DELL Plus S3225QC počítačový monitor 80,3 cm (31.6") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD QD-OLED Černá, Stříbrná
Kód: MONDELMON0287Detailní popis produktu
DELL Plus S3225QC počítačový monitor 80,3 cm (31.6") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD QD-OLED Černá, Stříbrná| Wi-Fi | Ne |
| Maximální spotřeba energie | 320 W |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 40 kWh |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Spotřeba elektrické energie | 40 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 40 kWh |
| Vstupní proud | 4 A |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Odmímatelný stojan | Ano |
| Tržní kategorie | Kancelář |
| Barva nohou | Stříbrná |
| Barva | Černá |
| Hloubka (s podstavcem) | 223,7 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 718,8 mm |
| Výška (s podstavcem) | 614 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 9,78 kg |
| Hmotnost (bez stojánku) | 6,95 kg |
| Hloubka (bez stojánku) | 70,3 mm |
| Výška (bez stojánku) | 457,6 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 5,63 cm |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 9,65 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 6,66 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 718,8 mm |
| Hmotnost včetně balení | 14,9 kg |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Počet USB downstream portů typu C | 2 |
| Verze HDCP | 1.4/2.3 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| HDMI | Ano |
| Verze USB Power Delivery až do | 90 W |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Typ USB upstream portu | USB typu C |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Verze HDMI | 2.1 |
| USB Power Delivery | Ano |
| Počet předcházejících portů USB typu C | 1 |
| HDCP | Ano |
| Výstup sluchátek | Ne |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| AMD FreeSync | Ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Neprovozní nadmořská výška | 5000 - 12191 m |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 5000 m |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Podporované grafické rozlišení | 1024 x 768 (XGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1280 x 960, 800 x 600 (SVGA), 1152 x 864 (XGA+), 2560 x 1440, 1280 x 1024 (SXGA), 3840 x 2160, 1440 x 900 (WXGA+), 720 x 400, 1280 x 800 (WXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA) |
| Úhlopříčka displeje | 80,3 cm (31.6") |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Odezva | 0,03 ms |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Hustota pixelů | 140 ppi |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Zobrazovací formát | 2160p, 480i, 576i, 1080i, 720p, 1080p, 480p, 576p |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Jas obrazovky (největší) | 1000 cd/m² |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | DisplayHDR 400 True Black |
| Dynamický kontrast | 1500000:1 |
| Viditelná velikost (svisle) | 39,5 cm |
| Rozteč pixelů | 0,1814 x 0,1814 mm |
| Barevná škála DCI-P3 | 99% |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 69,9 cm |
| Podpora HDR | Ano |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 80,3 cm |
| Horizontální digitální frekvence | 25 - 300 kHz |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Vertikální digitální frekvence | 48 - 120 Hz |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Technologie displeje | QD-OLED |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ C, AC |
| Stojan v ceně | Ano |
| Maximální nastavitelná výška | 11 cm |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozsah otáčení | -4 - 4° |
| Středový čep | Ne |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Obraz v obraze (PIP) | Ano |
| Úhel náklonu | -5 - 21° |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Nastavení výšky | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Plug and Play | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet reproduktorů | 5 |
| RMS výkon | 25 W |
| Varování | Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození., Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Před čištěním odpojte monitor od napájení. |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |
| Neobsahuje | Arzen, Rtuť, PVC/BFR |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2233284 |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e) | 28,015 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 431 |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e) | 186,192 |
| Uhlíkové emise, spotřeba energie (kg CO2e) | 195,243 |
| Verze PAIA | GaBi version 1, 2024 |
| Uhlíkové emise na konci životnosti (kg CO2e) | 21,119 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 5397184962381 |
| Wi-Fi: | Ne |
