LG 32LQ631C televizor 81,3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVALG-LCD0561Detailní popis produktu
LG 32LQ631C televizor 81,3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Černá| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 33 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Režim úspory energie | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Barva | Černá |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| RMS výkon | 10 W |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Čistý zvuk | Ano |
| Režimy zvuku | Clear Voice III |
| Audio dekodéry | DTS |
| Audio kodeky | AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Šířka (s podstavcem) | 812 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 142 mm |
| Výška (s podstavcem) | 510 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 4,7 kg |
| Výška (bez stojánku) | 464 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 180 mm |
| Šířka stojanu | 60,6 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 4,65 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 736 mm |
| Hloubka balení | 142 mm |
| Šířka balení | 812 mm |
| Hmotnost včetně balení | 5,9 kg |
| Výška balení | 510 mm |
| Typ balení | Krabice |
| HDMI | Ano |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet RF portů | 2 |
| Common interface (CI) | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Teletext | 2000 str. |
| Funkce teletextu | Ano |
| Převzorkování videa | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Procesor | α5 Gen5 AI |
| Režim HGiG | Ano |
| Funkce titulkování | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP2, apt-X, PCM, HE-AAC, AC3, AAC, MP3, EAC3, WMA, DTS |
| Redukce šumu | Ne |
| Podpora HDR | Ano |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 81,3 cm (32") |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Technologie displeje | LCD |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED BLU |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Baterie | Ano |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Napájecí kabel | Ano |
| Typ baterie | AA |
| Typ dálkového ovladače | L-con |
| Kód harmonizovaného systému | 85287280 |
| Formát digitálního signálu | DVB-S, DVB-T2, DVB-C, DVB-T, DVB-S2 |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Počet OSD jazyků | 36 |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Verze operačního systému | WebOS22 |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
| Smart TV | Ano |
| Sportovní upozornění | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Časový posun | Ano |
| Varování | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806091662552 |
| Bluetooth: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.0 |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 33 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200 mm |
| RMS výkon: | 10 W |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Čistý zvuk: | Ano |
| Režimy zvuku: | Clear Voice III |
| Audio dekodéry: | DTS |
| Audio kodeky: | AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Šířka (s podstavcem): | 812 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 142 mm |
| Výška (s podstavcem): | 510 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 4,7 kg |
| Výška (bez stojánku): | 464 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 180 mm |
| Šířka stojanu: | 60,6 cm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 4,65 kg |
| Šířka (bez stojánku): | 736 mm |
| Hloubka balení: | 142 mm |
| Šířka balení: | 812 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 5,9 kg |
| Výška balení: | 510 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| HDMI: | Ano |
| Verze HDMI: | 1.4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet RF portů: | 2 |
| Common interface (CI): | Ano |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Kompozitní video vstup: | 1 |
| Teletext: | 2000 str. |
| Funkce teletextu: | Ano |
| Převzorkování videa: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Procesor: | α5 Gen5 AI |
| Režim HGiG: | Ano |
| Funkce titulkování: | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů: | MP2, apt-X, PCM, HE-AAC, AC3, AAC, MP3, EAC3, WMA, DTS |
| Redukce šumu: | Ne |
| Podpora HDR: | Ano |
| Hybrid Log Gamma (HLG): | Ano |
| Úhlopříčka displeje: | 81,3 cm (32") |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Technologie displeje: | LCD |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Typ LED podsvícení: | Direct-LED BLU |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Baterie: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Napájecí kabel: | Ano |
| Typ baterie: | AA |
| Typ dálkového ovladače: | L-con |
| Kód harmonizovaného systému: | 85287280 |
| Formát digitálního signálu: | DVB-S, DVB-T2, DVB-C, DVB-T, DVB-S2 |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Počet OSD jazyků: | 36 |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Verze operačního systému: | WebOS22 |
| Poskytovaný operační systém: | WebOS |
| Smart TV: | Ano |
| Sportovní upozornění: | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Časový posun: | Ano |
| Varování: | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad. |
