Mačeta SCK s pevnou čepelí model K828 s pouzdrem
Kód: SURSCKNSM0001Detailní popis produktu
Mačeta SCK s pevnou čepelí model K828 s pouzdrem| Krycí materiál | Cordura |
| Materiál rukojeti | Plast, Guma |
| Pouzdro | Ano |
| Typ produktu | Samostarný |
| Materiál ostří | Ocel |
| Barva | Černá |
| Multifunkční nástroj | Ano |
| Celková délka | 49 cm |
| Hmotnost | 530 g |
| Délka čepele | 345 mm |
| Varování | Varování: Výrobek je ostrý, používejte jej s opatrností., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu čepele s potravinami, když se nepoužívá. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Knives, penknives, machetes |
|---|---|
| EAN: | 5902944175675 |
| Krycí materiál: | Cordura |
| Materiál rukojeti: | Plast, Guma |
| Pouzdro: | Ano |
| Typ produktu: | Samostarný |
| Materiál ostří: | Ocel |
| Barva: | Černá |
| Multifunkční nástroj: | Ano |
| Celková délka: | 49 cm |
| Hmotnost: | 530 g |
| Délka čepele: | 345 mm |
| Varování: | Varování: Výrobek je ostrý, používejte jej s opatrností., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu čepele s potravinami, když se nepoužívá. |
