/7 |
| Účel: | Obchodní |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Podpora webRTC: | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 80% |
| Dynamický kontrast: | 1000000:1 |
| Barevná sytost: | 80% |
| Ghosting: | 1% |
| Životnost: | 30000 h |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Odezva: | 8 ms |
| Kontrastní poměr (typický): | 1200:1 |
| Typ panelu: | ADS |
| Úhlopříčka displeje: | 165,1 cm (65") |
| Jas displeje: | 350 cd/m² |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje: | LED |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Počet barev displeje: | 1,07 mld. barev |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Dodávané kabely: | Výkon |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Varování: | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Teplotní senzor: | Ano |
| Gyroskop: | Ano |
| Vnitřní paměť: | 8 GB |
| Verze operačního systému: | 6,1 |
| Poskytovaný operační systém: | WebOS |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2293366 |
