Lenovo 4Y41R69494 klávesnice Domov/kancelář Bluetooth Americká angličtina Černá, Zelená
Kód: PERLEVKLA0045Detailní popis produktu
Lenovo 4Y41R69494 klávesnice Domov/kancelář Bluetooth Americká angličtina Černá, Zelená| Počet podporovaných zařízení | 3 |
| Typ zdroje | Solární |
| Výdrž baterie (max.) | 730 h |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Ostrůvková klávesnice | Ano |
| Barva | Zelená, Černá |
| Podsvícení | Ne |
| Nastavitelná výška klávesnice | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Doporučené použití | Domov/kancelář |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Rozhraní zařízení | Bluetooth |
| Jazyk klávesnice | Americká angličtina |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Numerické klávesy | Ano |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Spínače klávesnice | Plunger key switch |
| Klávesové zkratky | Ano |
| Rozteč kláves | 1,91 cm |
| Životnost kláves | 10 mil. znaků |
| Počet kláves na klávesnici | 108 |
| Certifikace | BQB, BQB QDID Purchase, SRRC, ANATEL, UKCA CE RED, EAC, UkrSEPRO, TCRA, RCM SDOC, BIS, WPC, TRC, ICASA, Maghreb, ECAS, ATT, CONATEL, URSEC, IFETEL, NOM-019 |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 420 x 151 x 16 mm |
| Hmotnost klávesnice | 635 g |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Typ balení | Krabice |
| Hmotnost včetně balení | 797 g |
| Šířka balení | 443 mm |
| Výška balení | 33 mm |
| Podpora aplikací | Lenovo Accessories and Display Manager |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -5 - 40 °C |
| Záruční list | Ano |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| AC adaptér | Ne |
| Obsahuje myš | Ne |
| Product post-consumer recycled plastic | 95% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 195892118138 |
| Počet podporovaných zařízení: | 3 |
| Typ zdroje: | Solární |
| Výdrž baterie (max.): | 730 h |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ano |
| Ostrůvková klávesnice: | Ano |
| Barva: | Zelená, Černá |
| Podsvícení: | Ne |
| Nastavitelná výška klávesnice: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.1 |
| Doporučené použití: | Domov/kancelář |
| Formát klávesnice: | Plná velikost (100 %) |
| Rozhraní zařízení: | Bluetooth |
| Jazyk klávesnice: | Americká angličtina |
| Polohovací zařízení: | Ne |
| Numerické klávesy: | Ano |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Spínače klávesnice: | Plunger key switch |
| Klávesové zkratky: | Ano |
| Rozteč kláves: | 1,91 cm |
| Životnost kláves: | 10 mil. znaků |
| Počet kláves na klávesnici: | 108 |
| Certifikace: | BQB, BQB QDID Purchase, SRRC, ANATEL, UKCA CE RED, EAC, UkrSEPRO, TCRA, RCM SDOC, BIS, WPC, TRC, ICASA, Maghreb, ECAS, ATT, CONATEL, URSEC, IFETEL, NOM-019 |
| Rozměry klávesnice (š x h x v): | 420 x 151 x 16 mm |
| Hmotnost klávesnice: | 635 g |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Typ balení: | Krabice |
| Hmotnost včetně balení: | 797 g |
| Šířka balení: | 443 mm |
| Výška balení: | 33 mm |
| Podpora aplikací: | Lenovo Accessories and Display Manager |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 20 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -5 - 40 °C |
| Záruční list: | Ano |
| Počet přiložených produtků: | 1 kusů |
| AC adaptér: | Ne |
| Obsahuje myš: | Ne |
| Product post-consumer recycled plastic: | 95% |
