Niimbot B21S Tiskárna štítků Červená
Kód: PERNIBDRE0028Detailní popis produktu
Niimbot B21S Tiskárna štítků Červená| Rychlost tisku | 60 mm/s |
| Šířka tisku | 50 mm |
| Typ štítku | Role |
| Bluetooth | Ano |
| Kompatibilní s Mac OS | Ano |
| Kompatibilní se systémem Windows | Ano |
| Kompatibilita s Android | Ano |
| Základní materiál | ABS umělá hmota, Kov |
| Barva | Červená |
| Šířka | 95 mm |
| Délka | 60 mm |
| Výška | 130 mm |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Nabíjecí konektor | Ano, USB-C |
| Kapacita baterie | 1200 mAh |
| Varování | Zařízení ani spotřební materiál nevyhazujte do běžného odpadkového koše. Obraťte se na místní zařízení pro likvidaci elektronického odpadu., Udržujte jej mimo dosah zdrojů ohně., Neodstraňujte kryty nebo kryt, pokud je přístroj v provozu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Label Printers |
|---|---|
| EAN: | 6975746632980 |
| Rychlost tisku: | 60 mm/s |
| Šířka tisku: | 50 mm |
| Typ štítku: | Role |
| Bluetooth: | Ano |
| Kompatibilní s Mac OS: | Ano |
| Kompatibilní se systémem Windows: | Ano |
| Kompatibilita s Android: | Ano |
| Základní materiál: | ABS umělá hmota, Kov |
| Barva: | Červená |
| Šířka: | 95 mm |
| Délka: | 60 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Nabíjecí konektor: | Ano, USB-C |
| Kapacita baterie: | 1200 mAh |
| Varování: | Zařízení ani spotřební materiál nevyhazujte do běžného odpadkového koše. Obraťte se na místní zařízení pro likvidaci elektronického odpadu., Udržujte jej mimo dosah zdrojů ohně., Neodstraňujte kryty nebo kryt, pokud je přístroj v provozu. |
