Savio KB-04 klávesnice Domov/kancelář USB QWERTY Angličtina (UK) mezinárodní Černá
Kód: PERSAVKLA0022Detailní popis produktu
Savio KB-04 klávesnice Domov/kancelář USB QWERTY Angličtina (UK) mezinárodní Černá| Navíjecí kabel | Ne |
| Odnímatelný kabel | Ne |
| Držák mobilního zařízení | Ne |
| Anti-ghosting | Ne |
| Délka kabelu | 1,4 m |
| Dosah bezdrátového spojení | 0 m |
| Vyměnitelný za provozu | Ne |
| Plug and Play | Ano |
| Konektor USB | USB Typ-A |
| Vysouvací držák na telefon | Ne |
| Typ zdroje | USB |
| Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ) | Ano |
| Podsvícení | Ne |
| Nastavitelné podsvícení | Ne |
| LED indikátory | Ne |
| Barva | Černá |
| Klávesové zkratky | Ne |
| Vestavěná paměť | Ne |
| Čtečka otisků prstů | Ne |
| Klávesy Windows | Ne |
| Jazyk klávesnice | Angličtina (UK) mezinárodní |
| Spínače klávesnice | Membránový spínač |
| Technologie propojení | Kabel |
| Životnost kláves | 5 mil. znaků |
| Rozhraní zařízení | USB |
| Multimediální klávesy | Ano |
| Numerické klávesy | Ano |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Doporučené použití | Domov/kancelář |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Země původu | Čína |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Hmotnost klávesnice | 439 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 435,9 x 132,5 x 24 mm |
| Podporované mobilní operační systémy | Android |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 11, Windows 8 |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Výška balení | 46 mm |
| Šířka balení | 46 mm |
| Hmotnost včetně balení | 500 g |
| Typ balení | Krabice |
| Jazyky návodu | Polský, Španělština, Angličtina |
| Přijímač | Ne |
| Včetně podložky na myš | Ne |
| AC adaptér | Ne |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Návod k obsluze | Ano |
| Baterie | Ne |
| Stojan v ceně | Ne |
| Návod na použití | Ano |
| Obsahuje myš | Ne |
| Sluchátka součástí | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 5901986049920 |
| Navíjecí kabel: | Ne |
| Odnímatelný kabel: | Ne |
| Držák mobilního zařízení: | Ne |
| Anti-ghosting: | Ne |
| Délka kabelu: | 1,4 m |
| Dosah bezdrátového spojení: | 0 m |
| Vyměnitelný za provozu: | Ne |
| Plug and Play: | Ano |
| Konektor USB: | USB Typ-A |
| Vysouvací držák na telefon: | Ne |
| Typ zdroje: | USB |
| Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ): | Ano |
| Podsvícení: | Ne |
| Nastavitelné podsvícení: | Ne |
| LED indikátory: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Klávesové zkratky: | Ne |
| Vestavěná paměť: | Ne |
| Čtečka otisků prstů: | Ne |
| Klávesy Windows: | Ne |
| Jazyk klávesnice: | Angličtina (UK) mezinárodní |
| Spínače klávesnice: | Membránový spínač |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Životnost kláves: | 5 mil. znaků |
| Rozhraní zařízení: | USB |
| Multimediální klávesy: | Ano |
| Numerické klávesy: | Ano |
| Polohovací zařízení: | Ne |
| Doporučené použití: | Domov/kancelář |
| Formát klávesnice: | Plná velikost (100 %) |
| Země původu: | Čína |
| Rozvržení klávesnice: | QWERTY |
| Hmotnost klávesnice: | 439 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v): | 435,9 x 132,5 x 24 mm |
| Podporované mobilní operační systémy: | Android |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 11, Windows 8 |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Výška balení: | 46 mm |
| Šířka balení: | 46 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 500 g |
| Typ balení: | Krabice |
| Jazyky návodu: | Polský, Španělština, Angličtina |
| Přijímač: | Ne |
| Včetně podložky na myš: | Ne |
| AC adaptér: | Ne |
| Počet přiložených produtků: | 1 kusů |
| Návod k obsluze: | Ano |
| Baterie: | Ne |
| Stojan v ceně: | Ne |
| Návod na použití: | Ano |
| Obsahuje myš: | Ne |
| Sluchátka součástí: | Ne |
