Philips 1000 series 27E1N1100A/00 LED display 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Černá
Kód: MONPHIMON0137Detailní popis produktu
Philips 1000 series 27E1N1100A/00 LED display 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Černá| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Spotřeba elektrické energie | 18,8 W |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | Není dostupný |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | D |
| Barva | Černá |
| Tržní kategorie | Domácí |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,58 kg |
| Hloubka (bez stojánku) | 46 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 617 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 211 mm |
| Výška (bez stojánku) | 357 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 617 mm |
| Výška (s podstavcem) | 457 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 4 kg |
| Výška balení | 455 mm |
| Hloubka balení | 141 mm |
| Hmotnost včetně balení | 6,62 kg |
| Šířka balení | 690 mm |
| Certifikáty shody | CB, VCCI, ICES, cTUVus, BSMI, RoHS, Federální komunikační komise (FCC), EAC |
| Režim EasyRead | Ano |
| Režim LowBlue | Ano |
| Neobsahuje těžké kovy | Hg (rtuť) |
| Packaging recyclability rate | 100% |
| Vylepšení obrazu | SmartImage game |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 50000 h |
| Kompatibilní operační systémy | Mac OS X Windows 11 / 10 |
| HDMI | Ano |
| HDCP | Ano |
| Verze HDCP | 1.4 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Audio vstup | Y |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Audio výstup | Ano |
| Počet VGA portů | 1 |
| AMD FreeSync | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Synchronizace komponentního videa | Oddělená synchronizace |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Neprovozní nadmořská výška | 3658 - 12192 m |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3658 m |
| Standard barevného gamutu | sRGB |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,8 cm |
| Doba odezvy (rychlá) | 1 ms |
| Vertikální digitální frekvence | 48 - 100 Hz |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 68,6 cm |
| DDC/CI | Ano |
| LED podsvícení | Ano |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie displeje | LCD |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Maximální rychlost obnovy | 100 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ panelu | IPS |
| Kontrastní poměr (typický) | 1300:1 |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Infinity DCR |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 60 Hz |
| Displej sRGB | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Odezva | 4 ms |
| Hustota pixelů | 81,59 ppi |
| Horizontální digitální frekvence | 30 - 115 kHz |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Ghosting | 25% |
| Typ podsvětlení | W-LED |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 85 kHz |
| Rozteč pixelů | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Dodávané kabely | AC, HDMI |
| Návod na použití | Ano |
| Stojan v ceně | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| LED indikátory | Operace, Pohotovostní režim |
| Slot pro zámek | Ano |
| Jazyk nabídky OSD | Francouzština, Korejština, Švédský, Španělština, Finský, Tradiční čínština, Portugalština, Maďarština, Čeština, Holandský, Řečtina, Italština, Polský, Ruský, Ukrajinština, Turečtina, Zjednodušená čínština, Německý, Angličtina, Japonština |
| Plug and Play | Ano |
| Úhel náklonu | -5 - 20° |
| Počet OSD jazyků | 21 |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| RMS výkon | 4 W |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Varování | Před čištěním odpojte monitor od napájení., Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození., Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1868780 |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Neobsahuje | Rtuť, PVC/BFR |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 8712581804282 |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,3 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 18,8 W |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | Není dostupný |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | D |
| Barva: | Černá |
| Tržní kategorie: | Domácí |
| Hmotnost (bez stojánku): | 3,58 kg |
| Hloubka (bez stojánku): | 46 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 617 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 211 mm |
| Výška (bez stojánku): | 357 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 617 mm |
| Výška (s podstavcem): | 457 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 4 kg |
| Výška balení: | 455 mm |
| Hloubka balení: | 141 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 6,62 kg |
| Šířka balení: | 690 mm |
| Certifikáty shody: | CB, VCCI, ICES, cTUVus, BSMI, RoHS, Federální komunikační komise (FCC), EAC |
| Režim EasyRead: | Ano |
| Režim LowBlue: | Ano |
| Neobsahuje těžké kovy: | Hg (rtuť) |
| Packaging recyclability rate: | 100% |
| Vylepšení obrazu: | SmartImage game |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF): | 50000 h |
| Kompatibilní operační systémy: | Mac OS X Windows 11 / 10 |
| HDMI: | Ano |
| HDCP: | Ano |
| Verze HDCP: | 1.4 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Verze HDMI: | 1.4 |
| Audio vstup: | Y |
| Zabudovaný USB hub: | Ne |
| Audio výstup: | Ano |
| Počet VGA portů: | 1 |
| AMD FreeSync: | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA: | Ne |
| Technologie redukce blikání obrazu: | Ano |
| Technologie redukce modrého světla: | Ano |
| Synchronizace komponentního videa: | Oddělená synchronizace |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync |
| Neprovozní nadmořská výška: | 3658 - 12192 m |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 20 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 60 °C |
| Provozní nadmořská výška: | 0 - 3658 m |
| Standard barevného gamutu: | sRGB |
| Viditelná velikost (vodorovně): | 59,8 cm |
| Doba odezvy (rychlá): | 1 ms |
| Vertikální digitální frekvence: | 48 - 100 Hz |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 68,6 cm |
| DDC/CI: | Ano |
| LED podsvícení: | Ano |
| Tvrdost povrchu: | 3H |
| Počet barev displeje: | 16,7 miliónů barev |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Technologie displeje: | LCD |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| Viditelná velikost (svisle): | 33,6 cm |
| Maximální rychlost obnovy: | 100 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Typ panelu: | IPS |
| Kontrastní poměr (typický): | 1300:1 |
| Reklamní název dynamického kontrastu: | Mega Infinity DCR |
| Antireflexní obrazovka: | Ano |
| Rozsah svislého snímání: | 48 - 60 Hz |
| Displej sRGB: | Ano |
| Úhlopříčka displeje: | 68,6 cm (27") |
| Odezva: | 4 ms |
| Hustota pixelů: | 81,59 ppi |
| Horizontální digitální frekvence: | 30 - 115 kHz |
| Jas obrazovky (typický): | 250 cd/m² |
| Ghosting: | 25% |
| Typ podsvětlení: | W-LED |
| Rozsah vodorovného snímání: | 30 - 85 kHz |
| Rozteč pixelů: | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Dodávané kabely: | AC, HDMI |
| Návod na použití: | Ano |
| Stojan v ceně: | Ano |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Rozhraní upevnění panelu: | 100 x 100 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| LED indikátory: | Operace, Pohotovostní režim |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Jazyk nabídky OSD: | Francouzština, Korejština, Švédský, Španělština, Finský, Tradiční čínština, Portugalština, Maďarština, Čeština, Holandský, Řečtina, Italština, Polský, Ruský, Ukrajinština, Turečtina, Zjednodušená čínština, Německý, Angličtina, Japonština |
| Plug and Play: | Ano |
| Úhel náklonu: | -5 - 20° |
| Počet OSD jazyků: | 21 |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| RMS výkon: | 4 W |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Integrovaný fotoaparát: | Ne |
| Varování: | Před čištěním odpojte monitor od napájení., Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození., Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 1868780 |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
| Neobsahuje: | Rtuť, PVC/BFR |
