MSI MAG 321CUPDF počítačový monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LCD Černá
Kód: MONMISGAM0097Detailní popis produktu
MSI MAG 321CUPDF počítačový monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LCD Černá| Vstupní proud | 4.7 A |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Výstupní napětí adaptétu | 19 V |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Typ napájení | Externí |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 63 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 33,2 kWh |
| Barva | Černá |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Bezrámový design | Ano |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Hmotnost (bez stojánku) | 4,8 kg |
| Hloubka (bez stojánku) | 99 mm |
| Výška (bez stojánku) | 423 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 711 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,6 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 711 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 267 mm |
| Výška (s podstavcem) | 534 mm |
| Šířka balení | 957 mm |
| Hloubka balení | 180 mm |
| Hmotnost včetně balení | 9,6 kg |
| Výška balení | 540 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| HDMI | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| AMD FreeSync | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,6 cm |
| Kontrastní poměr (typický) | 3000:1 |
| Typ panelu | VA |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | DisplayHDR 400 |
| Rozteč pixelů | 0,18159 x 0,18159 mm |
| Barevná škála DCI-P3 | 97% |
| Pokrytí barevného prostoru Adobe RGB | 93% |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 80 cm |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,5 cm |
| Barevný gamut | 97% |
| Hloubka barev | 8 bit |
| Podpora HDR | Ano |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 136% |
| Úhlopříčka displeje | 80 cm (31.5") |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Poměr stran | 16:9 |
| Odezva | 0,5 ms |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Rozsah vodorovného snímání | 60 - 160 kHz |
| Dynamický kontrast | 100000000:1 |
| Rozsah svislého snímání | 60 - 360 Hz |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Maximální rychlost obnovy | 160 Hz |
| Technologie displeje | LCD |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Parametry zakřivení obrazovky | 1500R |
| Standard barevného gamutu | DCI-P3 |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Doba odezvy (MPRT) | 1 ms |
| Slot pro zámek | Ano |
| Úhel náklonu | -5 - 20° |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení výšky | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Maximální nastavitelná výška | 13 cm |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 4711377257060 |
| Vstupní proud: | 4.7 A |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Výstupní napětí adaptétu: | 19 V |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,3 W |
| Typ napájení: | Externí |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 63 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 33,2 kWh |
| Barva: | Černá |
| Tržní kategorie: | Hraní |
| Bezrámový design: | Ano |
| Barva předního rámečku: | Černá |
| Hmotnost (bez stojánku): | 4,8 kg |
| Hloubka (bez stojánku): | 99 mm |
| Výška (bez stojánku): | 423 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 711 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 6,6 kg |
| Šířka (bez stojánku): | 711 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 267 mm |
| Výška (s podstavcem): | 534 mm |
| Šířka balení: | 957 mm |
| Hloubka balení: | 180 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 9,6 kg |
| Výška balení: | 540 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Záruční doba: | 3 rok/roky |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| HDMI: | Ano |
| Verze DisplayPortu: | 1.4a |
| Výstup sluchátek: | Ano |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Zabudovaný USB hub: | Ne |
| Výstupy pro sluchátka: | 1 |
| AMD FreeSync: | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA: | Ne |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Viditelná velikost (vodorovně): | 59,6 cm |
| Kontrastní poměr (typický): | 3000:1 |
| Typ panelu: | VA |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | DisplayHDR 400 |
| Rozteč pixelů: | 0,18159 x 0,18159 mm |
| Barevná škála DCI-P3: | 97% |
| Pokrytí barevného prostoru Adobe RGB: | 93% |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 80 cm |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Viditelná velikost (svisle): | 33,5 cm |
| Barevný gamut: | 97% |
| Hloubka barev: | 8 bit |
| Podpora HDR: | Ano |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB: | 136% |
| Úhlopříčka displeje: | 80 cm (31.5") |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Prohnutý |
| Počet barev displeje: | 1,07 mld. barev |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Odezva: | 0,5 ms |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Jas obrazovky (typický): | 350 cd/m² |
| Rozsah vodorovného snímání: | 60 - 160 kHz |
| Dynamický kontrast: | 100000000:1 |
| Rozsah svislého snímání: | 60 - 360 Hz |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Maximální rychlost obnovy: | 160 Hz |
| Technologie displeje: | LCD |
| Antireflexní obrazovka: | Ano |
| Parametry zakřivení obrazovky: | 1500R |
| Standard barevného gamutu: | DCI-P3 |
| Typ měření doby odezvy: | GTG (Gray to Gray) |
| Doba odezvy (MPRT): | 1 ms |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Úhel náklonu: | -5 - 20° |
| Rozhraní upevnění panelu: | 100 x 100 mm |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Maximální nastavitelná výška: | 13 cm |
| Vestavěné reproduktory: | Ne |
| Integrovaný fotoaparát: | Ne |
