KLÁVESNICE NATEC MEDUSA US BEZDRÁTOVÁ BT + 2,4GHZ X-SCISSORS SLIM
Kód: PERNATKLA0096Detailní popis produktu
KLÁVESNICE NATEC MEDUSA US BEZDRÁTOVÁ BT + 2,4GHZ X-SCISSORS SLIM| Klávesnice plné velikosti | Ano |
| Styl klávesnice | Přímý |
| USB Power Delivery | Ano |
| Barva | Černá |
| Základní materiál | ABS |
| Podsvícení | Ne |
| Počet kláves na klávesnici | 118 |
| Numerické klávesy | Ano |
| Doporučené použití | Kancelář |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Klávesy Windows | Ne |
| Rozhraní zařízení | USB |
| Obsahuje myš | Ne |
| Výška | 22 mm |
| Hmotnost | 852 g |
| Šířka | 137 mm |
| Hloubka | 428 mm |
| Varování | Nerozebírejte klávesnici - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Chraňte před vodou a jinými kapalinami., Dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 5901969449334 |
| Klávesnice plné velikosti: | Ano |
| Styl klávesnice: | Přímý |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Základní materiál: | ABS |
| Podsvícení: | Ne |
| Počet kláves na klávesnici: | 118 |
| Numerické klávesy: | Ano |
| Doporučené použití: | Kancelář |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Klávesy Windows: | Ne |
| Rozhraní zařízení: | USB |
| Obsahuje myš: | Ne |
| Výška: | 22 mm |
| Hmotnost: | 852 g |
| Šířka: | 137 mm |
| Hloubka: | 428 mm |
| Varování: | Nerozebírejte klávesnici - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Chraňte před vodou a jinými kapalinami., Dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení. |
