Samsung LS27FG500SUXEN počítačový monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD OLED Černá
Kód: MONSA1GAM0080
Skladem
Detailní informace
Detailní popis produktu
Maximální spotřeba energie 78 W
Spotřeba elektrické energie 28 W
Stupnice energetické účinnosti A až G
Vstupní střídavé napětí 100 - 240 V
Spotřeba energie (vypnuto) 0,3 W
Typ napájení Externí
Spotřeba energie (v pohotovosti) 0,5 W
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin 28 kWh
Třída energetické účinnosti (HDR) G
Třída energetické účinnosti (SDR) G
Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin 72 kWh
Tržní kategorie Hraní
Barva nohou Černá
Barva Černá
Hmotnost (se stojánkem) 3,3 kg
Výška (s podstavcem) 463,8 mm
Hloubka (s podstavcem) 234,5 mm
Hloubka (bez stojánku) 57 mm
Výška (bez stojánku) 359,3 mm
Šířka (s podstavcem) 609,9 mm
Hmotnost (bez stojánku) 2,5 kg
Šířka (bez stojánku) 609,9 mm
Výška balení 114 mm
Hloubka balení 414 mm
Hmotnost včetně balení 4,6 kg
Šířka balení 722 mm
Technologie specifické pro značku Black Equalizer
Verze výstupu DisplayPort 1.2
Počet HDMI portů 1
Výstup sluchátek Ano
Verze HDMI 2.0
HDMI Ano
HDCP Ano
Počet připojení DisplayPorts 1
Zabudovaný USB hub Ne
Verze HDCP 2.2
AMD FreeSync Ano
G-SYNC společnosti NVIDIA Ano
Typ AMD FreeSync FreeSync
Typ NVIDIA G-SYNC G-SYNC Compatible
Herní funkce Super Arena Gaming UX
Technologie redukce blikání obrazu Ano
Typ měření doby odezvy GTG (Gray to Gray)
Svislý porozovací úhel 178°
Minimální jas displeje 190 cd/m²
Podpora HDR Ano
Tvar obrazovky Plochý
Nativní poměr stran 16:9
Viditelná velikost (vodorovně) 59 cm
Vodorovný pozorovací úhel 178°
Barevný gamut 99%
Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) 67 cm
Rozlišení displeje 2560 x 1440 px
Úhlopříčka displeje 68,6 cm (27")
Typ HD rozlišení Quad HD
Typ panelu IPS
Jas obrazovky (typický) 200 cd/m²
Kontrastní poměr (typický) 1000000:1
Odezva 0,03 ms
Počet barev displeje 1 miliard barev
Dotyková obrazovka Ne
Maximální rychlost obnovy 180 Hz
Technologie displeje OLED
Viditelná velikost (svisle) 33,4 cm
Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Dodávané kabely DisplayPort, HDMI, Výkon
Stojan v ceně Ano
Rozhraní upevnění panelu 100 x 100 mm
Nastavení sklonu Ano
Úhel náklonu -2 - 15°
Podpora standardu VESA pro montáž Ano
Vestavěné reproduktory Ne
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) 2435794
Doplňkové parametry
Kategorie: LCD monitors
EAN: 8806097684039
Typ napájení: Externí
Tržní kategorie: Hraní
Barva nohou: Černá
Barva: Černá
Výška (s podstavcem): 463,8 mm
Hloubka (bez stojánku): 57 mm
Výška (bez stojánku): 359,3 mm
Šířka (s podstavcem): 609,9 mm
Šířka (bez stojánku): 609,9 mm
Výška balení: 114 mm
Hloubka balení: 414 mm
Hmotnost včetně balení: 4,6 kg
Šířka balení: 722 mm
Verze výstupu DisplayPort: 1.2
Počet HDMI portů: 1
Výstup sluchátek: Ano
Verze HDMI: 2.0
HDMI: Ano
HDCP: Ano
Zabudovaný USB hub: Ne
Verze HDCP: 2.2
AMD FreeSync: Ano
G-SYNC společnosti NVIDIA: Ano
Typ AMD FreeSync: FreeSync
Svislý porozovací úhel: 178°
Podpora HDR: Ano
Tvar obrazovky: Plochý
Nativní poměr stran: 16:9
Barevný gamut: 99%
Typ HD rozlišení: Quad HD
Typ panelu: IPS
Odezva: 0,03 ms
Dotyková obrazovka: Ne
Technologie displeje: OLED
Stojan v ceně: Ano