SAVIO BLACKOUT X2 Mechanická klávesnice OUTEMU Blue, Hot Swap
Kód: GAMSAVKLA0016Detailní popis produktu
SAVIO BLACKOUT X2 Mechanická klávesnice OUTEMU Blue, Hot Swap| Dokovací stanice pro telefon | Ne |
| Anti-ghosting | Ano |
| Konektor USB | USB Typ-A, USB typu C |
| Délka prodlužovacího kabelu | 1,5 m |
| Win Lock | Ano |
| Plug and Play | Ano |
| Vyměnitelný za provozu | Ano |
| Navíjecí kabel | Ne |
| Odnímatelný kabel | Ano |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ne |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Odnímatelné klávesy | Ano |
| Dosah bezdrátového spojení | 0 m |
| Držák mobilního zařízení | Ne |
| Vysouvací držák na telefon | Ne |
| Zdroj nabíjení | Bezdrátový |
| Nabíjecí | Ne |
| Typ zdroje | USB |
| USB Power Delivery | Ne |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ) | Ano |
| Flexibilní klávesnice | Ne |
| Podsvícení | Ano |
| Barva | Černá |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Vestavěný displej | Ne |
| Nastavitelná výška klávesnice | Ano |
| Typ podsvětlení | RGB LED |
| Podložka pod zápěstí | Ne |
| Nastavitelné podsvícení | Ano |
| Barva podsvětlení | Vícebarevný |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Ostrůvková klávesnice | Ne |
| Ergonomický design | Ne |
| Materiál kláves Keycaps | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Jazyk klávesnice | US Mezinárodní |
| Programovatelné horké klávesy | Ano |
| Podpora více zařízení | Ne |
| Ventilátor na chlazení rukou | Ne |
| Čtečka magnetických karet | Ne |
| Posuvník přiblížení | Ne |
| Vestavěná paměť | Ne |
| Rozhraní zařízení | USB |
| Senzor přiblížení | Ne |
| Klávesové zkratky | Ano |
| Programovatelné profily | Ne |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ne |
| Tiché klávesy | Ne |
| Klávesy Windows | Ano |
| Gamepad | Ne |
| Snímač okolního osvětlení | Ne |
| Technologie přepínání kláves na klávesnici | Outemu Blue |
| Počet kláves na klávesnici | 61 |
| Počet horkých kláves | 15 |
| Bezpečnostní spínač | Ne |
| USB hub | Ne |
| Klávesy Keycaps | Double shot |
| Doporučené použití | Hraní |
| Skrolovací kolečko | Ne |
| Formát klávesnice | 60% |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Fyzické uspořádání | ANSI |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Technologie propojení | Kabel |
| Spínače klávesnice | Mechanický spínač |
| Multimediální klávesy | Ano |
| Životnost kláves | 50 mil. znaků |
| Rollover | N-key rollover (použití libovolného počtu kláves najednou) |
| Čtečka otisků prstů | Ne |
| Numerické klávesy | Ne |
| Polohovací zařízení | Ne |
| USB propustný | Ne |
| Klíč kopilota | Ne |
| Certifikace | Information of the utilization of electrical and electronic equipment This symbol indicates that electrical appliances should not be discarded with other household waste. Used equipment should be handed over to a local collection point for this type of waste or to a recycling center. Please contact your local authorities for information about disposal methods available in your area. Waste electrical equipment may contain hazardous substances (e.g. mercury, lead, cadmium, chromium, phthaltes) which can get into air, soil and groundwater when leaking from used appliances. Environmental pollution with these substances leads to their bioaccumulation, causing lesion of disease in living organisms, which would pose a risk to human and animal health or life. Households may contribute to environmental protecion by proper waste collection. In such way, hazardous substances from the equipment are neutralized and valuable secondary raw materials are reused for production of new equipment. |
| Hmotnost klávesnice | 570 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 292 x 102 x 39 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7, Windows 10, Windows XP, Windows 11, Windows 8 |
| Podporované mobilní operační systémy | Android |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Kompatibilní s Mac OS | Ano |
