Nůž SCK Spring Assisted Karambit
Kód: SURSCKNSM0002Detailní popis produktu
Nůž SCK Spring Assisted Karambit| Typ otevření | Pružinové |
| Spona na opasek | Ano |
| Materiál ostří | Nerezová ocel |
| Typ ostří | Zakřivené |
| Barva | Černá |
| Zamykání panoramatické polohy | Liner Lock |
| Typ produktu | Nůž |
| Materiál rukojeti | Hliník |
| Délka ve složeném stavu | 13,6 cm |
| Prodloužená délka | 19,4 cm |
| Hmotnost | 198 g |
| Varování | Varování: Nástroj je ostrý a může způsobit řezné rány. Při používání buďte opatrní., Uchovávejte mimo dosah dětí., Před každým použitím nářadí pečlivě zkontrolujte, abyste se ujistili, že je v dobrém provozním stavu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Knives, penknives, machetes |
|---|---|
| EAN: | 5902944175668 |
| Typ otevření: | Pružinové |
| Spona na opasek: | Ano |
| Materiál ostří: | Nerezová ocel |
| Typ ostří: | Zakřivené |
| Barva: | Černá |
| Zamykání panoramatické polohy: | Liner Lock |
| Typ produktu: | Nůž |
| Materiál rukojeti: | Hliník |
| Délka ve složeném stavu: | 13,6 cm |
| Prodloužená délka: | 19,4 cm |
| Hmotnost: | 198 g |
| Varování: | Varování: Nástroj je ostrý a může způsobit řezné rány. Při používání buďte opatrní., Uchovávejte mimo dosah dětí., Před každým použitím nářadí pečlivě zkontrolujte, abyste se ujistili, že je v dobrém provozním stavu. |
