MSI PRO MP242A E2 počítačový monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD Černá
Kód: MONMISMON0088Detailní popis produktu
MSI PRO MP242A E2 počítačový monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD Černá| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 22 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | F |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 18 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Barva | Černá |
| Hloubka (s podstavcem) | 538,6 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 3,1 kg |
| Výška (s podstavcem) | 226,9 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 540,1 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Výška balení | 140 mm |
| Šířka balení | 600 mm |
| Hloubka balení | 410 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,8 kg |
| HDMI | Ano |
| Verze HDMI | 1.4b |
| Verze DisplayPortu | 1.2a |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| AMD FreeSync | Ne |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Doba odezvy (MPRT) | 1 ms |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Standard barevného gamutu | sRGB |
| Hloubka barev | 8 bit |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Úhlopříčka displeje | 60,5 cm (23.8") |
| Zobrazovací formát | 1080p |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Jas obrazovky (typický) | 300 cd/m² |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Typ panelu | IPS |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Odezva | 4 ms |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 115% |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 52,7 cm |
| Kontrastní poměr (typický) | 1500:1 |
| Rozteč pixelů | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Viditelná velikost (svisle) | 29,6 cm |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Podporované grafické rozlišení | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Stojan v ceně | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Slot pro zámek | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Úhel náklonu | -5 - 20° |
| Nastavení výšky | Ne |
| RMS výkon | 4 W |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 4711377237000 |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,3 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 22 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | F |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 18 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Tržní kategorie: | Firemní |
| Barva: | Černá |
| Hloubka (s podstavcem): | 538,6 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 3,1 kg |
| Výška (s podstavcem): | 226,9 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 540,1 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 600 mm |
| Hloubka balení: | 410 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 4,8 kg |
| HDMI: | Ano |
| Verze HDMI: | 1.4b |
| Verze DisplayPortu: | 1.2a |
| Konektor pro mikrofon (line-in): | Ano |
| Výstup sluchátek: | Ano |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA portů: | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Zabudovaný USB hub: | Ne |
| Technologie redukce modrého světla: | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu: | Ano |
| AMD FreeSync: | Ne |
| G-SYNC společnosti NVIDIA: | Ne |
| Doba odezvy (MPRT): | 1 ms |
| Typ měření doby odezvy: | GTG (Gray to Gray) |
| Standard barevného gamutu: | sRGB |
| Hloubka barev: | 8 bit |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Maximální rychlost obnovy: | 120 Hz |
| Úhlopříčka displeje: | 60,5 cm (23.8") |
| Zobrazovací formát: | 1080p |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Jas obrazovky (typický): | 300 cd/m² |
| Počet barev displeje: | 16,7 miliónů barev |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Typ panelu: | IPS |
| Antireflexní obrazovka: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| Odezva: | 4 ms |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB: | 115% |
| Viditelná velikost (vodorovně): | 52,7 cm |
| Kontrastní poměr (typický): | 1500:1 |
| Rozteč pixelů: | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Viditelná velikost (svisle): | 29,6 cm |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Podporované grafické rozlišení: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Stojan v ceně: | Ano |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 100 x 100 mm |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Úhel náklonu: | -5 - 20° |
| Nastavení výšky: | Ne |
| RMS výkon: | 4 W |
| Integrovaný fotoaparát: | Ne |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Osvědčení o udržitelnosti: | ENERGY STAR |
