Xiaomi G34WQi počítačový monitor 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Wide Quad HD LED Černá
Kód: MONXAOGAM0002Detailní popis produktu
Xiaomi G34WQi počítačový monitor 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Wide Quad HD LED Černá| Spotřeba elektrické energie | 65 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Barva | Černá |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Šířka (s podstavcem) | 811,3 mm |
| Výška (s podstavcem) | 510,1 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 210 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,9 kg |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| HDMI | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| AMD FreeSync | Ano |
| Typ HD rozlišení | Wide Quad HD |
| Kontrastní poměr (typický) | 4000:1 |
| LED podsvícení | Ano |
| Barevný gamut | 100% |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Nativní poměr stran | 21:9 |
| Rozlišení displeje | 3440 x 1440 px |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Typ podsvětlení | W-LED |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Maximální rychlost obnovy | 180 Hz |
| Úhlopříčka displeje | 86,4 cm (34") |
| Standard barevného gamutu | sRGB |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Odezva | 1 ms |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Technologie displeje | LED |
| Parametry zakřivení obrazovky | 1500R |
| Rozhraní upevnění panelu | 75 x 75 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Varování | Monitor obsahuje materiály, které mohou být škodlivé pro životní prostředí, dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1900723 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 6941948702097 |
| Spotřeba elektrické energie: | 65 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | F |
| Barva: | Černá |
| Tržní kategorie: | Hraní |
| Šířka (s podstavcem): | 811,3 mm |
| Výška (s podstavcem): | 510,1 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 210 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 6,9 kg |
| Verze HDMI: | 2.0 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Výstup sluchátek: | Ano |
| Počet připojení DisplayPorts: | 2 |
| HDMI: | Ano |
| Verze DisplayPortu: | 1.4 |
| Zabudovaný USB hub: | Ne |
| Technologie redukce modrého světla: | Ano |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Typ HD rozlišení: | Wide Quad HD |
| Kontrastní poměr (typický): | 4000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Barevný gamut: | 100% |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Nativní poměr stran: | 21:9 |
| Rozlišení displeje: | 3440 x 1440 px |
| Tvar obrazovky: | Prohnutý |
| Typ podsvětlení: | W-LED |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Maximální rychlost obnovy: | 180 Hz |
| Úhlopříčka displeje: | 86,4 cm (34") |
| Standard barevného gamutu: | sRGB |
| Počet barev displeje: | 16,7 miliónů barev |
| Jas obrazovky (typický): | 350 cd/m² |
| Odezva: | 1 ms |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Technologie displeje: | LED |
| Parametry zakřivení obrazovky: | 1500R |
| Rozhraní upevnění panelu: | 75 x 75 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Varování: | Monitor obsahuje materiály, které mohou být škodlivé pro životní prostředí, dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 1900723 |
