Samsung G95C počítačový monitor 124,5 cm (49") 5120 x 1440 px Dual QHD LED Černá
Kód: MONSA1GAM0047Detailní popis produktu
Samsung G95C počítačový monitor 124,5 cm (49") 5120 x 1440 px Dual QHD LED Černá| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| Spotřeba elektrické energie | 45 W |
| Maximální spotřeba energie | 180 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 147 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Roční spotřeba energie | 66 kWh |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1762585 |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 45 kWh |
| Tržní kategorie | Koncový uživatel |
| Barva | Černá |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Barva nohou | Černá |
| Šířka (bez stojánku) | 1147,6 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 15,6 kg |
| Výška (bez stojánku) | 363,5 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 10,6 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 1147,6 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 420,5 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 293,8 mm |
| Výška (s podstavcem) | 568,4 mm |
| Hloubka balení | 481 mm |
| Hmotnost včetně balení | 20,6 kg |
| Šířka balení | 1265 mm |
| Výška balení | 343 mm |
| Automatické přepínání zdroje+ | Ano |
| Barevné videorežimy | Entertain, Hry, Vlastní, Originální, Standardní, Sporty, Grafický |
| Reřim Samsung Eye Saver Mode | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings | Ne |
| TV Plus | Ne |
| Picture-by-Picture (PbP) | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Adaptivní obraz | Ano |
| Velikost obrazu | Ano |
| Podpora bezdrátové technologie Dex | Ne |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ne |
| Tovární ladění | Ano |
| Nízké vstupní zpoždění | Ano |
| Technologie specifické pro značku | Black Equalizer |
| Funkce Tap View | Ne |
| Virtuální bod AIM | Ano |
| Zpráva o tovární kalibraci | Ano |
| Certifikace | Windows 10 |
| Verze HDCP | 2.2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| HDCP | Ano |
| DVI port | Ne |
| Zabudovaný KVM přepínač | Ne |
| Počet USB upstream portů | 1 |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI | Ano |
| Typ USB upstream portu | USB Typ B |
| Vstup střídavého napětí | Ano |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Typ nepřímého osvětlení | Core Sync |
| Herní funkce | Super Arena Gaming UX |
| Režim obrazu | RPG, FPS, Eko, RTS |
| Herní režim | Ne |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| AMD FreeSync | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Optimalizátor obnovovací frekvence | Ano |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | DisplayHDR 1000, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Úhlopříčka displeje | 124,5 cm (49") |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Kontrastní poměr (typický) | 2500:1 |
| Typ HD rozlišení | Dual QHD |
| Typ panelu | VA |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 119,2 cm |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega DCR |
| Rozlišení displeje | 5120 x 1440 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 124 cm |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Standard barevného gamutu | DCI-P3 |
| Odezva | 1 ms |
| Nativní poměr stran | 32:9 |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Maximální rychlost obnovy | 240 Hz |
| Technologie displeje | LED |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Parametry zakřivení obrazovky | 1000R |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,5 cm |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Jas obrazovky (typický) | 450 cd/m² |
| Barevný gamut | 92% |
| Podpora HDR | Ano |
| Délka napájecího kabelu | 1,5 m |
| Dodávané kabely | DisplayPort, USB typ A na USB typ B, AC |
| Stojan v ceně | Ano |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Nastavení výšky | Ano, 12 cm |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozsah otáčení | -15 - 15° |
| Úhel náklonu | -2 - 11° |
| Obraz v obraze (PIP) | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Zabudovaný mikrofon | Ne |
| Varování | Monitor obsahuje materiály, které mohou být škodlivé pro životní prostředí, dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Nevystavujte působení vody nebo nadměrné vlhkosti., Vyhněte se přímému kontaktu s kapalinami. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 8806095234908 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ne |
