DELL LED MONITOR 24" P2417H (GRADE A) použitý Použité
Kód: UZYDELMON0020Detailní popis produktu
DELL LED MONITOR 24" P2417H (GRADE A) použitý Použité| Tržní kategorie | Firemní |
| Barva | Černá |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Certifikace RoHS | Ano |
| Certifikace Energy Star | Ano |
| Certifikace | TCO, CEL, CECP |
| Hmotnost (se stojánkem) | 5,42 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 549,9 mm |
| Hloubka | 50,3 mm |
| Hmotnost | 3,33 kg |
| Výška (s podstavcem) | 492 mm |
| Šířka | 549,8 mm |
| Výška | 326 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 180,1 mm |
| Specifické vlastnosti | Použitý monitor, stav - GRADE A, bez závad na obrazovce |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Počet VGA portů | 1 |
| HDMI | Ano |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Typ panelu | IPS |
| Rozteč pixelů | 0,275 x 0,275 mm |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Technologie displeje | LCD |
| Typ podsvětlení | LED |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Odezva | 6 ms |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 100% |
| Úhlopříčka displeje | 60,5 cm (23.8") |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení výšky | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Středový čep | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 5901443271352 |
| Tržní kategorie: | Firemní |
| Barva: | Černá |
| Barva předního rámečku: | Černá |
| Certifikace RoHS: | Ano |
| Certifikace Energy Star: | Ano |
| Certifikace: | TCO, CEL, CECP |
| Hmotnost (se stojánkem): | 5,42 kg |
| Šířka (s podstavcem): | 549,9 mm |
| Hloubka: | 50,3 mm |
| Hmotnost: | 3,33 kg |
| Výška (s podstavcem): | 492 mm |
| Šířka: | 549,8 mm |
| Výška: | 326 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 180,1 mm |
| Specifické vlastnosti: | Použitý monitor, stav - GRADE A, bez závad na obrazovce |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Počet VGA portů: | 1 |
| HDMI: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Kontrastní poměr (typický): | 1000:1 |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozteč pixelů: | 0,275 x 0,275 mm |
| Maximální rychlost obnovy: | 60 Hz |
| Technologie displeje: | LCD |
| Typ podsvětlení: | LED |
| Jas obrazovky (typický): | 250 cd/m² |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| Odezva: | 6 ms |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické): | 100% |
| Úhlopříčka displeje: | 60,5 cm (23.8") |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Rozhraní upevnění panelu: | 100 x 100 mm |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Výkyvný/otočný: | Ano |
| Středový čep: | Ano |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Vestavěné reproduktory: | Ne |
| Integrovaný fotoaparát: | Ne |
