Lenovo ThinkVision P34WD-40 počítačový monitor 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Wide Quad HD LCD Černá
Kód: MONLEVMON0266Detailní popis produktu
Lenovo ThinkVision P34WD-40 počítačový monitor 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Wide Quad HD LCD Černá| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 43 kWh |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 26 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba elektrické energie | 28 W |
| Maximální spotřeba energie | 250 W |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Název barvy | Eclipse Black |
| Barva | Černá |
| Výška (s podstavcem) | 548,8 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1,27 cm |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 2 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 10 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 220 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 817,1 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 82,2 mm |
| Výška (bez stojánku) | 358,6 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 817,1 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 2 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 7,2 kg |
| Výška balení | 470 mm |
| Šířka balení | 905 mm |
| Hloubka balení | 174 mm |
| Hmotnost včetně balení | 14,7 kg |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Certifikace | ENERGY STAR Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EPEAT Gold Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV In-Plane Switching Black, TÜV Rheinland Flicker Free, TÜV Rheinland Eye Comfort (5 Stars) |
| Počet předcházejících portů USB typu C | 1 |
| Počet USB upstream portů | 2 |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| USB Power Delivery | Ano |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet USB downstream portů typu A | 5 |
| Počet USB downstream portů typu C | 2 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| HDMI | Ano |
| Počet předcházejících portů USB typu B | 1 |
| Typ USB upstream portu | USB Typ B, USB typu C |
| Verze USB Power Delivery až do | 140 W |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze výstupu DisplayPort | 1.4 |
| Počet výstupů DisplayPort | 1 |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| AMD FreeSync | Ne |
| Odezva | 6 ms |
| Kontrastní poměr (typický) | 2000:1 |
| Typ panelu | IPS |
| Hustota pixelů | 110 ppi |
| Rozlišení displeje | 3440 x 1440 px |
| Typ HD rozlišení | Wide Quad HD |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Hloubka barev | 10 bit |
| Technologie displeje | LCD |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 99% |
| Parametry zakřivení obrazovky | 3800R |
| Dynamický kontrast | 3000000:1 |
| Rozteč pixelů | 0,2325 x 0,2325 mm |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 80 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,5 cm |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Typ podsvětlení | W-LED |
| LED podsvícení | Ano |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Úhlopříčka displeje | 86,4 cm (34") |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Barevná škála DCI-P3 | 98% |
| Nativní poměr stran | 21:9 |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Doba odezvy (rychlá) | 4 ms |
| Podpora HDR | Ano |
| Standard barevného gamutu | sRGB, DCI-P3 |
| Stojan v ceně | Ano |
| Dodávané kabely | USB typ A na USB typ B, Výkon, USB typ C na USB typ C, DisplayPort |
| Délka napájecího kabelu | 1,8 m |
| Délka kabelu DisplayPort | 1,8 m |
| Úhel náklonu | -5 - 23,5° |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozsah otáčení | -45 - 45° |
| Nastavení výšky | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení sklonu | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Maximální nastavitelná výška | 15,5 cm |
| Zabudovaný mikrofon | Ne |
| RMS výkon | 6 W |
| Integrovaný fotoaparát | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Osvědčení o udržitelnosti | EPEAT Gold, ENERGY STAR, TCO |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2268754 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 198156456700 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 43 kWh |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 26 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Spotřeba elektrické energie: | 28 W |
| Maximální spotřeba energie: | 250 W |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Název barvy: | Eclipse Black |
| Barva: | Černá |
| Výška (s podstavcem): | 548,8 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno): | 1,27 cm |
| Šířka zkosené hrany (strana): | 2 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 10 kg |
| Hloubka (s podstavcem): | 220 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 817,1 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 82,2 mm |
| Výška (bez stojánku): | 358,6 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 817,1 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch): | 2 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 7,2 kg |
| Výška balení: | 470 mm |
| Šířka balení: | 905 mm |
| Hloubka balení: | 174 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 14,7 kg |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Certifikace: | ENERGY STAR Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EPEAT Gold Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV In-Plane Switching Black, TÜV Rheinland Flicker Free, TÜV Rheinland Eye Comfort (5 Stars) |
| Počet předcházejících portů USB typu C: | 1 |
| Počet USB upstream portů: | 2 |
| Zabudovaný USB hub: | Ano |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Počet připojení DisplayPorts: | 2 |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Počet USB downstream portů typu A: | 5 |
| Počet USB downstream portů typu C: | 2 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort: | Ano |
| HDMI: | Ano |
| Počet předcházejících portů USB typu B: | 1 |
| Typ USB upstream portu: | USB Typ B, USB typu C |
| Verze USB Power Delivery až do: | 140 W |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Verze výstupu DisplayPort: | 1.4 |
| Počet výstupů DisplayPort: | 1 |
| Technologie redukce modrého světla: | Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| G-SYNC společnosti NVIDIA: | Ne |
| AMD FreeSync: | Ne |
| Odezva: | 6 ms |
| Kontrastní poměr (typický): | 2000:1 |
| Typ panelu: | IPS |
| Hustota pixelů: | 110 ppi |
| Rozlišení displeje: | 3440 x 1440 px |
| Typ HD rozlišení: | Wide Quad HD |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Hloubka barev: | 10 bit |
| Technologie displeje: | LCD |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Maximální rychlost obnovy: | 120 Hz |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB: | 99% |
| Parametry zakřivení obrazovky: | 3800R |
| Dynamický kontrast: | 3000000:1 |
| Rozteč pixelů: | 0,2325 x 0,2325 mm |
| Viditelná velikost (vodorovně): | 80 cm |
| Viditelná velikost (svisle): | 33,5 cm |
| Antireflexní obrazovka: | Ano |
| Počet barev displeje: | 1,07 mld. barev |
| Typ podsvětlení: | W-LED |
| LED podsvícení: | Ano |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Úhlopříčka displeje: | 86,4 cm (34") |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Jas obrazovky (typický): | 350 cd/m² |
| Barevná škála DCI-P3: | 98% |
| Nativní poměr stran: | 21:9 |
| Tvar obrazovky: | Prohnutý |
| Doba odezvy (rychlá): | 4 ms |
| Podpora HDR: | Ano |
| Standard barevného gamutu: | sRGB, DCI-P3 |
| Stojan v ceně: | Ano |
| Dodávané kabely: | USB typ A na USB typ B, Výkon, USB typ C na USB typ C, DisplayPort |
| Délka napájecího kabelu: | 1,8 m |
| Délka kabelu DisplayPort: | 1,8 m |
| Úhel náklonu: | -5 - 23,5° |
| Rozhraní upevnění panelu: | 100 x 100 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Rozsah otáčení: | -45 - 45° |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Výkyvný/otočný: | Ano |
| Maximální nastavitelná výška: | 15,5 cm |
| Zabudovaný mikrofon: | Ne |
| RMS výkon: | 6 W |
| Integrovaný fotoaparát: | Ano |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Osvědčení o udržitelnosti: | EPEAT Gold, ENERGY STAR, TCO |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2268754 |
