Morakniv BASIC-kniv 511 - Carbon Steel - rød
Kód: SURMO3NSM0001Detailní popis produktu
Morakniv BASIC-kniv 511 - Carbon Steel - rød| Tvrdost čepele | 58-60 HRC |
| Materiál rukojeti | Plast |
| Typ produktu | Nůž |
| Materiál ostří | Uhlíková ocel |
| Barva | Červená, Ocel |
| Typ nože | Multifunkční nůž |
| Typ ostří | Hladký |
| Kazetové úložné pouzdro | Ano |
| Délka | 206 mm |
| Tloušťka čepele | 2 mm |
| Délka čepele | 91 mm |
| Varování | Před každým použitím nářadí pečlivě zkontrolujte, abyste se ujistili, že je v dobrém provozním stavu., Varování: Nástroj je ostrý a může způsobit řezné rány. Při používání buďte opatrní., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Knives, penknives, machetes |
|---|---|
| EAN: | 7391846015024 |
| Tvrdost čepele: | 58-60 HRC |
| Materiál rukojeti: | Plast |
| Typ produktu: | Nůž |
| Materiál ostří: | Uhlíková ocel |
| Barva: | Červená, Ocel |
| Typ nože: | Multifunkční nůž |
| Typ ostří: | Hladký |
| Kazetové úložné pouzdro: | Ano |
| Délka: | 206 mm |
| Tloušťka čepele: | 2 mm |
| Délka čepele: | 91 mm |
| Varování: | Před každým použitím nářadí pečlivě zkontrolujte, abyste se ujistili, že je v dobrém provozním stavu., Varování: Nástroj je ostrý a může způsobit řezné rány. Při používání buďte opatrní., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
