Krüger&Matz KM0232-V3 televizor 81,3 cm (32") HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVAKAMLCD0019Detailní popis produktu
Krüger&Matz KM0232-V3 televizor 81,3 cm (32") HD Smart TV Wi-Fi Černá| Wi-Fi | Ano |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | Není dostupný |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 26 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Vstupní střídavé napětí | 180 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Barva | Černá |
| RMS výkon | 16 W |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Hloubka (bez stojánku) | 82 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 717 mm |
| Výška (bez stojánku) | 424 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 717 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 198 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 4 kg |
| Výška (s podstavcem) | 478 mm |
| Výška balení | 460 mm |
| Šířka balení | 780 mm |
| Hmotnost včetně balení | 5 kg |
| Hloubka balení | 110 mm |
| Počet RF portů | 2 |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verze HDMI | 1.4a |
| Digitální koaxiální audio výstup | 1 |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC, MP3 |
| Kompresní formáty videa | HEVC, H.265 |
| Média pro přehrávání | VOB, MP4, MPG, TS, MKV, DAT |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Podporované formáty obrázků | PNG, BMP, JPG, JPEG |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 80 cm |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Odezva | 6,5 ms |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Úhlopříčka displeje | 81,3 cm (32") |
| Rozlišení displeje | 1366 x 768 px |
| Technologie displeje | DLED |
| Kontrastní poměr (typický) | 3000:1 |
| Typ HD rozlišení | HD |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Jas displeje | 240 cd/m² |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DMB-T, DVB-S2 |
| Počet tunerů | 2 tuner/tunerů |
| Typ ovládání | Dálkový ovladač |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.2 |
| Internetová televize | Ano |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Video aplikace | YouTube, Netflix, Amazon Prime Video |
| Varování | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2443089 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 5901890127738 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | Není dostupný |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 26 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Vstupní střídavé napětí: | 180 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Barva: | Černá |
| RMS výkon: | 16 W |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Hloubka (bez stojánku): | 82 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 717 mm |
| Výška (bez stojánku): | 424 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 717 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 198 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 4 kg |
| Výška (s podstavcem): | 478 mm |
| Výška balení: | 460 mm |
| Šířka balení: | 780 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 5 kg |
| Hloubka balení: | 110 mm |
| Počet RF portů: | 2 |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Výstupy pro sluchátka: | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verze HDMI: | 1.4a |
| Digitální koaxiální audio výstup: | 1 |
| Podporované formáty zvukových souborů: | AAC, MP3 |
| Kompresní formáty videa: | HEVC, H.265 |
| Média pro přehrávání: | VOB, MP4, MPG, TS, MKV, DAT |
| Počet jader procesoru: | 2 |
| Podporované formáty obrázků: | PNG, BMP, JPG, JPEG |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 80 cm |
| Počet barev displeje: | 16,7 miliónů barev |
| Odezva: | 6,5 ms |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Úhlopříčka displeje: | 81,3 cm (32") |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Technologie displeje: | DLED |
| Kontrastní poměr (typický): | 3000:1 |
| Typ HD rozlišení: | HD |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Jas displeje: | 240 cd/m² |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DMB-T, DVB-S2 |
| Počet tunerů: | 2 tuner/tunerů |
| Typ ovládání: | Dálkový ovladač |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV): | 2.0.2 |
| Internetová televize: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Video aplikace: | YouTube, Netflix, Amazon Prime Video |
| Varování: | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2443089 |
