Dahua Technology DHI-LM32-F200 LED display 80 cm (31.5") 1920 x 1080 px Full HD Černá
Kód: MONDAUMON0011Detailní popis produktu
Dahua Technology DHI-LM32-F200 LED display 80 cm (31.5") 1920 x 1080 px Full HD Černá| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 26 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 55 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 619477 |
| Barva | Černá |
| Hloubka (bez stojánku) | 67,5 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 731,4 mm |
| Výška (bez stojánku) | 432,6 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,9 kg |
| Hloubka balení | 108 mm |
| Výška balení | 483 mm |
| Hmotnost včetně balení | 5,1 kg |
| Šířka balení | 797 mm |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| HDMI | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 85% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje | 80 cm (31.5") |
| Odezva | 8 ms |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Technologie displeje | LED |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Typ podsvětlení | LED |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Jas obrazovky (typický) | 240 cd/m² |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Kontrastní poměr (typický) | 1400:1 |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Doba odezvy (rychlá) | 8 ms |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Stojan v ceně | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 75 x 75 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| RMS výkon | 8 W |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Varování | Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození., Před čištěním odpojte monitor od napájení. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 6939554980909 |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 26 kWh |
| Spotřeba elektrické energie: | 55 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 619477 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka (bez stojánku): | 67,5 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 731,4 mm |
| Výška (bez stojánku): | 432,6 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 3,9 kg |
| Hloubka balení: | 108 mm |
| Výška balení: | 483 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 5,1 kg |
| Šířka balení: | 797 mm |
| Počet VGA portů: | 1 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| HDMI: | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 20 - 85% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 80 cm (31.5") |
| Odezva: | 8 ms |
| Maximální rychlost obnovy: | 60 Hz |
| Technologie displeje: | LED |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Typ podsvětlení: | LED |
| Počet barev displeje: | 16,7 miliónů barev |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Jas obrazovky (typický): | 240 cd/m² |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| Kontrastní poměr (typický): | 1400:1 |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Doba odezvy (rychlá): | 8 ms |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Stojan v ceně: | Ano |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 75 x 75 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| RMS výkon: | 8 W |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Varování: | Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození., Před čištěním odpojte monitor od napájení. |