| Jazyky na obalu | Maďarština, Polský, Angličtina |
| Rozměry balení (D x Š x V) | 335 x 55 x 130 mm |
| Čisticí hadřík | Ne |
| Hmotnost včetně balení | 637 g |
| Výška balení | 55 mm |
| CD se softwarem | Ne |
| Typ balení | Krabice |
| Šířka balení | 335 mm |
| Nástroj pro oddělání kláves | Ano |
| Včetně prohlášení o shodě a certifikátu platformy | Ano |
| Voděodolný | Ne |
| Délka šňůry | 1,5 m |
| Neklasifikováno jako nebezpečné podle GHS | Ano |
| Bezpečnostní opatření | avoiding moisture and impacts. |
| Bezpečnostní upozornění | 12. Safety conditions: • Use the product in accordance with its intended use, as improper use may damage the product. • Do not expose the device to moisture, heat or sunlight, do not use the product in a dusty environment. • The device should be cleaned only with a dry cloth. • Independent repairs and modification result automatic loss of the warranty. • Hitting or dropping may damage the product. |
| EAN/UPC/GTIN (balení) | 5901986049470 |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| EAN/UPC/GTIN | 5901986049470 |
| Vestavěný touchpad | Ne |
| Integrovaný displej | Ne |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Product made with recycled materials | Ne |
| Kompatibilní operační systémy | Windows XP, Vista, Win 7 / 8 / 10 / 11, Linux, macOS, Android |
| Jazyky návodu | Finský, Italština, Polský, Bulharština, Srbština, Čeština, Francouzština, Rumunský, Angličtina, Švédský, Portugalština, Německý, Španělština, Maďarština |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Návod k obsluze | Ano |
| Včetně podložky na myš | Ne |
| AC adaptér | Ne |
| Stojan v ceně | Ne |
| Baterie | Ne |
| Návod na použití | Ano |
| Záruční list | Ano |
| Přijímač | Ne |
| Obsah balení | • Mechanical keyboard • User manual • USB-A – USB-C cable • Keycap and switch puller |
| Rolovací kolečko | Ne |
| Obsahuje myš | Ne |
| Vypínač myši | Ne |
| Naklápěcí kolečko | Ne |
| Sluchátka součástí | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 5901986049470 |
| Dokovací stanice pro telefon: | Ne |
| Anti-ghosting: | Ano |
| Konektor USB: | USB Typ-A, USB typu C |
| Délka prodlužovacího kabelu: | 1,5 m |
| Win Lock: | Ano |
| Plug and Play: | Ano |
| Vyměnitelný za provozu: | Ano |
| Navíjecí kabel: | Ne |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Konektor pro mikrofon (line-in): | Ne |
| Délka kabelu: | 1,5 m |
| Odnímatelné klávesy: | Ano |
| Dosah bezdrátového spojení: | 0 m |
| Držák mobilního zařízení: | Ne |
| Vysouvací držák na telefon: | Ne |
| Zdroj nabíjení: | Bezdrátový |
| Nabíjecí: | Ne |
| Typ zdroje: | USB |
| USB Power Delivery: | Ne |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ano |
| Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ): | Ano |
| Flexibilní klávesnice: | Ne |
| Podsvícení: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Nastavitelná výška klávesnice: | Ano |
| Typ podsvětlení: | RGB LED |
| Podložka pod zápěstí: | Ne |
| Nastavitelné podsvícení: | Ano |
| Barva podsvětlení: | Vícebarevný |
| Styl klávesnice: | Přímý |
| Ostrůvková klávesnice: | Ne |
| Ergonomický design: | Ne |
| Materiál kláves Keycaps: | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Jazyk klávesnice: | US Mezinárodní |
| Programovatelné horké klávesy: | Ano |
| Podpora více zařízení: | Ne |
| Ventilátor na chlazení rukou: | Ne |
| Čtečka magnetických karet: | Ne |
| Posuvník přiblížení: | Ne |
| Vestavěná paměť: | Ne |
| Rozhraní zařízení: | USB |
| Senzor přiblížení: | Ne |
| Klávesové zkratky: | Ano |
| Programovatelné profily: | Ne |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Ne |
| Tiché klávesy: | Ne |
| Klávesy Windows: | Ano |
| Gamepad: | Ne |
| Snímač okolního osvětlení: | Ne |
| Technologie přepínání kláves na klávesnici: | Outemu Blue |
| Počet kláves na klávesnici: | 61 |
| Počet horkých kláves: | 15 |
| Bezpečnostní spínač: | Ne |
| USB hub: | Ne |
| Klávesy Keycaps: | Double shot |
| Doporučené použití: | Hraní |
