Logitech Master MX Keys S
Kód: PERLOGKLA0179Detailní popis produktu
Logitech Master MX Keys S| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Zdroj nabíjení | USB typu C |
| Typ zdroje | Baterie |
| Počet baterií | 1 |
| Nabíjecí | Ano |
| Životnost baterie | 5 měsíc/ů |
| Typ baterií klávesnice | Zabudovaná baterie |
| Kapacita baterie | 1500 mAh |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Barva podsvětlení | Bílá |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Barva | Grafit |
| Typ podsvětlení | LED |
| Podsvícení | Ano |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Spínače klávesnice | Nůžkový spínač |
| Doporučené použití | Kancelář |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Podpora více zařízení | Ano |
| Jazyk klávesnice | US Mezinárodní |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Numerické klávesy | Ano |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ano |
| Rozhraní zařízení | Bluetooth |
| Hmotnost klávesnice | 810 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 430,2 x 131,63 x 20,5 mm |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy | iPadOS, Android |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Minimální systémové požadavky | Potřebné vybavení: Technologie Bluetooth Low Energy Windows 10, 11 nebo novější macOS 10.15 nebo novější Linux (3) Chrome OS (3) iPadOS 14 nebo novější (3) AndroidTM 8.0 nebo novější (3) Přijímač Logi Bolt USB Vyžaduje volný port USB Není kompatibilní sjinými přijímači USB Logitech. (3) Základní funkce zařízení budou vjiných systémech než Windows a macOS podporovány bez softwaru |
| Šířka balení | 147,5 mm |
| Výška balení | 39,5 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,32 kg |
| Rozměry receiveru (š x h x v) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Baterie | Ano |
| Návod k obsluze | Ano |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Hmotnost receiveru | 2 g |
| Přijímač | Ano |
| Typ přijímače | Nano přijímač |
| Obsah balení | Klávesnice MX Keys S Přijímač Logi Bolt USB Nabíjecí kabel USB-C (USB-A do USB-C) Uživatelská dokumentace |
| Váha hlavního obalu | 900 g |
| Délka kabelu myši | 1,8 m |
| Obsahuje myš | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 5099206112339 |
| Dosah bezdrátového spojení: | 10 m |
| Zdroj nabíjení: | USB typu C |
| Typ zdroje: | Baterie |
| Počet baterií: | 1 |
| Nabíjecí: | Ano |
| Životnost baterie: | 5 měsíc/ů |
| Typ baterií klávesnice: | Zabudovaná baterie |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Typ baterie: | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Barva podsvětlení: | Bílá |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Barva: | Grafit |
| Typ podsvětlení: | LED |
| Podsvícení: | Ano |
| Styl klávesnice: | Přímý |
| Spínače klávesnice: | Nůžkový spínač |
| Doporučené použití: | Kancelář |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Formát klávesnice: | Plná velikost (100 %) |
| Podpora více zařízení: | Ano |
| Jazyk klávesnice: | US Mezinárodní |
| Rozvržení klávesnice: | QWERTY |
| Frekvenční pásmo: | 2.4 GHz |
| Polohovací zařízení: | Ne |
| Numerické klávesy: | Ano |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Ano |
| Rozhraní zařízení: | Bluetooth |
| Hmotnost klávesnice: | 810 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v): | 430,2 x 131,63 x 20,5 mm |
| Ostatní podporované operační systémy: | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy: | iPadOS, Android |
| Podporované operační systémy Mac: | MacOS |
| Minimální systémové požadavky: | Potřebné vybavení: Technologie Bluetooth Low Energy Windows 10, 11 nebo novější macOS 10.15 nebo novější Linux (3) Chrome OS (3) iPadOS 14 nebo novější (3) AndroidTM 8.0 nebo novější (3) Přijímač Logi Bolt USB Vyžaduje volný port USB Není kompatibilní sjinými přijímači USB Logitech. (3) Základní funkce zařízení budou vjiných systémech než Windows a macOS podporovány bez softwaru |
| Šířka balení: | 147,5 mm |
| Výška balení: | 39,5 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,32 kg |
| Rozměry receiveru (š x h x v): | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Počet přiložených produtků: | 1 kusů |
| Baterie: | Ano |
| Návod k obsluze: | Ano |
| Rozhraní bezdrátového přijímače: | USB Typ-A |
| Hmotnost receiveru: | 2 g |
| Přijímač: | Ano |
| Typ přijímače: | Nano přijímač |
| Obsah balení: | Klávesnice MX Keys S Přijímač Logi Bolt USB Nabíjecí kabel USB-C (USB-A do USB-C) Uživatelská dokumentace |
| Váha hlavního obalu: | 900 g |
| Délka kabelu myši: | 1,8 m |
| Obsahuje myš: | Ne |
