Canon LBP243dw II 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
Kód: PERCANDLK0020Detailní popis produktu
Canon LBP243dw II 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Mobilní tiskové technologie | Mopria Print Service, Apple AirPrint |
| Wi-Fi | Ano |
| Protokoly pro management | SNMPv1, SNMPv3 |
| Šifrování/zabezpečení | WPA-PSK, WPA2-PSK, 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-EAP, WPA2-EAP |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Jazyk popisu stránky | UFRII, PCL 5e, PCL 6 |
| Doporučené vytížení | 750 - 4000 stránek za měsíc |
| Maximální zatížení měsíčně | 900 stránek za měsíc |
| Tiskové barvy | Černá, Bílá |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 6 W |
| Průměrná spotřeba energie při tisku | 480 W |
| Typická spotřeba elektřiny (TEC) Energy Star | 0,29 kWh/týden |
| Maximální spotřeba energie | 1250 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Barva | Bílá |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Displej | LCD |
| Vestavěný displej | Ano |
| Hloubka | 373 mm |
| Hmotnost | 9,5 kg |
| Šířka | 399 mm |
| Výška | 249 mm |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Exekutivní (184 x 267mm), Letter, Indexová kartička, Legal |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 60 - 199 g/m² |
| Typy médií v zásobníku papíru | Recyklovaný papír, Těžký papír, Pohlednice, Etikety, Obyčejný papír, Křídový papír, Obálky, Tenký papír |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A5, A6, A4 |
| Velikosti obálek | C5, Monarch, Com-10, DL |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B5 |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra, MacOS |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2019, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2016, Windows Server 2022 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Přímý tisk | Ano |
| USB port | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 1 |
| Vnitřní paměť | 1000 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Maximální vnitřní paměť | 4000 MB |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 30% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 20 - 80 °C |
| Tisková technologie | Laser |
| Duplexní tisk | Ano |
| Maximální rozlišení | 1200 x 1200 DPI |
| Oboustranné tiskové režimy | Auto |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) | 36 str. za minutu |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 5 s |
| Doba zahřívání | 14 s |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Laser printers |
|---|---|
| EAN: | 4549292248678 |
| Technologie kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Mobilní tiskové technologie: | Mopria Print Service, Apple AirPrint |
| Wi-Fi: | Ano |
| Protokoly pro management: | SNMPv1, SNMPv3 |
| Šifrování/zabezpečení: | WPA-PSK, WPA2-PSK, 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-EAP, WPA2-EAP |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Jazyk popisu stránky: | UFRII, PCL 5e, PCL 6 |
| Doporučené vytížení: | 750 - 4000 stránek za měsíc |
| Maximální zatížení měsíčně: | 900 stránek za měsíc |
| Tiskové barvy: | Černá, Bílá |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 6 W |
| Průměrná spotřeba energie při tisku: | 480 W |
| Typická spotřeba elektřiny (TEC) Energy Star: | 0,29 kWh/týden |
| Maximální spotřeba energie: | 1250 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Barva: | Bílá |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Tržní kategorie: | Firemní |
| Displej: | LCD |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Hloubka: | 373 mm |
| Hmotnost: | 9,5 kg |
| Šířka: | 399 mm |
| Výška: | 249 mm |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO: | Exekutivní (184 x 267mm), Letter, Indexová kartička, Legal |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru: | 60 - 199 g/m² |
| Typy médií v zásobníku papíru: | Recyklovaný papír, Těžký papír, Pohlednice, Etikety, Obyčejný papír, Křídový papír, Obálky, Tenký papír |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9): | A5, A6, A4 |
| Velikosti obálek: | C5, Monarch, Com-10, DL |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9): | B5 |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO: | A4 |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.13 High Sierra, MacOS |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované serverové operační systémy: | Windows Server 2019, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2016, Windows Server 2022 |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Přímý tisk: | Ano |
| USB port: | Ano |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| Celkový počet vstupních zásobníků: | 1 |
| Vnitřní paměť: | 1000 MB |
| Zabudovaný procesor: | Ano |
| Maximální vnitřní paměť: | 4000 MB |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 30% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 20 - 80 °C |
| Tisková technologie: | Laser |
| Duplexní tisk: | Ano |
| Maximální rozlišení: | 1200 x 1200 DPI |
| Oboustranné tiskové režimy: | Auto |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4): | 36 str. za minutu |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita): | 5 s |
| Doba zahřívání: | 14 s |
