GIGABYTE GO27Q24 počítačový monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD QD-OLED Černá
Kód: MONGIGGAM0095Detailní popis produktu
GIGABYTE GO27Q24 počítačový monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD QD-OLED Černá| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 21 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | F |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 27 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 32 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Barva | Černá |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva nohou | Černá |
| Hloubka (s podstavcem) | 197,4 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 611,6 mm |
| Výška (s podstavcem) | 511 mm |
| Výška (bez stojánku) | 357,8 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 611,6 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 57,1 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 4,9 kg |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,4 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Hloubka balení | 470 mm |
| Výška balení | 160 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7,33 kg |
| Šířka balení | 860 mm |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Technologie specifické pro značku | Black Equalizer, Crosshair |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Výstup sluchátek | Ano |
| HDMI | Ano |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| AMD FreeSync | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Standard barevného gamutu | DCI-P3 |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Maximální rychlost obnovy | 240 Hz |
| Poměr stran | 16:9 |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie displeje | QD-OLED |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Typ panelu | OLED |
| Kontrastní poměr (typický) | 1500000:1 |
| Typ HD rozlišení | Quad HD |
| Odezva | 0,03 ms |
| Barevná škála DCI-P3 | 99% |
| Jas obrazovky (typický) | 400 cd/m² |
| Podpora HDR | Ano |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,4 cm |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59 cm |
| Barevný gamut | 99% |
| Hloubka barev | 10 bit |
| Rozteč pixelů | 0,2292 x 0,2292 mm |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Dodávané kabely | Výkon, DisplayPort |
| Stojan v ceně | Ano |
| Množství na přepravní kartonové balení | 1 kusů |
| Maximální nastavitelná výška | 13 cm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Slot pro zámek | Ano |
| Úhel náklonu | -5 - 21° |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Nastavení výšky | Ano |
| Otočný úhel | 0 - 90° |
| Rozsah otáčení | 15 - 15° |
| Středový čep | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 4719331874780 |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 21 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | F |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 27 kWh |
| Spotřeba elektrické energie: | 32 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,3 W |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Barva: | Černá |
| Tržní kategorie: | Hraní |
| Barva nohou: | Černá |
| Hloubka (s podstavcem): | 197,4 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 611,6 mm |
| Výška (s podstavcem): | 511 mm |
| Výška (bez stojánku): | 357,8 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 611,6 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 57,1 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 4,9 kg |
| Hmotnost (bez stojánku): | 3,4 kg |
| Typ balení: | Krabice |
| Hloubka balení: | 470 mm |
| Výška balení: | 160 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 7,33 kg |
| Šířka balení: | 860 mm |
| Záruční doba: | 3 rok/roky |
| Technologie specifické pro značku: | Black Equalizer, Crosshair |
| Verze HDMI: | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Výstup sluchátek: | Ano |
| HDMI: | Ano |
| Výstupy pro sluchátka: | 1 |
| Zabudovaný USB hub: | Ne |
| Verze DisplayPortu: | 1.4 |
| G-SYNC společnosti NVIDIA: | Ne |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Technologie redukce modrého světla: | Ano |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Technologie redukce blikání obrazu: | Ano |
| Standard barevného gamutu: | DCI-P3 |
| Typ měření doby odezvy: | GTG (Gray to Gray) |
| Rozlišení displeje: | 2560 x 1440 px |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Počet barev displeje: | 16,7 miliónů barev |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Maximální rychlost obnovy: | 240 Hz |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Technologie displeje: | QD-OLED |
| Úhlopříčka displeje: | 68,6 cm (27") |
| Typ panelu: | OLED |
| Kontrastní poměr (typický): | 1500000:1 |
| Typ HD rozlišení: | Quad HD |
| Odezva: | 0,03 ms |
| Barevná škála DCI-P3: | 99% |
| Jas obrazovky (typický): | 400 cd/m² |
| Podpora HDR: | Ano |
| Viditelná velikost (svisle): | 33,4 cm |
| Viditelná velikost (vodorovně): | 59 cm |
| Barevný gamut: | 99% |
| Hloubka barev: | 10 bit |
| Rozteč pixelů: | 0,2292 x 0,2292 mm |
| Antireflexní obrazovka: | Ano |
| Dodávané kabely: | Výkon, DisplayPort |
| Stojan v ceně: | Ano |
| Množství na přepravní kartonové balení: | 1 kusů |
| Maximální nastavitelná výška: | 13 cm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Úhel náklonu: | -5 - 21° |
| Výkyvný/otočný: | Ano |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Otočný úhel: | 0 - 90° |
| Rozsah otáčení: | 15 - 15° |
| Středový čep: | Ano |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 100 x 100 mm |
| Vestavěné reproduktory: | Ne |
| Integrovaný fotoaparát: | Ne |
