HP LaserJet Tiskárna M209dw, Černobílé zpracování, Tiskárna pro Domácnosti a domácí kanceláře, Tisk, Oboustranný tisk; Kompaktní velikost; Úspora energie; Dvoupásmové rozhraní Wi-Fi
Kód: PERHP-DLK0117Detailní popis produktu
HP LaserJet Tiskárna M209dw, Černobílé zpracování, Tiskárna pro Domácnosti a domácí kanceláře, Tisk, Oboustranný tisk; Kompaktní velikost; Úspora energie; Dvoupásmové rozhraní Wi-Fi| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mobilní tiskové technologie | Apple AirPrint |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100 Mbit/s |
| Technologie kabeláže | 10/100Base-T(X) |
| Připravenost sítě | Ne |
| HP segment | Domácí, Domácí kancelář |
| Maximální zatížení měsíčně | 20000 stránek za měsíc |
| Počet tiskových náplní | 1 |
| Jazyk popisu stránky | PWG, PCLmS, URF |
| Tiskové barvy | Černá |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Průměrná spotřeba energie při tisku | 420 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,04 W |
| Spotřeba energie (připraveno) | 2 W |
| Vstupní střídavé napětí | 110 - 127 V |
| Typická spotřeba elektřiny (TEC) Energy Star | 0,224 kWh/týden |
| Tržní kategorie | Domov a kancelář |
| Vestavěný displej | Ne |
| Barva | Bílá, Ne |
| Šířka | 355 mm |
| Výška | 205 mm |
| Hmotnost | 5,6 kg |
| Rozměry palety | 1200 x 1000 x 2594 mm |
| Hloubka | 279,5 mm |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A5, A4, A6 |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Typy médií v zásobníku papíru | Obálky, Hrubý papír, Etikety, Obyčejný papír, Čtvrtky, Pohlednice |
| Maximální velikost tisku | 216 x 356 mm |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B5 |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Letter, Legal |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 60 - 163 g/m² |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 7 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Šířka balení | 432 mm |
| Hloubka balení | 331 mm |
| Výška balení | 272 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7,3 kg |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 kusů |
| Váha palety | 547,1 kg (1206.2 lbs) |
| USB port | Ano |
| Přímý tisk | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Maximální výstupní kapacita | 100 listy |
| Celková vstupní kapacita | 150 listy |
| Maximální kapacita vstupní jednotky | 150 listy |
| Celková výstupní kapacita | 100 listy |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 1 |
| Maximální počet vstupních zásobníků | 1 |
| Maximální vnitřní paměť | 64 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Hladina akustického tlaku (tisk) | 54 dB |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 30 - 70% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 17,5 - 25 °C |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) | 30 str. za minutu |
| Maximální rozlišení | 600 x 600 DPI |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 7 s |
| Duplexní tisk | Ano |
| Oboustranné tiskové režimy | Auto |
| Rychlost oboustraného tisku (černá, normální kvalita, A4) | 18 str. za minutu |
| Doba zahřívání | 30 s |
| Rozlišení tisku (černá) | 600 x 600 DPI |
| Tisková technologie | Laser |
| Cartridge součástí | Ano |
| Kapacita přiložené náplně (černá) | 1 str. |
| Hmotnost palety | 548,3 g |
| Počet vrstev na paletě | 9 kusů |
| Kód harmonizovaného systému | 84433210 |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s kapalinami a vlhkostí., Během provozu nezakrývejte větrací otvory., Připojte spotřebič k uzemněné elektrické zásuvce. |
| Funkce HP dynamic security | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR, Blue Angel, EPEAT Silver |
| Udržitelné technologie a materiály | Bez obsahu rtuti |
| Neobsahuje | Rtuť |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Laser printers |
|---|---|
| EAN: | 194850664267 |
| Bluetooth: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mobilní tiskové technologie: | Apple AirPrint |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 10,100 Mbit/s |
| Technologie kabeláže: | 10/100Base-T(X) |
| Připravenost sítě: | Ne |
| HP segment: | Domácí, Domácí kancelář |
| Maximální zatížení měsíčně: | 20000 stránek za měsíc |
| Počet tiskových náplní: | 1 |
| Jazyk popisu stránky: | PWG, PCLmS, URF |
| Tiskové barvy: | Černá |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Průměrná spotřeba energie při tisku: | 420 W |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,04 W |
| Spotřeba energie (připraveno): | 2 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 110 - 127 V |
| Typická spotřeba elektřiny (TEC) Energy Star: | 0,224 kWh/týden |
| Tržní kategorie: | Domov a kancelář |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Barva: | Bílá, Ne |
| Šířka: | 355 mm |
| Výška: | 205 mm |
| Hmotnost: | 5,6 kg |
| Rozměry palety: | 1200 x 1000 x 2594 mm |
| Hloubka: | 279,5 mm |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9): | A5, A4, A6 |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO: | A4 |
| Typy médií v zásobníku papíru: | Obálky, Hrubý papír, Etikety, Obyčejný papír, Čtvrtky, Pohlednice |
| Maximální velikost tisku: | 216 x 356 mm |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9): | B5 |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO: | Letter, Legal |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru: | 60 - 163 g/m² |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 7 |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Šířka balení: | 432 mm |
| Hloubka balení: | 331 mm |
| Výška balení: | 272 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 7,3 kg |
| Počet kartonů na vrstvu: | 8 kusů |
| Váha palety: | 547,1 kg (1206.2 lbs) |
| USB port: | Ano |
| Přímý tisk: | Ano |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| Maximální výstupní kapacita: | 100 listy |
| Celková vstupní kapacita: | 150 listy |
| Maximální kapacita vstupní jednotky: | 150 listy |
| Celková výstupní kapacita: | 100 listy |
| Celkový počet vstupních zásobníků: | 1 |
| Maximální počet vstupních zásobníků: | 1 |
| Maximální vnitřní paměť: | 64 MB |
| Zabudovaný procesor: | Ano |
| Hladina akustického tlaku (tisk): | 54 dB |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 30 - 70% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 17,5 - 25 °C |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4): | 30 str. za minutu |
| Maximální rozlišení: | 600 x 600 DPI |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita): | 7 s |
| Duplexní tisk: | Ano |
| Oboustranné tiskové režimy: | Auto |
| Rychlost oboustraného tisku (černá, normální kvalita, A4): | 18 str. za minutu |
| Doba zahřívání: | 30 s |
| Rozlišení tisku (černá): | 600 x 600 DPI |
| Tisková technologie: | Laser |
| Cartridge součástí: | Ano |
| Kapacita přiložené náplně (černá): | 1 str. |
| Hmotnost palety: | 548,3 g |
| Počet vrstev na paletě: | 9 kusů |
| Kód harmonizovaného systému: | 84433210 |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s kapalinami a vlhkostí., Během provozu nezakrývejte větrací otvory., Připojte spotřebič k uzemněné elektrické zásuvce. |
| Funkce HP dynamic security: | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti: | ENERGY STAR, Blue Angel, EPEAT Silver |
| Udržitelné technologie a materiály: | Bez obsahu rtuti |
| Neobsahuje: | Rtuť |