| Skrolovací kolečko: | Ne |
| Formát klávesnice: | 60% |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Fyzické uspořádání: | ANSI |
| Rozvržení klávesnice: | QWERTY |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Spínače klávesnice: | Mechanický spínač |
| Multimediální klávesy: | Ano |
| Životnost kláves: | 50 mil. znaků |
| Rollover: | N-key rollover (použití libovolného počtu kláves najednou) |
| Čtečka otisků prstů: | Ne |
| Numerické klávesy: | Ne |
| Polohovací zařízení: | Ne |
| USB propustný: | Ne |
| Klíč kopilota: | Ne |
| Certifikace: | Information of the utilization of electrical and electronic equipment This symbol indicates that electrical appliances should not be discarded with other household waste. Used equipment should be handed over to a local collection point for this type of waste or to a recycling center. Please contact your local authorities for information about disposal methods available in your area. Waste electrical equipment may contain hazardous substances (e.g. mercury, lead, cadmium, chromium, phthaltes) which can get into air, soil and groundwater when leaking from used appliances. Environmental pollution with these substances leads to their bioaccumulation, causing lesion of disease in living organisms, which would pose a risk to human and animal health or life. Households may contribute to environmental protecion by proper waste collection. In such way, hazardous substances from the equipment are neutralized and valuable secondary raw materials are reused for production of new equipment. |
| Hmotnost klávesnice: | 570 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v): | 292 x 102 x 39 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 7, Windows 10, Windows XP, Windows 11, Windows 8 |
| Podporované mobilní operační systémy: | Android |
| Podporované operační systémy Mac: | MacOS |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Kompatibilní s Mac OS: | Ano |
| Jazyky na obalu: | Maďarština, Polský, Angličtina |
| Rozměry balení (D x Š x V): | 335 x 55 x 130 mm |
| Čisticí hadřík: | Ne |
| Hmotnost včetně balení: | 637 g |
| Výška balení: | 55 mm |
| CD se softwarem: | Ne |
| Typ balení: | Krabice |
| Šířka balení: | 335 mm |
| Nástroj pro oddělání kláves: | Ano |
| Včetně prohlášení o shodě a certifikátu platformy: | Ano |
| Voděodolný: | Ne |
| Délka šňůry: | 1,5 m |
| Neklasifikováno jako nebezpečné podle GHS: | Ano |
| Bezpečnostní opatření: | avoiding moisture and impacts. |
| Bezpečnostní upozornění: | 12. Safety conditions: • Use the product in accordance with its intended use, as improper use may damage the product. • Do not expose the device to moisture, heat or sunlight, do not use the product in a dusty environment. • The device should be cleaned only with a dry cloth. • Independent repairs and modification result automatic loss of the warranty. • Hitting or dropping may damage the product. |
| EAN/UPC/GTIN (balení): | 5901986049470 |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| EAN/UPC/GTIN: | 5901986049470 |
| Vestavěný touchpad: | Ne |
| Integrovaný displej: | Ne |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Product made with recycled materials: | Ne |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows XP, Vista, Win 7 / 8 / 10 / 11, Linux, macOS, Android |
| Jazyky návodu: | Finský, Italština, Polský, Bulharština, Srbština, Čeština, Francouzština, Rumunský, Angličtina, Švédský, Portugalština, Německý, Španělština, Maďarština |
| Počet přiložených produtků: | 1 kusů |
| Návod k obsluze: | Ano |
| Včetně podložky na myš: | Ne |
| AC adaptér: | Ne |
| Stojan v ceně: | Ne |
| Baterie: | Ne |
| Návod na použití: | Ano |
| Záruční list: | Ano |
| Přijímač: | Ne |
| Obsah balení: | • Mechanical keyboard • User manual • USB-A – USB-C cable • Keycap and switch puller |
| Rolovací kolečko: | Ne |
| Obsahuje myš: | Ne |
| Vypínač myši: | Ne |
| Naklápěcí kolečko: | Ne |
| Sluchátka součástí: | Ne |
