Samsung LS27FG500SUXEN počítačový monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD OLED Černá
Kód: MONSA1GAM0080Detailní popis produktu
Samsung LS27FG500SUXEN počítačový monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD OLED Černá| Maximální spotřeba energie | 78 W |
| Spotřeba elektrické energie | 28 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Typ napájení | Externí |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 28 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 72 kWh |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva nohou | Černá |
| Barva | Černá |
| Hmotnost (se stojánkem) | 3,3 kg |
| Výška (s podstavcem) | 463,8 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 234,5 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 57 mm |
| Výška (bez stojánku) | 359,3 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 609,9 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 2,5 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 609,9 mm |
| Výška balení | 114 mm |
| Hloubka balení | 414 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,6 kg |
| Šířka balení | 722 mm |
| Technologie specifické pro značku | Black Equalizer |
| Verze výstupu DisplayPort | 1.2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Verze HDMI | 2.0 |
| HDMI | Ano |
| HDCP | Ano |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Verze HDCP | 2.2 |
| AMD FreeSync | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Herní funkce | Super Arena Gaming UX |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Minimální jas displeje | 190 cd/m² |
| Podpora HDR | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59 cm |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Barevný gamut | 99% |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 67 cm |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Typ HD rozlišení | Quad HD |
| Typ panelu | IPS |
| Jas obrazovky (typický) | 200 cd/m² |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000000:1 |
| Odezva | 0,03 ms |
| Počet barev displeje | 1 miliard barev |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Maximální rychlost obnovy | 180 Hz |
| Technologie displeje | OLED |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,4 cm |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Dodávané kabely | DisplayPort, HDMI, Výkon |
| Stojan v ceně | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Úhel náklonu | -2 - 15° |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Varování | Monitor obsahuje materiály, které mohou být škodlivé pro životní prostředí, dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Nevystavujte působení vody nebo nadměrné vlhkosti., Vyhněte se přímému kontaktu s kapalinami. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2435794 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 8806097684039 |
| Maximální spotřeba energie: | 78 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 28 W |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,3 W |
| Typ napájení: | Externí |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 28 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 72 kWh |
| Tržní kategorie: | Hraní |
| Barva nohou: | Černá |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost (se stojánkem): | 3,3 kg |
| Výška (s podstavcem): | 463,8 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 234,5 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 57 mm |
| Výška (bez stojánku): | 359,3 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 609,9 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 2,5 kg |
| Šířka (bez stojánku): | 609,9 mm |
| Výška balení: | 114 mm |
| Hloubka balení: | 414 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 4,6 kg |
| Šířka balení: | 722 mm |
| Technologie specifické pro značku: | Black Equalizer |
| Verze výstupu DisplayPort: | 1.2 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Výstup sluchátek: | Ano |
| Verze HDMI: | 2.0 |
| HDMI: | Ano |
| HDCP: | Ano |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Zabudovaný USB hub: | Ne |
| Verze HDCP: | 2.2 |
| AMD FreeSync: | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA: | Ano |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync |
| Typ NVIDIA G-SYNC: | G-SYNC Compatible |
| Herní funkce: | Super Arena Gaming UX |
| Technologie redukce blikání obrazu: | Ano |
| Typ měření doby odezvy: | GTG (Gray to Gray) |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Minimální jas displeje: | 190 cd/m² |
| Podpora HDR: | Ano |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Viditelná velikost (vodorovně): | 59 cm |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Barevný gamut: | 99% |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 67 cm |
| Rozlišení displeje: | 2560 x 1440 px |
| Úhlopříčka displeje: | 68,6 cm (27") |
| Typ HD rozlišení: | Quad HD |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas obrazovky (typický): | 200 cd/m² |
| Kontrastní poměr (typický): | 1000000:1 |
| Odezva: | 0,03 ms |
| Počet barev displeje: | 1 miliard barev |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Maximální rychlost obnovy: | 180 Hz |
| Technologie displeje: | OLED |
| Viditelná velikost (svisle): | 33,4 cm |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Dodávané kabely: | DisplayPort, HDMI, Výkon |
| Stojan v ceně: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 100 x 100 mm |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Úhel náklonu: | -2 - 15° |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Vestavěné reproduktory: | Ne |
| Varování: | Monitor obsahuje materiály, které mohou být škodlivé pro životní prostředí, dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Nevystavujte působení vody nebo nadměrné vlhkosti., Vyhněte se přímému kontaktu s kapalinami. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2435794 |