| Wi-Fi: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| Spotřeba elektrické energie: | 45 W |
| Maximální spotřeba energie: | 180 W |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,3 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 147 kWh |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Roční spotřeba energie: | 66 kWh |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 1762585 |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 45 kWh |
| Tržní kategorie: | Koncový uživatel |
| Barva: | Černá |
| Barva předního rámečku: | Černá |
| Barva nohou: | Černá |
| Šířka (bez stojánku): | 1147,6 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 15,6 kg |
| Výška (bez stojánku): | 363,5 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 10,6 kg |
| Šířka (s podstavcem): | 1147,6 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 420,5 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 293,8 mm |
| Výška (s podstavcem): | 568,4 mm |
| Hloubka balení: | 481 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 20,6 kg |
| Šířka balení: | 1265 mm |
| Výška balení: | 343 mm |
| Automatické přepínání zdroje+: | Ano |
| Barevné videorežimy: | Entertain, Hry, Vlastní, Originální, Standardní, Sporty, Grafický |
| Reřim Samsung Eye Saver Mode: | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings: | Ne |
| TV Plus: | Ne |
| Picture-by-Picture (PbP): | Ano |
| Bezdrátové nabíjení: | Ano |
| Adaptivní obraz: | Ano |
| Velikost obrazu: | Ano |
| Podpora bezdrátové technologie Dex: | Ne |
| Kompatibilní se Samsung Bixby: | Ne |
| Tovární ladění: | Ano |
| Nízké vstupní zpoždění: | Ano |
| Technologie specifické pro značku: | Black Equalizer |
| Funkce Tap View: | Ne |
| Virtuální bod AIM: | Ano |
| Zpráva o tovární kalibraci: | Ano |
| Certifikace: | Windows 10 |
| Verze HDCP: | 2.2 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Verze DisplayPortu: | 1.4 |
| Výstupy pro sluchátka: | 1 |
| HDCP: | Ano |
| DVI port: | Ne |
| Zabudovaný KVM přepínač: | Ne |
| Počet USB upstream portů: | 1 |
| Verze USB hubu: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI: | Ano |
| Typ USB upstream portu: | USB Typ B |
| Vstup střídavého napětí: | Ano |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Počet USB downstream portů typu A: | 2 |
| Zabudovaný USB hub: | Ano |
| Výstup sluchátek: | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu: | Ano |
| Typ nepřímého osvětlení: | Core Sync |
| Herní funkce: | Super Arena Gaming UX |
| Režim obrazu: | RPG, FPS, Eko, RTS |
| Herní režim: | Ne |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium Pro |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 80% |
| Optimalizátor obnovovací frekvence: | Ano |
| Typ měření doby odezvy: | GTG (Gray to Gray) |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | DisplayHDR 1000, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Úhlopříčka displeje: | 124,5 cm (49") |
| Počet barev displeje: | 1,07 mld. barev |
| Kontrastní poměr (typický): | 2500:1 |
| Typ HD rozlišení: | Dual QHD |
| Typ panelu: | VA |
| Viditelná velikost (vodorovně): | 119,2 cm |
| Reklamní název dynamického kontrastu: | Mega DCR |
| Rozlišení displeje: | 5120 x 1440 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 124 cm |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Standard barevného gamutu: | DCI-P3 |
| Odezva: | 1 ms |
| Nativní poměr stran: | 32:9 |
| Tvar obrazovky: | Prohnutý |
| Maximální rychlost obnovy: | 240 Hz |
| Technologie displeje: | LED |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Parametry zakřivení obrazovky: | 1000R |
| Viditelná velikost (svisle): | 33,5 cm |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Jas obrazovky (typický): | 450 cd/m² |
| Barevný gamut: | 92% |
| Podpora HDR: | Ano |
| Délka napájecího kabelu: | 1,5 m |
| Dodávané kabely: | DisplayPort, USB typ A na USB typ B, AC |
| Stojan v ceně: | Ano |
| Výkyvný/otočný: | Ano |
| Vylepšená správa kabelů: | Ano |
| Nastavení výšky: | Ano, 12 cm |
| Rozhraní upevnění panelu: | 100 x 100 mm |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Rozsah otáčení: | -15 - 15° |
| Úhel náklonu: | -2 - 11° |
| Obraz v obraze (PIP): | Ano |
| Vestavěné reproduktory: | Ne |
| Integrovaný fotoaparát: | Ne |
| Zabudovaný mikrofon: | Ne |
| Varování: | Monitor obsahuje materiály, které mohou být škodlivé pro životní prostředí, dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Nevystavujte působení vody nebo nadměrné vlhkosti., Vyhněte se přímému kontaktu s kapalinami. |
