Dahua Technology LM22-A200Y počítačový monitor 54,5 cm (21.4") 1920 x 1080 px Full HD LED Černá
Kód: MONDAUMON0012Detailní popis produktu
Dahua Technology LM22-A200Y počítačový monitor 54,5 cm (21.4") 1920 x 1080 px Full HD LED Černá| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 15 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | Není dostupný |
| Maximální spotřeba energie | 16 W |
| Spotřeba elektrické energie | 16 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,1 W |
| Typ napájení | Externí |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,1 W |
| Výstupní napětí adaptétu | 12 V |
| Celkový proud | 2 A |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Barva | Černá |
| Odmímatelný stojan | Ano |
| Barva nohou | Černá |
| Bezrámový design | Ano |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 3,3 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 492,7 mm |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 3,3 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1,52 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 2,05 kg |
| Hloubka (bez stojánku) | 41,2 mm |
| Výška (bez stojánku) | 284 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,86 kg |
| Hloubka balení | 99 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Výška balení | 366 mm |
| Šířka balení | 598 mm |
| Certifikáty shody | Směrnice pro nízké napětí (LVD), CE, Elektromagnetická kompatibilita (EMC) |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 30000 h |
| Počet VGA portů | 1 |
| HDMI | Ano |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Výstup sluchátek | Ne |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Standard barevného gamutu | NTSC |
| Úhlopříčka displeje | 54,5 cm (21.4") |
| Odezva | 10 ms |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 56 cm |
| Kontrastní poměr (typický) | 3000:1 |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Typ podsvětlení | Okrajové LED |
| Technologie displeje | LED |
| Maximální rychlost obnovy | 100 Hz |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 72% |
| LED podsvícení | Ano |
| Hloubka barev | 8 bit |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Typ panelu | VA |
| Stojan v ceně | Ano |
| Včetně napájecího adaptéru | Ano |
| Plug and Play | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 75 x 75 mm |
| Úhel náklonu | -5 - 15° |
| Montovatelné na zeď | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Nastavení výšky | Ne |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Varování | Před čištěním odpojte monitor od napájení., Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození., Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2139333 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 6939554907173 |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 15 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | Není dostupný |
| Maximální spotřeba energie: | 16 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 16 W |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,1 W |
| Typ napájení: | Externí |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,1 W |
| Výstupní napětí adaptétu: | 12 V |
| Celkový proud: | 2 A |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Barva: | Černá |
| Odmímatelný stojan: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Bezrámový design: | Ano |
| Barva předního rámečku: | Černá |
| Šířka zkosené hrany (vrch): | 3,3 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 492,7 mm |
| Šířka zkosené hrany (strana): | 3,3 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno): | 1,52 cm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 2,05 kg |
| Hloubka (bez stojánku): | 41,2 mm |
| Výška (bez stojánku): | 284 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 2,86 kg |
| Hloubka balení: | 99 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Výška balení: | 366 mm |
| Šířka balení: | 598 mm |
| Certifikáty shody: | Směrnice pro nízké napětí (LVD), CE, Elektromagnetická kompatibilita (EMC) |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF): | 30000 h |
| Počet VGA portů: | 1 |
| HDMI: | Ano |
| Verze HDMI: | 1.4 |
| Zabudovaný USB hub: | Ne |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Výstup sluchátek: | Ne |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 90% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Standard barevného gamutu: | NTSC |
| Úhlopříčka displeje: | 54,5 cm (21.4") |
| Odezva: | 10 ms |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 56 cm |
| Kontrastní poměr (typický): | 3000:1 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Typ podsvětlení: | Okrajové LED |
| Technologie displeje: | LED |
| Maximální rychlost obnovy: | 100 Hz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické): | 72% |
| LED podsvícení: | Ano |
| Hloubka barev: | 8 bit |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Jas obrazovky (typický): | 250 cd/m² |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| Typ panelu: | VA |
| Stojan v ceně: | Ano |
| Včetně napájecího adaptéru: | Ano |
| Plug and Play: | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 75 x 75 mm |
| Úhel náklonu: | -5 - 15° |
| Montovatelné na zeď: | Ano |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Nastavení výšky: | Ne |
| Vestavěné reproduktory: | Ne |
| Integrovaný fotoaparát: | Ne |
| Varování: | Před čištěním odpojte monitor od napájení., Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození., Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2139333 |
