Lenovo ThinkVision T27UD-40 počítačový monitor 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LCD Černá
Kód: MONLEVMON0287Detailní popis produktu
Lenovo ThinkVision T27UD-40 počítačový monitor 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LCD Černá| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Spotřeba elektrické energie | 18 W |
| Maximální spotřeba energie | 175 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 30 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 22 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Tržní kategorie | Kancelář |
| Odmímatelný stojan | Ano |
| Barva | Černá |
| Název barvy | Eclipse Black |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Barva nohou | Černá |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 2 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1,15 cm |
| Výška (s podstavcem) | 539,1 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 2 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 195 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,7 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 613,4 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 4,5 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 613,4 mm |
| Výška (bez stojánku) | 357 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 46 mm |
| Hloubka balení | 150 mm |
| Hmotnost včetně balení | 9,3 kg |
| Šířka balení | 693 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Výška balení | 422 mm |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s, 100, 10 |
| Barevné videorežimy | BT.709 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Certifikace | ENERGY STAR Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EU Energy Efficiency Level (Level-E), EPEAT Gold, Eyesafe Display 2.0, TÜV Rheinland Eye Comfort (4 Stars) |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet USB downstream portů typu C | 1 |
| Počet předcházejících portů USB typu C | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| USB Power Delivery | Ano |
| Verze USB Power Delivery až do | 100 W |
| Počet downstream portů | 4 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Počet USB downstream portů typu A | 3 |
| Typ USB upstream portu | USB typu C |
| Počet USB upstream portů | 1 |
| Výstup sluchátek | Ne |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| HDMI | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| AMD FreeSync | Ne |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 8 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| LED podsvícení | Ano |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Standard barevného gamutu | sRGB |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 68,6 cm |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Dynamický kontrast | 3000000:1 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1500:1 |
| Typ panelu | IPS |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Technologie displeje | LCD |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Hloubka barev | 10 bit |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Doba odezvy (rychlá) | 4 ms |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 99% |
| Rozteč pixelů | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Odezva | 6 ms |
| Hustota pixelů | 163 ppi |
| Typ podsvětlení | W-LED |
| Barevný gamut | 99% |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,7 cm |
| Podpora HDR | Ano |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ C, DisplayPort |
| Stojan v ceně | Ano |
| Přibalený software | EU Energy Label (E-class) TCO Certified 10.0 TCO Edge 2.1 Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Eye Comfort Certification (4-star) |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Maximální nastavitelná výška | 15,5 cm |
| Úhel náklonu | -5 - 23,5° |
| Plug and Play | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Nastavení výšky | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Středový čep | Ano |
| Rozsah otáčení | -45 - 45° |
| Otočný úhel | -90 - 90° |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Zabudovaný mikrofon | Ne |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Varování | Před čištěním odpojte monitor od napájení., Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození., Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem. |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2273993 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 198156725981 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Spotřeba elektrické energie: | 18 W |
| Maximální spotřeba energie: | 175 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,5 W |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 30 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 22 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Tržní kategorie: | Kancelář |
| Odmímatelný stojan: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Název barvy: | Eclipse Black |
| Barva předního rámečku: | Černá |
| Barva nohou: | Černá |
| Šířka zkosené hrany (strana): | 2 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno): | 1,15 cm |
| Výška (s podstavcem): | 539,1 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch): | 2 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 195 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 6,7 kg |
| Šířka (s podstavcem): | 613,4 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 4,5 kg |
| Šířka (bez stojánku): | 613,4 mm |
| Výška (bez stojánku): | 357 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 46 mm |
| Hloubka balení: | 150 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 9,3 kg |
| Šířka balení: | 693 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Výška balení: | 422 mm |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 1000 Mbit/s, 100, 10 |
| Barevné videorežimy: | BT.709 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Certifikace: | ENERGY STAR Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EU Energy Efficiency Level (Level-E), EPEAT Gold, Eyesafe Display 2.0, TÜV Rheinland Eye Comfort (4 Stars) |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort: | Ano |
| Počet USB downstream portů typu C: | 1 |
| Počet předcházejících portů USB typu C: | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Verze USB Power Delivery až do: | 100 W |
| Počet downstream portů: | 4 |
| Verze DisplayPortu: | 1.4 |
| Počet USB downstream portů typu A: | 3 |
| Typ USB upstream portu: | USB typu C |
| Počet USB upstream portů: | 1 |
| Výstup sluchátek: | Ne |
| Zabudovaný USB hub: | Ano |
| HDMI: | Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Technologie redukce modrého světla: | Ano |
| AMD FreeSync: | Ne |
| G-SYNC společnosti NVIDIA: | Ne |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 8 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 60 °C |
| LED podsvícení: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka displeje: | 68,6 cm (27") |
| Standard barevného gamutu: | sRGB |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 68,6 cm |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Dynamický kontrast: | 3000000:1 |
| Kontrastní poměr (typický): | 1500:1 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ měření doby odezvy: | GTG (Gray to Gray) |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Počet barev displeje: | 1,07 mld. barev |
| Technologie displeje: | LCD |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Maximální rychlost obnovy: | 60 Hz |
| Hloubka barev: | 10 bit |
| Antireflexní obrazovka: | Ano |
| Doba odezvy (rychlá): | 4 ms |
| Jas obrazovky (typický): | 350 cd/m² |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB: | 99% |
| Rozteč pixelů: | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Viditelná velikost (svisle): | 33,6 cm |
| Odezva: | 6 ms |
| Hustota pixelů: | 163 ppi |
| Typ podsvětlení: | W-LED |
| Barevný gamut: | 99% |
| Viditelná velikost (vodorovně): | 59,7 cm |
| Podpora HDR: | Ano |
| Dodávané kabely: | USB typ C na USB typ C, DisplayPort |
| Stojan v ceně: | Ano |
| Přibalený software: | EU Energy Label (E-class) TCO Certified 10.0 TCO Edge 2.1 Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Eye Comfort Certification (4-star) |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 100 x 100 mm |
| Maximální nastavitelná výška: | 15,5 cm |
| Úhel náklonu: | -5 - 23,5° |
| Plug and Play: | Ano |
| Vylepšená správa kabelů: | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Výkyvný/otočný: | Ano |
| Středový čep: | Ano |
| Rozsah otáčení: | -45 - 45° |
| Otočný úhel: | -90 - 90° |
| Vestavěné reproduktory: | Ne |
| Zabudovaný mikrofon: | Ne |
| Integrovaný fotoaparát: | Ne |
| Varování: | Před čištěním odpojte monitor od napájení., Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození., Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem. |
| Osvědčení o udržitelnosti: | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2273993 |