| Maximální spotřeba energie: | 320 W |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 40 kWh |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Spotřeba elektrické energie: | 40 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 40 kWh |
| Vstupní proud: | 4 A |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Barva předního rámečku: | Černá |
| Odmímatelný stojan: | Ano |
| Tržní kategorie: | Kancelář |
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Barva: | Černá |
| Hloubka (s podstavcem): | 223,7 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 718,8 mm |
| Výška (s podstavcem): | 614 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 9,78 kg |
| Hmotnost (bez stojánku): | 6,95 kg |
| Hloubka (bez stojánku): | 70,3 mm |
| Výška (bez stojánku): | 457,6 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno): | 5,63 cm |
| Šířka zkosené hrany (strana): | 9,65 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch): | 6,66 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 718,8 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 14,9 kg |
| Certifikáty shody: | RoHS |
| Počet USB downstream portů typu C: | 2 |
| Verze HDCP: | 1.4/2.3 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| HDMI: | Ano |
| Verze USB Power Delivery až do: | 90 W |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort: | Ano |
| Typ USB upstream portu: | USB typu C |
| Verze USB hubu: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Počet předcházejících portů USB typu C: | 1 |
| HDCP: | Ano |
| Výstup sluchátek: | Ne |
| Zabudovaný USB hub: | Ano |
| Technologie redukce modrého světla: | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu: | Ano |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium Pro |
| G-SYNC společnosti NVIDIA: | Ne |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 80% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 60 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 90% |
| Neprovozní nadmořská výška: | 5000 - 12191 m |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Provozní nadmořská výška: | 0 - 5000 m |
| Typ měření doby odezvy: | GTG (Gray to Gray) |
| Podporované grafické rozlišení: | 1024 x 768 (XGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1280 x 960, 800 x 600 (SVGA), 1152 x 864 (XGA+), 2560 x 1440, 1280 x 1024 (SXGA), 3840 x 2160, 1440 x 900 (WXGA+), 720 x 400, 1280 x 800 (WXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA) |
| Úhlopříčka displeje: | 80,3 cm (31.6") |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Počet barev displeje: | 1,07 mld. barev |
| Odezva: | 0,03 ms |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Hustota pixelů: | 140 ppi |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Zobrazovací formát: | 2160p, 480i, 576i, 1080i, 720p, 1080p, 480p, 576p |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Jas obrazovky (největší): | 1000 cd/m² |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | DisplayHDR 400 True Black |
| Dynamický kontrast: | 1500000:1 |
| Viditelná velikost (svisle): | 39,5 cm |
| Rozteč pixelů: | 0,1814 x 0,1814 mm |
| Barevná škála DCI-P3: | 99% |
| Viditelná velikost (vodorovně): | 69,9 cm |
| Podpora HDR: | Ano |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 80,3 cm |
| Horizontální digitální frekvence: | 25 - 300 kHz |
| Jas obrazovky (typický): | 250 cd/m² |
| Vertikální digitální frekvence: | 48 - 120 Hz |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Technologie displeje: | QD-OLED |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Maximální rychlost obnovy: | 120 Hz |
| Dodávané kabely: | USB typ C na USB typ C, AC |
| Stojan v ceně: | Ano |
| Maximální nastavitelná výška: | 11 cm |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Rozsah otáčení: | -4 - 4° |
| Středový čep: | Ne |
| Rozhraní upevnění panelu: | 100 x 100 mm |
| Výkyvný/otočný: | Ano |
| Obraz v obraze (PIP): | Ano |
| Úhel náklonu: | -5 - 21° |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Plug and Play: | Ano |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Vylepšená správa kabelů: | Ano |
| Integrovaný fotoaparát: | Ne |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Počet reproduktorů: | 5 |
| RMS výkon: | 25 W |
| Varování: | Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození., Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Před čištěním odpojte monitor od napájení. |
| Osvědčení o udržitelnosti: | ENERGY STAR |
| Neobsahuje: | Arzen, Rtuť, PVC/BFR |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2233284 |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e): | 28,015 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e): | 431 |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e): | 186,192 |
| Uhlíkové emise, spotřeba energie (kg CO2e): | 195,243 |
| Verze PAIA: | GaBi version 1, 2024 |
| Uhlíkové emise na konci životnosti (kg CO2e): | 21,119 |
