Herní monitor Xiaomi 27" G27QI IPS 2026, 200 Hz, 2K, černobílý
Kód: MONXAOGAM0007Detailní popis produktu
Herní monitor Xiaomi 27" G27QI IPS 2026, 200 Hz, 2K, černobílý| Vstupní proud | 2 A |
| Výstupní napětí adaptétu | 24 V |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 25 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 40 kWh |
| Jmenovitý vstupní výkon | 48 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Černá, Bílá |
| Hloubka (s podstavcem) | 173 mm |
| Výška (s podstavcem) | 470,8 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 613 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 4,15 kg |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Napájecí konektor | Ano |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| HDMI | Ano |
| Počet audio portů | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| AMD FreeSync | Ano |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Odezva | 1 ms |
| Maximální rychlost obnovy | 200 Hz |
| Jas obrazovky (typický) | 400 cd/m² |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 100% |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Technologie displeje | LED |
| Barevná škála DCI-P3 | 95% |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | 2K |
| Podpora HDR | Ano |
| Včetně šroubů | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Dodávané kabely | DisplayPort |
| Včetně napájecího adaptéru | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 75 x 75 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Nastavení výšky | Ne |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Varování | Monitor obsahuje materiály, které mohou být škodlivé pro životní prostředí, dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Nevystavujte působení vody nebo nadměrné vlhkosti., Vyhněte se přímému kontaktu s kapalinami. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2294313 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 6941948709072 |
| Vstupní proud: | 2 A |
| Výstupní napětí adaptétu: | 24 V |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 25 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 40 kWh |
| Jmenovitý vstupní výkon: | 48 W |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Tržní kategorie: | Hraní |
| Barva: | Černá, Bílá |
| Hloubka (s podstavcem): | 173 mm |
| Výška (s podstavcem): | 470,8 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 613 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 4,15 kg |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Napájecí konektor: | Ano |
| Verze HDMI: | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 2 |
| HDMI: | Ano |
| Počet audio portů: | 1 |
| Verze DisplayPortu: | 1.4 |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Technologie redukce modrého světla: | Ano |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Úhlopříčka displeje: | 68,6 cm (27") |
| Rozlišení displeje: | 2560 x 1440 px |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Odezva: | 1 ms |
| Maximální rychlost obnovy: | 200 Hz |
| Jas obrazovky (typický): | 400 cd/m² |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Počet barev displeje: | 1,07 mld. barev |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB: | 100% |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Technologie displeje: | LED |
| Barevná škála DCI-P3: | 95% |
| Kontrastní poměr (typický): | 1000:1 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ HD rozlišení: | 2K |
| Podpora HDR: | Ano |
| Včetně šroubů: | Ano |
| Návod na použití: | Ano |
| Dodávané kabely: | DisplayPort |
| Včetně napájecího adaptéru: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 75 x 75 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Nastavení výšky: | Ne |
| Integrovaný fotoaparát: | Ne |
| Vestavěné reproduktory: | Ne |
| Varování: | Monitor obsahuje materiály, které mohou být škodlivé pro životní prostředí, dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Nevystavujte působení vody nebo nadměrné vlhkosti., Vyhněte se přímému kontaktu s kapalinami. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2294313 |
