GIGABYTE G27Q20 počítačový monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LED Černá
Kód: MONGIGGAM0098Detailní popis produktu
GIGABYTE G27Q20 počítačový monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LED Černá| Vstupní proud | 3.42 A |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 39 kWh |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 21 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (úsporně) | 0,3 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Výstupní napětí adaptétu | 19 V |
| Spotřeba elektrické energie | 21 W |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Odmímatelný stojan | Ano |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Černá |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,16 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 192 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 612 mm |
| Výška (s podstavcem) | 515 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 59 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 4,55 kg |
| Výška (bez stojánku) | 371,5 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 612,7 mm |
| Hloubka balení | 480 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,55 kg |
| Šířka balení | 800 mm |
| Výška balení | 169 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Audio vstup | Ne |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Počet downstream portů | 1 |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| HDMI | Ano |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| AMD FreeSync | Ano |
| Rozteč pixelů | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Podporované grafické rozlišení | 2560 x 1440 |
| Typ podsvětlení | Okrajové LED |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Odezva | 0,5 ms |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Zobrazovací formát | 1440p |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Standard barevného gamutu | DCI-P3 |
| Barevný gamut | 94% |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Typ HD rozlišení | Quad HD |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 69 cm |
| Typ panelu | SS-IPS |
| Podpora HDR | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Barevná škála DCI-P3 | 94% |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 123% |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,7 cm |
| Maximální rychlost obnovy | 200 Hz |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Dodávané kabely | DisplayPort, AC, HDMI, USB |
| Stojan v ceně | Ano |
| Stručný návod | Ano |
| Včetně napájecího adaptéru | Ano |
| Nastavení výšky | Ano |
| Úhel náklonu | -5 - 21° |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Maximální nastavitelná výška | 13 cm |
| Rozsah otáčení | 0 - 15° |
| Středový čep | Ano |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Otočný úhel | 0 - 90° |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Varování | Vyhněte se přímému kontaktu s kapalinami., Monitor obsahuje materiály, které mohou být škodlivé pro životní prostředí, dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Nevystavujte působení vody nebo nadměrné vlhkosti. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2215835 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 4719331873851 |
| Vstupní proud: | 3.42 A |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 39 kWh |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 21 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (úsporně): | 0,3 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Výstupní napětí adaptétu: | 19 V |
| Spotřeba elektrické energie: | 21 W |
| Barva předního rámečku: | Černá |
| Odmímatelný stojan: | Ano |
| Tržní kategorie: | Hraní |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost (se stojánkem): | 6,16 kg |
| Hloubka (s podstavcem): | 192 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 612 mm |
| Výška (s podstavcem): | 515 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 59 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 4,55 kg |
| Výška (bez stojánku): | 371,5 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 612,7 mm |
| Hloubka balení: | 480 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 8,55 kg |
| Šířka balení: | 800 mm |
| Výška balení: | 169 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Záruční doba: | 3 rok/roky |
| Audio vstup: | Ne |
| Výstupy pro sluchátka: | 1 |
| Zabudovaný USB hub: | Ne |
| Počet downstream portů: | 1 |
| Výstup sluchátek: | Ano |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Verze HDMI: | 2.0 |
| HDMI: | Ano |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Verze DisplayPortu: | 1.4 |
| Technologie redukce modrého světla: | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu: | Ano |
| Typ NVIDIA G-SYNC: | G-SYNC Compatible |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| G-SYNC společnosti NVIDIA: | Ano |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Rozteč pixelů: | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Podporované grafické rozlišení: | 2560 x 1440 |
| Typ podsvětlení: | Okrajové LED |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Počet barev displeje: | 1,07 mld. barev |
| Odezva: | 0,5 ms |
| Jas obrazovky (typický): | 350 cd/m² |
| Zobrazovací formát: | 1440p |
| Typ měření doby odezvy: | GTG (Gray to Gray) |
| Standard barevného gamutu: | DCI-P3 |
| Barevný gamut: | 94% |
| Viditelná velikost (svisle): | 33,6 cm |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kontrastní poměr (typický): | 1000:1 |
| Typ HD rozlišení: | Quad HD |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 69 cm |
| Typ panelu: | SS-IPS |
| Podpora HDR: | Ano |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Barevná škála DCI-P3: | 94% |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB: | 123% |
| Rozlišení displeje: | 2560 x 1440 px |
| Technologie displeje: | LED |
| Úhlopříčka displeje: | 68,6 cm (27") |
| Viditelná velikost (vodorovně): | 59,7 cm |
| Maximální rychlost obnovy: | 200 Hz |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Dodávané kabely: | DisplayPort, AC, HDMI, USB |
| Stojan v ceně: | Ano |
| Stručný návod: | Ano |
| Včetně napájecího adaptéru: | Ano |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Úhel náklonu: | -5 - 21° |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 100 x 100 mm |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Maximální nastavitelná výška: | 13 cm |
| Rozsah otáčení: | 0 - 15° |
| Středový čep: | Ano |
| Výkyvný/otočný: | Ano |
| Otočný úhel: | 0 - 90° |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Integrovaný fotoaparát: | Ne |
| Vestavěné reproduktory: | Ne |
| Varování: | Vyhněte se přímému kontaktu s kapalinami., Monitor obsahuje materiály, které mohou být škodlivé pro životní prostředí, dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Nevystavujte působení vody nebo nadměrné vlhkosti. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2215835 |
