Klávesnice A4Tech FSTYLER FK11 šedá A4TKLA46787
Kód: PERA4TKLA0144Detailní popis produktu
Klávesnice A4Tech FSTYLER FK11 šedá A4TKLA46787| Typ zdroje | USB |
| Barva | Černá |
| Podsvícení | Ne |
| Nastavitelná výška klávesnice | Ano |
| Podložka pod zápěstí | Ano |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Počet horkých kláves | 12 |
| Klávesy Windows | Ano |
| Jazyk klávesnice | Anglický |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Klávesové zkratky | Ano |
| Numerické klávesy | Ne |
| Formát klávesnice | Standardní |
| Rozhraní zařízení | USB |
| Hmotnost klávesnice | 380 g |
| Šířka | 17,2 mm |
| Délka | 150,4 mm |
| Výška | 20 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows XP, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 7, Windows Vista |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Typ balení | Krabice |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Obsahuje myš | Ne |
| Délka kabelu | 1,5 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4711421953313 |
| Typ zdroje: | USB |
| Barva: | Černá |
| Podsvícení: | Ne |
| Nastavitelná výška klávesnice: | Ano |
| Podložka pod zápěstí: | Ano |
| Styl klávesnice: | Přímý |
| Počet horkých kláves: | 12 |
| Klávesy Windows: | Ano |
| Jazyk klávesnice: | Anglický |
| Polohovací zařízení: | Ne |
| Klávesové zkratky: | Ano |
| Numerické klávesy: | Ne |
| Formát klávesnice: | Standardní |
| Rozhraní zařízení: | USB |
| Hmotnost klávesnice: | 380 g |
| Šířka: | 17,2 mm |
| Délka: | 150,4 mm |
| Výška: | 20 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows XP, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 7, Windows Vista |
| Počet přiložených produtků: | 1 kusů |
| Typ balení: | Krabice |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Obsahuje myš: | Ne |
| Délka kabelu: | 1,5 m |
