HP Kabelová klávesnice 480 Comfort
Kód: PERHP-KLA0068Detailní popis produktu
HP Kabelová klávesnice 480 Comfort| Délka kabelu | 1,5 m |
| Typ zdroje | USB |
| Podsvícení | Ne |
| Ochranné funkce | Odolnost vůči rozlití |
| Barva | Černá |
| Počet horkých kláves | 23 |
| Životnost kláves | 12 mil. znaků |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Rozhraní zařízení | USB |
| Programovatelné horké klávesy | Ano |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Doporučené použití | Domácí |
| Technologie propojení | Kabel |
| Země původu | Čína |
| Jazyk klávesnice | Anglický |
| Numerické klávesy | Ano |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 442,7 x 214,9 x 34,1 mm |
| Hmotnost klávesnice | 870 g |
| Hmotnost | 870 g |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované mobilní operační systémy | iOS |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Šířka balení | 475 mm |
| Výška balení | 48,5 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,2 kg |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-laserjet-enterprise-mfp-m528-series/model/19390469?sku=1PV64A&serialnumber=1PV64A ; https://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06196041.pdf |
| Šířka | 442,7 mm |
| Hloubka | 214,9 mm |
| Výška | 34,1 mm |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Obsahuje myš | Ne |
| Varování | Nerozebírejte klávesnici - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Chraňte před vodou a jinými kapalinami. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889296544692 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABT) 192545079372; (ABY) 192545079389; (ACQ) 192545079396; (B13) 192545079419; (B19) 192545079426; (BAZ) 192545079433 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 197498232362 |
| Délka kabelu: | 1,5 m |
| Typ zdroje: | USB |
| Podsvícení: | Ne |
| Ochranné funkce: | Odolnost vůči rozlití |
| Barva: | Černá |
| Počet horkých kláves: | 23 |
| Životnost kláves: | 12 mil. znaků |
| Rozvržení klávesnice: | QWERTY |
| Rozhraní zařízení: | USB |
| Programovatelné horké klávesy: | Ano |
| Formát klávesnice: | Plná velikost (100 %) |
| Doporučené použití: | Domácí |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Země původu: | Čína |
| Jazyk klávesnice: | Anglický |
| Numerické klávesy: | Ano |
| Polohovací zařízení: | Ne |
| Rozměry klávesnice (š x h x v): | 442,7 x 214,9 x 34,1 mm |
| Hmotnost klávesnice: | 870 g |
| Hmotnost: | 870 g |
| Ostatní podporované operační systémy: | ChromeOS |
| Podporované mobilní operační systémy: | iOS |
| Podporované operační systémy Windows: | Ano |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Šířka balení: | 475 mm |
| Výška balení: | 48,5 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,2 kg |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-laserjet-enterprise-mfp-m528-series/model/19390469?sku=1PV64A&serialnumber=1PV64A ; https://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06196041.pdf |
| Šířka: | 442,7 mm |
| Hloubka: | 214,9 mm |
| Výška: | 34,1 mm |
| Počet přiložených produtků: | 1 kusů |
| Obsahuje myš: | Ne |
| Varování: | Nerozebírejte klávesnici - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Chraňte před vodou a jinými kapalinami. |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 889296544692 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options: | (ABT) 192545079372; (ABY) 192545079389; (ACQ) 192545079396; (B13) 192545079419; (B19) 192545079426; (BAZ) 192545079433 |
