Lenovo ThinkVision M14d LED display 35,6 cm (14") 2240 x 1400 px 2.2K Černá
Kód: MONLEVMON0228Detailní popis produktu
Lenovo ThinkVision M14d LED display 35,6 cm (14") 2240 x 1400 px 2.2K Černá| Maximální spotřeba energie | 7,5 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | C |
| Spotřeba elektrické energie | 6 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Typ napájení | Externí |
| Barva | Černá |
| Hloubka (bez stojánku) | 4,6 mm |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 4,9 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1,89 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 400 g |
| Hloubka (s podstavcem) | 106,4 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 4,9 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 314,4 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 314,4 mm |
| Výška (bez stojánku) | 215,3 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 600 g |
| Výška balení | 277 mm |
| Hloubka balení | 76 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,8 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Šířka balení | 384 mm |
| HDMI | Ne |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet USB downstream portů typu C | 1 |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 30,1 cm |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Doba odezvy (rychlá) | 6 ms |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Rozlišení displeje | 2240 x 1400 px |
| Typ podsvětlení | W-LED |
| Hloubka barev | 8 bit |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Hustota pixelů | 104 ppi |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Odezva | 8 ms |
| Viditelná velikost (svisle) | 18,9 cm |
| Jas obrazovky (typický) | 300 cd/m² |
| Typ HD rozlišení | 2.2K |
| Typ panelu | IPS |
| Dynamický kontrast | 3000000:1 |
| Rozteč pixelů | 0,135 x 0,135 mm |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 100% |
| Kontrastní poměr (typický) | 1500:1 |
| Jas obrazovky (největší) | 375 cd/m² |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Technologie displeje | LED |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Standard barevného gamutu | sRGB |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Stojan v ceně | Ano |
| Stručný návod | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Nastavení výšky | Ano, 1,1 cm |
| Slot pro zámek | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Úhel náklonu | -5 - 95° |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Varování | Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození., Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Před čištěním odpojte monitor od napájení. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1209632 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 196380023057 |
| Maximální spotřeba energie: | 7,5 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | C |
| Spotřeba elektrické energie: | 6 W |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,5 W |
| Typ napájení: | Externí |
| Barva: | Černá |
| Hloubka (bez stojánku): | 4,6 mm |
| Šířka zkosené hrany (strana): | 4,9 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno): | 1,89 cm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 400 g |
| Hloubka (s podstavcem): | 106,4 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch): | 4,9 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 314,4 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 314,4 mm |
| Výška (bez stojánku): | 215,3 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 600 g |
| Výška balení: | 277 mm |
| Hloubka balení: | 76 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,8 kg |
| Typ balení: | Krabice |
| Šířka balení: | 384 mm |
| HDMI: | Ne |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort: | Ano |
| Počet USB downstream portů typu C: | 1 |
| Zabudovaný USB hub: | Ne |
| Technologie redukce modrého světla: | Ano |
| Viditelná velikost (vodorovně): | 30,1 cm |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Počet barev displeje: | 16,7 miliónů barev |
| Doba odezvy (rychlá): | 6 ms |
| Nativní poměr stran: | 16:10 |
| Rozlišení displeje: | 2240 x 1400 px |
| Typ podsvětlení: | W-LED |
| Hloubka barev: | 8 bit |
| Úhlopříčka displeje: | 35,6 cm (14") |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Hustota pixelů: | 104 ppi |
| Antireflexní obrazovka: | Ano |
| Odezva: | 8 ms |
| Viditelná velikost (svisle): | 18,9 cm |
| Jas obrazovky (typický): | 300 cd/m² |
| Typ HD rozlišení: | 2.2K |
| Typ panelu: | IPS |
| Dynamický kontrast: | 3000000:1 |
| Rozteč pixelů: | 0,135 x 0,135 mm |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB: | 100% |
| Kontrastní poměr (typický): | 1500:1 |
| Jas obrazovky (největší): | 375 cd/m² |
| Maximální rychlost obnovy: | 60 Hz |
| Technologie displeje: | LED |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Standard barevného gamutu: | sRGB |
| Dodávané kabely: | USB typu C |
| Stojan v ceně: | Ano |
| Stručný návod: | Ano |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Rozhraní upevnění panelu: | 100 x 100 mm |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Nastavení výšky: | Ano, 1,1 cm |
| Slot pro zámek: | Ano |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Úhel náklonu: | -5 - 95° |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Vestavěné reproduktory: | Ne |
| Integrovaný fotoaparát: | Ne |
| Varování: | Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození., Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Před čištěním odpojte monitor od napájení. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 1209632 |
